Mārtina Lutera Kinga dēls apgalvo, ka britu attieksmi pret Meganu noteikusi viņas ādas krāsa

Baiba Puriņa 9.jūl
 
Reuters/Scanpix/Leta
Afroamerikāņu pilsonisko tiesību kustības aktīvista Mārtina Lutera Kinga dēls Mārtins Luters Kings III paudis skarbu viedokli par britu attieksmi pret Meganu Mārklu, vēsta amerikāņu tabloīds "E! News".

Medijs atsaucas un Mārtina Lutera Kinga III interviju britu izdevumam, kurā advokāts norāda, ka attieksme, kādu Mārkla saņēmusi no britiem un citiem karaliskās ģimenes locekļiem esot atšķīrusies Meganas ādas krāsas dēļ.

Kings norādījis, ka esot "ļoti vīlies", redzot kā mediji atspoguļojuši Meganas gaitas.

Taču viņš arī atzīst, ka tas viņam nav bijis pārsteigums. "Šīs institūcijas ir pastāvējušas vienmēr un strukturizētas noteiktā veidā. Kad Harijs iemīlējās kādā, kurš nav tradicionāls, sagaidāma bija pretošanās," norāda Mārtins Luters Kings III.

Mārtins Luters Kings III ir cilvēktiesību aizstāvis un aktīvists. Sadarbojies ar bijušo ASV prezidentu Baraku Obamu.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Maz ko kurš pamuld, es arī pālī būdams daudz ko pasaku. Bez tam Megana izskatās viegli nosauļojusies, vismaz tās ķermeņa daļas kas publiski redzamas.

9.jūlijs Atbildēt

Nedomāju gan,ka viņas ādas krrāsas dēļ,bet gan viņas augstprātīgās izturēšanās dēļ.Viņas ādas krāsai nav ne vainas,bet gan raksturam,kungaam tkal gribās visu saistīt ar rasismu,bet šoreiz gan tā nav,

9.jūlijs Atbildēt

Kopš verdzības laikiem kosmētikas zinātne ir spērusi platu soli un vai tad tiešām Megānai ir slinkums izbalināt ādu? Varbūt, ka stulba un nezina, ka tā var?

10.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:57

Jaunākās diskusijas