Armijas veterāns skarbi izsakās par princi Hariju

tautaruna.lv 18.jūl
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Armijas veterāns, kurš reiz saņēmis atzinīgus vārdus no prinča Harija, pats atļāvies karaliskās ģimenes pārstāvi nodēvēt par idiotu, vēsta tabloīds "Express".
Bijušais seržants Trevors Kults norādījis, ka lai gan līdz šim princis Harijs paveicis daudz un viņa darbi vērtējami atzinīgi, tomēr šobrīd viņa uzvedība esot nesaprotama. "Viņš ir atstājis karalisko ģimeni, tajā pašā laikā veic "Zoom" zvanus, lai ar savējiem sazinātos. Viņš ir kļuvis par pilnīgu idiotu un komentāri par Lielbritāniju arvien vairāk pierāda, ka ir labi, ka viņš ir devies prom," neslēpj armijas veterāns.

Jau vēstīts, ka pēc pārvākšanās uz ASV, mazinājusies arī prinča Harija loma armijā. Tāpat viņš kā karaliskās ģimenes pārstāvis vairs nepiedalās iepriekš apmeklētajos oficiālajos pasākumos.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Īstenībā idiotene ir Megana, bet Harijs ir bez mugurkaula. Tāds mīksts, piena puisītis.

18.jūlijs Atbildēt

Ko debila,infantila,sranija slima kuce te murgo,reala Tvaika ielas kliente,tev ir vieta stradat uz Lienies ielas stura par mauku,nevis drocit savus jobanos komentarus,un Andri Kivicu reali atbasta 100 cilveku,un negativos komentrus raksta profesionali nete trolli,Alida un parejie izimteni.

18.jūlijs Atbildēt

Un Trevors Kults pac sez uz speciegiem nervu preperatiem

18.jūlijs Atbildēt

Nemaz nav dumāks par Kiviču! Lai tas veterāns labāk paklusē.

18.jūlijs Atbildēt

Andris Kivics nav stulbs,vienam tads raksturs,un vienigas pasaka ko doma par valdibu un tiesam vinu atbalsta loti dauz cilveku..

18.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Tu tos cilvēkus esi redzējis?

18.jūlijs Atbildēt
Marcis > anita.kalniete

Reali simtiem Faceboox un Youtube slima dolbana kuce Anita/

18.jūlijs Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Tā jau ir...

18.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Tu dolbanais, izjātais pediņ, vienreiz iesit savos netīros dirsā izļurkātos pirkstus durvīs, lai beigtu drukāt savus debilos zemes tārpa komentārus kurus pats pat nesajēdz. Gļēvs vīrelis, ļumīgām kājām uz kurām pat nostāvēt nevar tēlo baigo gudreli. Acīs gan nejēdz neko pateikt nevienam.

18.jūlijs Atbildēt
Marcis > anita.kalniete

Es reali kaifoju no tavas verbalas caurejas,debila,infantila slima kuce..

18.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Tā ir tava problēma ka esi kuce.

18.jūlijs Atbildēt
Marcis > anita.kalniete

Tu savas problemas vari atrisanat Tvaika iela 2 ar realu paranoju.

18.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > anita.kalniete

Nē, viņš nav kuce, par kucēm viņš sauc sievietes, tātad arī savu māti... tā ka viņš ir tikai nožēlojams kuces dēls...Kaut gan arī par vīrieti viņu grūti nosaukt, jo neviens normāls vīrietis neatļausies tā apsaukāt sievietes...Vienkārši dabas kļūda, kas grib no sevis te baigo mačo mētāt. Laikam jau pat Tvaicenes Napoleons ar viņu nedraudzējas, vienam skumji, tāpēc aicina te visus pie sevis ciemos uz Tvaika ielu...

18.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > 158528408887613

Droši vien ka tajā Tvaika ielā viņu visi sit. Vīrietis viņš toč nav, kaut kāda amēba, bet pat tai vairāk veselā saprāta. Un tos vārdus, ar kuriem viņš apsaukājas, samācijies no savas slimības vēstures. Tās ir nabaga Dzelmītes diagnozes. Bēdīgi!

19.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:30

Jaunākās diskusijas