Kivičs atklāj, kas viņam dod spēku

tautaruna.lv 10.aug
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/Kivičs
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs soctīklos ar sirsnīgu kadru atklājis, kas viņam dodot spēku.

Kivičs, kurš nesen kļuva par tēvu savai ceturtajai atvasei, sociālajā vietnē Instagram publicējis ģimenisku kadru no ikdienas ar meitiņu.

"Bērni dod spēku," atklāj Kivičs.

Tikmēr komentāros sekotāji pauž sajūsmu par kadru. "Tētis - lieliskais," raksta viena no komentētājām.

View this post on Instagram

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Jau vēstīts, ka 6. jūlijā pasaulē nāca Lienes un Andra meita Mia. Par godu meitas mēneša jubilejai, Kiviči publicēja ģimenes foto. Fotogrāfijā redzams Andris, Liene ar vēl nedzimušo meitiņu un pāra takšu šķirnes suņuks.

"Īsi pirms. Bet rīt jau mazajai mēnesis!" rakstīja Kivičs.

Mēneša laikā pāris aktīvi publicēja bildes no savas dzīves, parādot faniem, ka ar mazo dodas pastaigās un brauc atpūsties uz Jūrmalu.

Komentē 38

 
Anonīms
 

Jā, laiks domāt par 5.bērnu! Te Kivičam dod spēku arī mani komentāri.

10.augusts Atbildēt

Kivičam spèku dod cūcību organizēšana - piemèram, nobildēt jūrmalā kādu svešu cilvèku, ar filtriem izķēmot, ielikt bildi internetā un izņirgāties. Pašam Kivičam pakaļa kā kurvis un pupi kā treknai dzemdèjušai sivènmātei .

10.augusts Atbildēt

Elvisa17 ! Bet kapēc viņš par to vēl nav kārtīgi piekauts ?!? Laikam speciāli izvelās fiziski vājus un kautrīgus cilvēkus ?

11.augusts Atbildēt
Elvisa17 > juris.5e2771d83ac7e

Piekauts nav tàpēc, ka nu jau ir izņemts no soctīkliem(jo tauta izlamāja to Kivičcūku), bet izņirgtais cilvēks pats visu šito nemaz nezina- viņš nejauši trāpījās kadrā, kad Kivičs savu žogvāveri iemūžināja un pēc tam ssalika filtrus, lai šamās nodzerto feisu daiļu uztaisītu.

11.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > juris.5e2771d83ac7e

Tas puisis varbūt nemaz nezināja, ka tiek izsmiets. Cilvēks kārtīgi strādā, un vienu dienu bij izdomājis palaiskoties pludmalē.

11.augusts Atbildēt

Elvisa17 ko viņi to ņirdza par viņu, bildi es redzējul un nesapratu par ko tur ņirgt? Vienīgi ka paši viņu izkropļoja, slaidinot un filtrējot Lieni.

11.augusts Atbildēt

Vienīgais, kas kivičam dod spēku, tā ir dzeršana un diršana soctīklos. Bez tā viņš ir nulle

10.augusts Atbildēt

Kivičs sācis rīt spermu?

11.augusts Atbildēt

Savējo vai Marča ?

11.augusts Atbildēt

Ne tikai, viņš to smērē arī uz sejas, paši tak redzat cik skaists viņa vaigs.

11.augusts Atbildēt
Juris > elvisa17

Nu ko Elvisa17.......ko lai te piebilst ? Vienīgais nevaru saprast kāpēc nevienam neienāca prātā to pašu pigoru izdarīt ar Kiviču pašu . Tas ir - ievietot interneta soctīklos Kiviča "skaistā " vaiga foto izķēmotu līdzīgā veidā kā Kivičs izdarījās ar to cilvēku . Būtu ļoti jautri . Kivičs soctīklos ārdītos , lamātos un bļautu , bet LV tautai būtu par ko pasmieties .

