Valtera bijusī atklāj, cik lielas summas viņš maksā alimentos

tautaruna.lv 15.jūl
 
Emīls Desjatņikovs/F64 Photo Agency
Lai gan bijušā basketbolista Sanda Valtera un viņa mīļotās Elīzas Kaurātes attiecības beigušās 2011.gadā, joprojām abus saista abas kopīgās atvases. Nu Elīza medijam "Privātā dzīve" atklājusi, kādas summas Sandis maksājot alimentos.
Kā teikts Evijas Kalnbērzas rakstā "Valtera bijusī atklāj, cik izmaksā bērnu uzturēšana ASV" žurnālā "Privātā dzīve", tad bērniem, piemēram bioloģiskais ēdiens vien maksā 1600 dolāru mēnesī, turklāt arī privātskola nav lēta- par to mēnesī jāmaksā 5500 eiro. Tiesa, tikmēr viņu tēvs ik pēc pāris mēnešiem beidzamā gada laikā atsūta 50, lielākais 100 dolārus, norāda Elīza.

Jau vēstīts, ka par abu attiecību izjukšanu mēļoja 2010.gadā, kad "Vakara Ziņas" rakstīja, ka basketbolists Sandis Valters esot manīts kopā ar kādu citu meiteni, nevis savu pēdējā laika draudzeni Elīzu Kaurāti. Arī virtuālajā vidē Kaurāte ir pazudusi no Valtera un viņa tuvāko draugu loka. Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 3

 
Anonīms
 

lai pārceļas atpakaļ uz Latviju, te Maxima atlaižu laikā vai Rimi Ziloņu dienās var nopirkt lētus produktus. Skola bērniem arī tik dārgi neizmaksā.

15.jūlijs Atbildēt

Pareizi saki! Amerikā dzīvot var atļauties tikai Krasovicki, Kalvīši, Rokfelleri, Krištopāni un citādi Šmuguļbergi.

15.jūlijs Atbildēt

viriesiem jau sen laiks saprast, ka ar musdienu laviesu sievieti bernus kopa izaudzinat nesanaks. precesies - nonaksi alimentu verdziba. ne jau bernam gruti palidzet, bet gan uzturet santazisti, kura uzskata, ka vares dzivot uz cita rekina.

16.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:09

Jaunākās diskusijas