Eksperte: Harija žesti nodod viņa patiesās jūtas par karaļnamu

tautaruna.lv 6.marts, 14:22
 
Reuters/Scanpix/Leta
Pirms slavenās Opras intervijas, kura gaidāma 7. martā, princis Harijs paspējis piedalīties ASV populārā šova vadītāja Džeimsa Kordena raidījumā "An Afternoon with Prince Harry & James Corden". Sarunas laikā princis atklāti runājis par karaļnamu un Meganu, taču ķermeņa valodas eksperte Džūdija Džeimsa "The Mirror" apgalvo, ka prinča žesti liecina par pretējo sacītajam.

Sarunā ar Džeimsu Kordenu princis Harijs runājis gan par dzīvi karaļnamā, gan attiecībām ar sievu Meganu Mārklu.

Kordens arī lūdza Harijam izskaidrot, kāpēc viņš pametis savus karaliskos pienākumus, uz ko princis norāda, ka viņi nekad tos nav pametuši, viņi ir "atkāpušies", lai pasargātu savu ģimeni.

Kamēr Harijs apgalvo, ka turpinās pildīt savus karaliskos pienākumus, eksperte Džūdija Džeimsa uzskata, ka viens no viņa žestiem liek domāt citādi. "No vienas puses Harijs saka nē, nē, mēs esam atkāpušies nevis pametuši pienākumus, norādot, ka vēlas tos turpināt pildīt un būt daļa no karaliskās ģimenes, bet ķermeņa valoda liecina par ko citu. Runājot par karaļnamu, viņš izmanto ekstravagantu žestu, pametot roku uz aizmuguri [video skatīt 11.30 - red.]," norāda eksperte.

Šis esot noraidošs žests, kas pēc viņas ieskatiem nozīmē to, ka Harijs vēlas sākt savu dzīvi ASV nevis atgriezties Lielbritānijā. Viņa ir teju pārliecināta, ka Harijs nav pārliecināts, kādi ir viņa nākotnes nodomi.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Būtu labāk iestājies kaut kur darbā...

6.marts, 15:26 Atbildēt
aha

Maksimā par kasieri!

6.marts, 16:42 Atbildēt

Harijam un Meganas ir divi darba ligumi par 200 miljoniem dolaru,un neta trollu komentarus nelasa.

6.marts, 17:15 Atbildēt
Tedis > marcis

DibenMārcim bija stabīli darba līgumi3,5vai4,5eirīši par ņēmienu,bet tagad kā sāka ņemties ar to kazu,tā jau švakāk,kurš tad gribēs tādu sušķi...

6.marts, 17:47 Atbildēt
Marcis > tedis

Tu debilais dolbanais neta mauka,ko vispar par mani vari kau ko zinat ko es daru un ko nedaru,aborta atlieka.

6.marts, 18:03 Atbildēt
Tedis > marcis

Par tevi,kroplīt,visi zina,ēzeļa taisītais,duraks....

6.marts, 22:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:25

Jaunākās diskusijas