11.augusts Atbildēt
Marcis > elvisa17

Debiliem un infantiliem neta dolbanajiem trolliem reali dobajobu un urlu komentari,urodi sranijie.

11.augusts Atbildēt
Elvisa17 > marcis

Iedzer savas šizozāles un ej paguli, Marci

11.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > juris.5e2771d83ac7e

Es labprāt to izdarītu, bet nedzīvoju Rīgā un arī nepārzinu. Bet uz mūsu pusi viņu neviens neaicina. Bet tie atpūtnieki uz kuru pludmali viņš tur aizmauc izrādīties, Dubulti, Jūrmala. Gan varētu, tad kad sēž pie blakus galdiņa un rēc un ņirdz nofotogrāfēt. Vispār vajadzētu, ko viņš dara, to viņam. Varbūt tad pielektu.

11.augusts Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Ooo... Mārcītis jau mēģina svešvalodā izteikties...

11.augusts Atbildēt
Roberts > elvisa17

Mārcis nikns no nespējas paņemt sev mutē

11.augusts Atbildēt
Elvisa17 > roberts.59bd35ecbaf65

Ļoti sen lasīju, ka kāds slavens cilvēks esot sev izoperējis vairākas ribas, lai varētu sev paņemt mutē. Baidos, ka Marcim tas nelīdzētu, jo traucētu treknais spalvainais vēders. Un daikts viņam arī īsiņš.

11.augusts Atbildēt

Bet vispār ietu normāli pastrādāt, spēkavīrs atradies. Vārtas augām dienām pa pludmalēm, un tad lielas-vo kāds man spēks!!! Aizietu fizisku darbu pastrādātu, pēc minūtēm 15 pa zemi vārtītos vaidēdams. Atceros kā mammas ritenim sēdekli laboja, tā bij noguris nu tā noguris un vēl to visu pasniedza kā īstu varoņdarbu!

11.augusts Atbildēt

Dolbana neta trollu banda,ar savu samago agoniju,reali kulaka raveji,vot urodi ar saviem jobanajiem murgie,moralie un garigie kropli.

11.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Zini, tas ka tu esi ļoti slims cilvēciņš nedot tiesības te apsaukāties. Pietiek jau ar to ka terorizē ar apsaukāšanos un gānīšanos savus kaimiņus.Man žēl ka cilvēkiem jāpacieš tādu kaimiņos, kaut ari ne tava vaina, ka noķēri slimību kuras galarezultāts ir šāds.

11.augusts Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Mārcīti, piepūt vaidziņus un beidzot saņemies vismaz googlē noskaidrot, ko nozīmē vārdi "agonija", "infantils"... Nu nav labi, ka pieaudzis cilvēks lieto galīgi nevietā vārdus, kuru jēgu nesaprot...Un noteikti mēs priecātos izlasīt kaut vienu bez kļūdām uzrakstītu teikumu.Un vēl - nevajag censties savas diagnozes velt uz citiem

11.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > 158528408887613

Neko no šī cilvēciņa nevar prasīt, viņam slimība tāda. Viņš pat ja atrod, jēgu ta nesaprot. No mūsu rakstītā viņš ar tik saprot vārdus Andris, Liene, kiviči. Viņš pat savas mājas iedzīvotājus šitā terorizē un aprej. Policija neko izdarīt nevar, jo tādam kam diagnoze-nu ko izdarīsi?

11.augusts Atbildēt
Elvisa17 > anita.kalniete

Nu ļoti līdzīgs Kivičam. Soulmeits!

11.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > elvisa17

Nu tādi jau ari ir tie fani. Jo cilvēks ar normālu domāšanu nekad nefanos par Kiviču. Es domāju ka lielākā daļa ir tādi Soulmaiti.

11.augusts Atbildēt
Juris > 158528408887613

Cien . Pujene Sārtā ! Bet kapēc Jūs domajiet ka Marcis ir PIEAUDZIS cilvēks ?

