Igauņu ekstrasense sašutusi par Latvijā ieraudzīto

Viktorija Gabrjuna 10.aug
 
facebook.com
TV projektos iepazītā igauņu ekstrasense bija ieradusies Latvijā un baudīja atpūtu Jūrmalā. Tiesa gan, viņa neslēpa sašutumu par apavu cenām veikalos.
Ilona neslēpa šoku par kādiem apaviem, kuru cena bez atlaides bija 1109 eiro.

"Es esmu Jūrmalā, un man ir šoks! Latvieši, jūs nopietni?! Čības ar zvaigznēm par... tik sasodīti milzīgu naudu?! Paskaidrojiet man, par ko?!" pauda Ilona.

Tikmēr komentāros cilvēki izteica ironiskas piezīmes par Latviju, rakstot, ka "kosmiskas" cenas ir ne tikai veikalos Jūrmalā, bet arī Rīgā.

Tomēr daži komentētāji norādīja, ka kurpes ir ražotas Itālijā, tāpēc tāda cena.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Alkatiiba peec naudas, te Latvijaa sit augstu vilni ! Ir nozjeelojami ka Latvija ir pilna ar tirgotaajiem un razjotaajiem, kuri pat par kaut kaadu nieku prasa augstu cenu !! Ieejat jeb kuraa eestuvee un tur juus ieraudziisiet restoraana cieniigas cenas, ticiet man ! Un biezji vien tas eediens ir nemaakuliigi pagatavots, kuram nav pat garshas !! Ēdienam tas ārējais izskats ir aciim apeteliigs, bet, kad to saac baudiit, tad gribas izpljaut aaraa visu. Ne jau velti Biibele muus briidina, ka peedeejos laikos cilveekos vairosies alkatiiba un mantkaariiba, kas uz shodienas realitaates fona jau piebildaas !

10.augusts Atbildēt

Bagāta Latvija miljonāru pilna pakaļa. Cenas...

10.augusts Atbildēt

Ja veel dazjus gadus atpakalj Narvesenaa kafiju vareeja iegaadaaties par 45 - 65 santiimiem, tad uz shodienu taa pati kafija jau maksaa ap 2 eiro ! Gribas jautaat : Vai taa kafija ir kaut kaadaa zinjaa tikusi uzlabota, ka cena tai ir izmainiita uz augshu - vertikaali...

10.augusts Atbildēt

Kautkādi pastulbi bāliņi. Vienkārši nepērciet to kafiju. Ja visi nepirks, pēc kāda laika cenas būs normālas. Visi tikai ņaud bet pērk.

10.augusts Atbildēt

Par ko sašutums? Nauda, lielā nauda, vienmēr grozās ap galvaspilsētu . Ja negribas maksāt bagātniekiem paredzētās cenas, brauciet atpūsties uz citām pilsētām vai uz lauku teritorijām.

10.augusts Atbildēt

Kāds sakars atpūtai Jūrmalā ar Hotabiča pseidočībām?

10.augusts Atbildēt

Toties Igaunijā alus un šņabis dārgāks!

10.augusts Atbildēt

Ilona laikam nemaz nezin,ka Jūrmalā latviešu vispār nav,bet tie daži,kuri vēl ir,pa bodēm nestaigā.Kamēr būs pircējs,tikmēr būs tāda cena.

10.augusts Atbildēt

Tas domāts bagātajiem krievu lohiem. Tiem uz baltkrievu čībām uzsit made in Italy un šie pērk pirzdami.

10.augusts Atbildēt

Nedirs ,krievi NAV lohi , un par tādām cenām tos sūdus nepērk--lohi un dauņi ir latvieši salikdami veikalos mēslus par TĀDĀM cenām un tad staigā bļaudami ,ka latvijā viss ir dārgi--latvieši pat uz cik ne kādu maidanu nav spējīgi--lupatas..

10.augusts Atbildēt
Stavus Grudejs > haralds.5e88601c2a309

Jūrmalā latviešu nav. Bet tie daži kas tur dzīvo, uz tādiem veikaliem neiet. Tā kā visas šitās cenas domātas krievu lohiem kas tur sabrauc atpūsties. Kurš ir lohs - kurš uzliek tādu cenu, vai tas kurš pērk ? Tā lūk, krievmīlīti Haraldiņ.

10.augusts Atbildēt
Raivis Šleinis > stavus.grudejs

Saprotu ka tu esi iespundēts kautkur un nezini ka robežas uz krieviju var teikt ka ir ciet.

12.augusts Atbildēt

Nu redzi..Latvija appish visus,te pat tirgoja vnreiz .vīrieša krokšus vasaras..par 50 eiro!!Slimā nācija

10.augusts Atbildēt

Kas ir krokši?

10.augusts Atbildēt

Vienkārši nepērc. Būsi pirmais kas atveseļojies.

10.augusts Atbildēt

...pie kājas, ko domā kkāda igauņu itkāekstrasense...lai iet uz ''Eiropas apaviem'' vai uz kādu citu vidusmēra bodi, tur būs cenas zemākas kā pie Igauņiem...kārtējais demogoģijas fufelis...es ar varu aizbraukt uz Igauniju, ieiet kkādā Armani vai Kabanā un pēc tam rakstīt n-tā- šausmas, kādas Igaunijā cenas....

10.augusts Atbildēt

ko tu veca kuna bazies uz latviju dzivo kuce sava smirdigaja valsti un nopiesies no tilta suka tev vieglak paliks sucka sapista iagunu sluha

10.augusts Atbildēt

Jau Tava smirdīgi vemjoša valoda liecina, ka esi vietējais, nevis no citurienes. Tik ļoti piebārstījis savu nesakarīgo teikumu ar preteklībām, ka bez diagnozes redzams, ka visi "nav mājās"!

10.augusts Atbildēt

Es pagājušajā vasarā Tallinas KAUBAMAJA redzēju sieviešu parku par 1860 Euro un neko visi dzīvi!

10.augusts Atbildēt

ekstrasensi nopelna ļoti labi uz lētticīgo un nelaimīgo cilvēku rēķina. Viņiem apavi pat pa 2000.euro,tāds nieks vien būtu.

11.augusts Atbildēt

Smukas čības, normāl cena. Kad biju extrasenss Igaunijā, nopirku Pernavā zandals ar Mēnesi virsū nocenotas no 1221 uz 665, un nekas- mēs extrasensi labi pelnām.

12.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:49

Jaunākās diskusijas