Harijs un Megana iesaistās jaunā konfliktā ar karalieni Elizabeti II

tautaruna.lv 26.feb
 
AFP/SCANPIX/LETA
Princis Harijs un Megana Mārkla nākuši klajā ar jaunu paziņojumu, kas varētu sadusmot karalieni Elizabeti II, raksta "Daily Mail".
Megana un Harijs uzsver, ka karalienei nav tiesību aizliegt viņiem izmantot savu titulu un vārdu "karalisks" komerciālos nolūkos.

Pie tam abi uzsvēruši, ka citi britu karaliskās ģimenes locekļi pārāk daudz izmanto savu piederību monarhijai. Eksperti ir pārliecināti, ka runa ir par princesi Beatrisi un Eiženiju.

"Tajā laikā, kad citiem titulētajiem karaliskās ģimenes locekļiem ir darbs ārpus pils, tad Saseksas hercogiem uzlikts 12 mēnešu izskatīšanas periods," pausts paziņojumā.

Šī situācija apbēdinājusi karalieni.

"Tas bija tikai viņu lēmums, bet ģimene cenšas darīt visu, lai atvieglotu viņiem dzīvi. Protams, ir nepieciešami upuri no abām pusēm, taču Saseksas hercogiem ir jābūt pateicīgākiem karalienei," paudis avots karaļnamā.

Kā tika vēstīts iepriekš, Elizabete II noteikusi, ka Harijs un Megana vairs nedrīkst izmantot vārdu "karalisks" (royal) savam zīmolam.

Pāris ir ieguldījis tūkstošus mājaslapas "Sussex Royal" izveidē un gatavojušies to reģistrēt kā zīmolu.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ja tā turpināsies, tad beigās vēl veceni šie nokokņīs...

26.februāris Atbildēt

Man arī tas ienāca prātā, ka tikai Harijs Apvienotajā Karalistē negāž monarhiju. Tad būs Apvienotā kapitālistiskā republika.

27.februāris Atbildēt

Ka tikai nesanāk kā ar princesi Diānu.....

27.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:00

Jaunākās diskusijas