11.augusts Atbildēt
Juris > anita.kalniete

Cien . Anita Kalniete ! Var gan policija izdarīt ja tikai grib . Ievietot Tvaiku ielā , Jelgavas Gintermuižā vai līdzīgā iestādē bez interneta pieslēguma . Neticu ka šajās iestādēs ir sanatorijas apstākļi un laba virtuve . Smukas māsiņas diezvai veic erotisko masāžu . Un ieslodzīt to nožēlojamo idiotu vajadzētu uz ilgu laiku. Viņš kā slims cūkas lentenis lien arī citus portālos un arī tur svešus komentētājus visus sauc tā patās kā Kiviča "sāgā ". Tā ir 100% šizofrēnijas pazīme . Loģika un jēga nekāda !

11.augusts Atbildēt
Elvisa17 > juris.5e2771d83ac7e

Bet policija 90% gadījumu negrib neko darīt. Un zināmajās iestādēs nez vai pietiks brīvu vietu visādiem Mārčiem un Kivičiem.

11.augusts Atbildēt
Juris > elvisa17

Elvisa17 .Diemžēl tā laikam ir ! Kāda valsts - tāda policija ! Mēs paši esam vainīgi - par ko velējām , to arī ievēlējām un pielaidām pie varas !

12.augusts Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Ko tu vecais debilas perdeli Juri,te komente savus slimos murgus,kada tav idiot Cien,Anita Kalnita,infantila slima kuce,un profesionals neta trollis,un tapat Elvisa 17,Pujena S,Laine un parejie sranilie dolbanie urlas un urodi,un vecais slmais marazmatikis.

12.augusts Atbildēt
Marcis > elvisa17

Un sranija debila Elvisa 17,kada najui policija,neta ir pilniga varda briviba,infantilie neta trollo.jobanie.

12.augusts Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Vienīgais slimais, Mārcīti, šeit esi Tu...Maz, ka slims uz visu galvu, vēl pusanalfabēts, kas nespēj pat vienu teikumu bez kļūdām uzrakstīt. Kas, Tevi pēc trešā koridora arī no palīgskolas izmeta? Tagad spēj tikai sagramstīt dažus svešvārdus, kuru jēgu pat nesaproti, un tad nu tik gudri bliez, ka pašam par sevi noteikti liels prieks...Tikai nesaceries, ka arī citi par Tevi ir tādā pašā sajūsmā. Mums Tu esi tikai nožēlojams cilvēciņš ar nopietnām garīgās atpalicības pazīmēm, kam ļoti gribās izteikties, tikai neko vairāk par rupjībām un pilnīgi nevietā lietotiem svešvārdiem savārstīt nespēj...

12.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Vārda brīvība varbūt ir, bet nevienam nav ļauts citus apsaukāt. Un ja ir vārda brīvība tad mēs te varam apspriest ko gribam un tu nemaisies,ja neko sakarīgu pateikt nevari.

12.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Beidz tak mums stāstīt par savām diagnozēm. Tak zvani uz Tvaika ielu, tur tev palīdzēs!

12.augusts Atbildēt
Elvisa17 > anita.kalniete

Tvaika ielā Marcim būs pamatīga vārda brīvība, tā, ka maz neliksies.

12.augusts Atbildēt

Laikam Marcis toč pazvanijis uz Tvaika ielu lai palīdz, aizdomīgi ilgi klusē. Vai ari mēģina vienu jēdzīgu teikumu salikt kopā.

12.augusts Atbildēt

Varbūt beidzot pienākusi Marča rinda - atbrīvojās kāda gulta Tvaika ielas mājā.

12.augusts Atbildēt
Pujene Sārtā > elvisa17

Būtu jau labi, jo tam cilvēciņam tiešām steidzami nepieciešama psihiatriskā palīdzība.

12.augusts Atbildēt

Ienācu pēc ilgiem laikiem, un kas tie par brīnumiem? Klusums!!! Vai tiešām Kiviči būs sapratuši, ka no rēgošanās visos portālos paēdis nebūsi.

15.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:50

Jaunākās diskusijas