Iedzīvotāja: Bērniem skolās "skalo smadzenes" ar vakcīnu propagandu

tautaruna.lv 8.marts, 14:30
 
Oksana Džadana/F64
Kāds Latvijas iedzīvotājas ieraksts sociālajā tīklā Facebook izpelnījies citu lietotāju uzmanību - cilvēki aktīvi diskutē par to, vai skolās notiek vakcīnu propaganda.
Facebook lietotāja publicēja dabaszinību diagnosticējošajā darba fragmentu, kas jāpilda sestās klases skolēniem. Tajā runa ir par gripas vakcīnu, paužot, ka tikai vakcinējoties var veicināt organisma spēju pretoties vīrusam. Sieviete uzskata, ka tādā veidā bērniem tiek "skalotas smadzenes".

" 6.klašu skolēniem dabaszinību diagnosticējošajā darbā notiek masveida smadzeņu skalošana ar gripas vakcīnu propagandu!!!

Un cik daudz bērnu vecāku pat neuzzina, kā tiek manipulēts ar viņu bērniem caur šādu izglītības saturu skolā!" viņa neslēpj sašutumu.
Tikmēr komentāros lielākā daļa diskutētāju piekrīt, ka skolās notiek vakcīnu propaganda, kā piemēru minot arī citu klašu pārbaudes darbus.
"Atliek mācīt dubulto standartu. Pareizā atbilde ir tāda, bet jāraksta citādi. Kā padomju laikos. nekur tālāk neesam tikuši.." teikts kādā komentārā.
"Drausmas, kādi meli!
Mana personiskā pieredze liecina pretējo - pret gripu sapotētie slimo smagākā formā nekā tie, kas nav potēti," teikts vēl kādā komentārā.
Vēl kāds raksta: "Nē nu vispār!!! Šausmas!!! Tā vietā, lai normāli bērniem mācītu kas ir kas, tiešā veidā tiek izvērsta šitāda vakcīnu propoganda!!! Ārprāts!!! "

Komentē 6

 
Anonīms
 
eva

nu tas jau ir par traku,neatbalstu vakcinas un bernus pat pret gripu neesmu potejusi,un nopietni slimojusi neesam,kada sakara skola butu jamaca ka vakcina ir labi.maja mes stastam gluzi preteji ka jacensas est veseligi sportot lai stiprinatu imunsistemu nevis uz adaras jau no berna kajas

8.marts, 15:57 Atbildēt

aizej pie psihiatra Lienīt,pēdējais laiks

8.marts, 19:15 Atbildēt

Tam tā jābūt! Deģenerācijas, degradācijas, debilitātes laikmeta vieni no galvenajiem autoriem ir skolotāji, kuri brīvvalstī jau no paša sākuma piešmucēja latviešu jaunās paaudzes smadzenes ar postmodernisma, genderisma, homoseksuālisma, viedokļu plurālisma, patiesības nihilisma, vēsturisko, literāro zināšanu primitivitāti, šarlatānisko interpretāciju, falsifikāciju, noklusēšanu u.tml. Jaunās paaudzes masveida nevērtības izraisītāji pirmkārt un galvenokārt ir skolotāji, pasniedzēji. Vecāku loma šajā nacionāli vērtīgajā procesā ir niecīga, jo vidusmēra latviešu ģimenē galvenā vērtība ir "Panorāma", veiklā masu industrijas biznesmeņa raimondpaula ziņģes u.tml., bet nevis bērnu audzināšana un interese par to, kas notiek skolā, kurai mācību grāmatas ražo paši skolotāji, lai sevi un kolēģus daudz neapgrūtinātu.

8.marts, 16:56 Atbildēt

bioroboti ar muļķīšu smadzenēm tak jāaudzina no mazotnes jau.Ko jūs gribat ,ja tiek atļauts drukāt piem. bērnu grāmatu ''Kaka un pavasaris''.Neticēsiet ,bet saturs ir par suņa sūdu čupas piedzīvojumiem.Tas ir pizģec citu vārdu nav.Degradētās Latvijas bojāeja ir garantēta,ja mamma pirms gulēšanas sīkajam lasa pasaku par sūdu čupu.Trūkst vārdu.

8.marts, 19:14 Atbildēt

Man bija kādi 9 gadi,tas bija vēl PSRS laikā,atceros,ka gribēja vakcinēt pret kaut ko,tad es nepiekritu,pēc tam sāka piedāvāt kaut ādas tabletes,no tām ar atsacījos,tā arī izspruku,labi ka man bija lauki,vismaz no tiem ārstiem varēja krūmos aizbēgt.

8.marts, 23:37 Atbildēt

kovidafēras fašisti

9.marts, 21:38 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:24

Jaunākās diskusijas