"Bez Tabu" vadītāja atklāj nelāgas raidījuma aizkulises

tautaruna.lv 8.marts, 9:20
 
Oksana Džadana/F64
TV3 raidījuma "Bez Tabu" vadītāja Agnese Drunka Solvitas Veldes materiālā "Piedzimusi priecīga" izdevumā "Una" atklāj, ka raidījuma veidotājiem nākas saskarties ar ķengu un lamu vilni, kas nāk pār viņu galvām.

Kā stāsta Agnese, intervijas dienā viņa sarakstījās ar raidījuma producenti par to, ka Rēzeknē un Rīgā ir sporta klubi, kas turpina darboties par spīti Covid-19 ierobežojumiem. Producente esot rakstījusi, ka viņai no tā jau spiež vēderā, jo patlaban raidījuma veidotāji tiek uzskatīti par sliktajiem, valdības pakalpiņiem, stukaču atbalstītājiem, tāpēc, ka raidījumā tiek atspoguļoti sižeti par tiem, kas neievēro noteikumus.

Pēc Agneses paustā, tas parāda, cik sašķelta ir sabiedrība.

"Ķengu un lamu vilnis nāk pār mūsu galvām, bet producente dzird visvairāk, viņa ir vairogs un nenodod šo informāciju mums, lai mēs ēterā varētu iziet ar vieglumu," pauda Agnese.

Drunka piebilda, ka viņai būtu grūtāk iziet ēterā, zinot, ka liela daļa skatītāju viņu uzskata par "blondo blozgu", kas mēģina nodarīt pāri kluba īpašniekam, kas neievēro noteikumus".

Komentē 19

 
Anonīms
 

Nevajag jau nu uzreiz dramatizēt. Man viens pazīstams TV čoms teica, ka pateicības par Bez Tabu darbu esot pat nesalīdzināmi vairāk par dažām un rokas pirkstiem saskaitāmām sūdzībām.

8.marts, 9:26 Atbildēt

Diemžēl, kā zināms, karote darvas... u.t.t.

8.marts, 10:13 Atbildēt

Tas gan tiesa...Man ar vakar tirgu viena tante teica....

8.marts, 22:23 Atbildēt

Nav jāpadodas, vajag lamāties pretī.

8.marts, 11:06 Atbildēt

Tas nu gan b. sivēn , ir stulbi . Ar to neko nepanāksi un nevienu nepāraudzināsi . Mēs taču dibenpidarMarci visu laiku lamājam un audzinām . Bet vai tad ir kādi pozitīvi rezultāti ? Manuprāt nē . Tikai izniekots laiks un negāciju lavīnas !

9.marts, 11:47 Atbildēt

TV 3 Bez Tabu ir vissuperīgākais raidījums ar SUPER VADĪTĀJIEM!!!!!! Esiet pozitīvi ar labām domām, un būs OK!!!!!!!

8.marts, 11:19 Atbildēt

un pelnīti,jo nevis paceļ lielo zaglju rosīšanos,bet pamatā kautkādus principiālus sīkumus

8.marts, 20:22 Atbildēt

Nekļūsti smieklīgs. Bez Tabu nav ne resursu ne iespēju cilāt lielas lietas. Viņi ir ikdienas sadzīves sāpju cilātāji. Un paldies viņiem par to.

9.marts, 8:42 Atbildēt
Beatrise Ezera > ventuks

Nezinu, es to Bez Tabu nemaz neskatos. Neintresanti.

11.marts, 5:50 Atbildēt

Stukaču banda tas bez tabu!!!

8.marts, 21:19 Atbildēt

Tev kaut kāda sovoku domāšana.

9.marts, 8:40 Atbildēt

Diemžēl Bez tabu palicis propagandas TV kas darbojas Valsts vadītāju labā,kā agrāk komjaunieši un pionieri viņi būs tie kas mani nosūtīs uz Sibīriju.

8.marts, 21:51 Atbildēt

Tu tiec sakidrībā ar saviem daudzskaitlīgajiem vārdiem un uzvārdiem un tad " stučī" par aizkulisēm!...

9.marts, 0:21 Atbildēt

Drunkai vajadzētu iet kaut kur par apkopēju televīzijā strādāt jo tā pārgudrā skobisanās TV kameras priekšā ir līdz kaklam arī tam resnulim es tādu beztabu neskatos

9.marts, 4:03 Atbildēt

Kā tu zini, kā viņi izskatās ekrānā, ja neskaties :)))

9.marts, 8:43 Atbildēt

Tev vajadzētu iet par apkopēju.. nemāki salikt komatus, viss teksts vienā putrā.

9.marts, 11:57 Atbildēt

Sakrusto kājas televīzijas skatītāju priekšā ,Vai tas ir etiķetes līmenis un tā skobišanās pargudrā nu noliec tad galdu priekšā lai cilvēki neredz tas ir viņai ir kaut kāds etiķetes līmenis tā ir necieņas izrādīšanas pret skatītāju vēl viņa tikusi 900 sekundēs tas ir lielākais murgs šo bezkaunīgi sievieti ekrānā

9.marts, 5:03 Atbildēt

Kādreiz bija labs raidījums,ar jēdzīgiem saturiem.Bet kopš šie sāka ganīt un uzglūnēt normāliem cilvēkiem,kuri cenšoties izdzīvot mēģina atrast iespēju apiet stulbās valdības nepamatoti ieviestos aizliegumus,šis raidījums pārvērties par dzeltenās preses viszemāko piedēkli-kloāku!Pēc raidījuma par SPĀ vairs neskatos šos klaunus un zinu ka daudzi ignorē raidījumu.Tas vien jau krīt uz nerviem ka katru reizi atkārto ka jaievēro ierobezojumi utt-žīdamerikāņu ielikteņu dibenlaiži!

9.marts, 21:14 Atbildēt

Taisniba Jum,s.

11.marts, 5:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:48

Jaunākās diskusijas