Anna Rozīte vēršas pie sekotājām: Arī es mēdzu izmantot sejas filtrus

tautaruna.lv 15.jūl
 
Emīls Desjatņikovs/F64
TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte sociālajā vietnē Instagram veltījusi ierakstu soctīklu filtriem un skaistuma principiem.

Anna ierasktā uzrunā sekotājas.

"Tu esi kādreiz sevi pieķērusi pie domas, ka velti sliktus vārdus sev pašai par savu izskatu, kad salīdzini savu seju/ķermeni ar kādu, ko redzi IG?

Vai Tavu prātu ir piemeklējušas neglaimojošas un nosodošas domas par to, ka Tu izskaties sliktāk par kādu citu?

Šis nav ieraksts par to, ka IG bilžu apstrādēm izmanto gan filtrus, gan dažādas citas programmas, šis nav ieraksts par to, cik slikti/nepareizi ir tie cilvēki, kas rada ilūziju par savu izskatu. Jo tā ir viņu dzīve, viņu bailes un pārliecības un tās mēs nevaram ietekmēt. (Arī es mēdzu izmantot sejas filtrus.)

Tas ko mēs varam darīt ir saprast, ka visi (lielākā daļa) vēlas izskatīties labi, daži to vēlas jebkuriem līdzekļiem, jo tas ir saistīts ar pamata izdzīvošanas instinktu - pavisam vienkāršoti - ir sajūta, ka, ja es labi izskatos, mani vairāk pieņems/mīlēs un tad ir mazākas izredzes, ka es būšu atstumta/nevajadzīga un tāpēc nenomiršu. Nav pārāk racionāli. Bet nu tas ir instinkts, kas radies kopā ar cilvēces sākumu.

Kurš kādus filtrus/fotošopus/rakursus izmanto, nav mūsu darīšana/ietekmes zona. Mūsu ietekmes zonā ir tikai tas, ko mēs darām, izvēlamies, domājam.

1. ja ir kāds, kura bildes Tev mūžīgi uzdzen kompleksu pilnu sajūtu par savu izskatu (nevis iedvesmo foršākai dzīvei, bet tieši rada depresīvu noskaņojumu), tad ir poga unfollow.

2. BEIDZ PAR SEVI RUNĀT/DOMĀT SLIKTU!
Vai mēs varam sarunāt, ka Tu tulīt aizej pie spoguļa (ja nav tāda iespēja, tad dari tur, kur esi) un pasaki LIELU PALDIES SAVAM ĶERMENIM, par to, ka tas ir, par to, ka tas katru dienu ļauj Tev piedzīvot tik daudz, ļauj izdarīt tik daudz laba sev un citiem. Pasaki par visu paldies, rokām, kuras var samīļot otru, kājām, kuras ļauj tik daudz kur nokļūt, smaidīgai sejai, kas var uzlabot garastāvokli jebkuram citam cilvēkam. Visam, visam! Pasaki paldies un palūdz piedošanu par visām tām sliktajām domām, ko esi kādreiz veltījusi savam ķermenim, tas noteikti šos vārdus nav pelnījis!" iedvesmo Rozīte.

View this post on Instagram

A post shared by Anna Rozite ❤️ Prem Nirvana (@rozite) on

Komentē 2

 
Anonīms
 

Lai taču lieto ko grib.

15.jūlijs Atbildēt

Reizēm der arī vāverei filtru uzlikt. Nekā personīga!

15.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:15

Jaunākās diskusijas