Atklāj, ko princis Viljams kāzu dienā teicis Keitas tēvam

tautaruna.lv 15.jūl
 
PA/Scanpix/Leta
Profesionāle, kura praktizē tehniku nolasot cilvēku sacīto pēc to lūpu kustībām, atklājusi, ko kāzu dienā viens otram teikuši karaliskās ģimenes pārstāvji, raksta "CBC News".

Kā atklāj eksperte Tīna Lanina, kura septiņus gadus sadarbojusies ar policiju, Ketrīnas tēvs esot sākumā apjautājies meitai vairākas reizes, vai viņa jūtoties labi, uz ko saņēmis apstiprinošu atbildi.

Viljams pie altāra esot Ketrīnai veltījis komplimentu: "Tu izskaties jauki...(neskaidrs teksts)... Tu izskaties skaisti."

Tad Viljams esot pajokojis un Midltones tēvam teicis: "Bija paredzēta neliela ceremonija ģimenes lokā."

Pēc ceremonijas karietē Keita Viljamam apjautājusies, vai viņš ir laimīgs, uz ko princis atbildējis: "Jā... (neskaidrs teksts)... pamāj visiem."

Eksperte arī atklājusi, ka karaliene Elizabete II pēc ceremonijas veltījusi piezīmi par pāra izvēlēto karieti: "Es gribēju, lai viņi ņem mazāku karieti." Prinča Čārlza sieva Kamilla esot piebildusi, ka viss noritējis labi. "Ļoti labi," atbildējusi karaliene.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kaut kāda bezjēdzīga pļerkstēšana.

15.jūlijs Atbildēt

Tieši tā. Ja es sāktu stāstīt, ko esmu dzirdējis dažādās kāzās, īpaši otrajā dienā, tad ilgi būtu jāsēž pie datora. Vienās kāzās dzirdēju līgavu sakām līgavainim: "Mūlāp, Tu taču papēžus kurpēm neesi kārtīgi notīrījis".

17.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:07

Jaunākās diskusijas