Mariku Ģederti sadusmo "airBaltic" bagāžas noteikumi

Viktorija Gabrjuna 26.feb
 
alise
Uzņēmēja Marika Ģederte sociālajā tīklā Facebook dalījusies ar pārdomām par notiekošo Rīgas lidostā. Viņa uzsver, ka Latvijas nacionālā aviokompābija "airBaltic" kļūst pasažieriem arvien nedraudzīgāka.

Ģederte uzskata, ka situācija Rīgas lidostā ir absurda.

"Kāda velna pēc mūsu Rīgas lidostā ir veikali, ja beigās par saviem pirkumiem un dāvanām par pārsvaru lidmašīnā nelaiž un vēl jāpiemaksā 60 eiro!!! Jo kopējais svars rokas somai un čemodānam nedrīkst pārsniegt 8 kg! Pfffff.... aviokompānija "airBaltic" pasažieriem klūst aizvien nedraudzīgāka," raksta Ģederte.

Komentāros zem Marikas ieraksta daudzi dalījās ar līdzīgu pieredzi, paužot, ka tas ir pilnīgs absurds un šī iemesla dēļ sākuši izmantot citas aviokompānijas pakalpojumus.

"Pagājušajā nedēļā Helsinku lidostā iestājāmies "airBaltic" rindā uz iekāpšanu. Tā nožēlojamā somu pārmērīšana un svēršana ir kā cirks. Mēs skaidri redzam, ka tas koferis, ar kuru tikko esam pārlidojuši puspasauli un kurš svarā nepārsniedz 8 kg., pilnīgi noteikti pēc biezuma nelīdīs tai izmēra režģī. Jau prātā pārcilāju variantu, ka iztukšošu veco koferi un atstāšu to lidostā, nevis piemaksāšu 60 - 100 eiro. Un tad, kad pienāca mūsu kārta ... izrādījās, ka esam sajaukuši un uz Rīgu gandrīz vienlaicīgi jāatiet mūsu "Finnair" reisam no cita geita. Tāda pat lidmašīna, tāda pat apkalpe, bet attieksme - kā diena pret nakti. Ne kas tika svērts, ne kas tika mērīts. Tos koferi, kuri nelīda salona šaurajā bagāžas nodalījumā, stjuarte aiznesa uz lidmašīnas astes daļu," teikts kādā komentārā.

Jāatgādina, ka iepriekš jau vēstījām par līdzīgiem gadījumiem, kad pasažieri pauda neizpratni saistībā ar "airBaltic" rokas bagāžas noteikumiem.

Piemēram, Facebook lietotāja Taty Angel domubiedru grupā Russians in England izteica sašutumu un brīdināja citus ceļotājus, kuri tuvākajā laikā plāno lidot ar "airBaltic". Pasažieres dusmas raisīja tas, ka Latvijas nacionālā aviokompānija esot pie iekāpšanas lidmašīnā pārsvērusi Duty Free jeb beznodokļu zonā iegādātās preces.

Komentē 37

 
Anonīms
 

es mazliet šo sašutumu nesaprotu .Pirms lidojuma ir iespēja iepazīties ar bagāžas noteikumiem dažādās lidsabiedrībās un izvēlēties sev piemērotāko.

26.februāris Atbildēt

Sašutums ir pinīgi vietā !!

Pats strādāju e = portā un zinu kā ir ar citiem lidojumiem!!

Airbaltic ir pretīga.

26.februāris Atbildēt
Fra > roberts.jekabsons

Piekrītu, ka airBaltic ir "vissūdīgākā" attieksme pret klientiem. Un, ja kas, tas taču ir mūsu latviešu valsts uzņēmums... komēdija!!!

26.februāris Atbildēt
Diduu > roberts.jekabsons

Bet, kāpēc jālamā lidosta? Lidosta, kā sacīt jāsaka, ņepričom!

27.februāris Atbildēt

Nelidosim ar airbaltic kopaniju un,lai vini bankrote,vairak rakstit soc.tiklos un ,lai celotaji zina ka rikoties.Visa pasaule mekle risinajumus,ka padarit celotajiem draudzigaku lidosanu un visus pakalpojumus,kas saistiti ar to,bet Latvija ka vienmer izcelas ,ka padarit ko sliktaku,tadel jau visos raditajos esam pedeja vieta !!!

26.februāris Atbildēt

Nez kāpēc airBaltic ir Eiropas aviokompāniju vidū nr.1?

26.februāris Atbildēt

Jā un es jau sen esmu izvēlējies citu kompāniju !!

26.februāris Atbildēt

Viebkārši Airbaltic slikta pieredze ar visādām ğedertēm, kas par velti grib pārvadāt rokas bagāžā neatĺautus kilogramus.

26.februāris Atbildēt

NEAPŠAUBĀMI !!! -Tas ir ABSURDS,ka ir jāmaksā par Duty Free vekalos -aiz bagāžas pārbaudes zonas nopirktajām precēm-vai tas būtu alkohols vai kas cits ko tur tirgo -tāpēc jau šie veikali ir AIZ nevis PIRMS iziešanas caur drošības pārbaudēm un bagāžas svēršanas un biļetes reģistrācijas .

26.februāris Atbildēt

Tas tiešām ir absurds !!

Varbūt ir kāda vienošanās ar Duty Free veikaliem.

Un tad ir jautājums kāda velna pēc ir ti veikali ??

26.februāris Atbildēt

Silvija Martuka un Juris Kreilis diemžēl nesaprot lietas būtību,ka cilvēkam nav IEPRIEKŠ jāzina ,jādomā -CIK lielu svaru viņš varētu nopirkt Duty Free veikalā,kad visas bagāžas kontroles ir izietas un notiek tikai iekāpšanas lidmašīnā procedūŗa,pārbaudot PASI un IEKĀPŠANAS TALONU(BOARDING PASS).

26.februāris Atbildēt

Manuprāt lietas būtību nesaprot Aivars Znotiņš - rokas bagāža tiek svērta pirms iekāpšanas lidmašīnā, kad pārbaida tās izmēru rāmī, kurā ir arī svari. Noteikumi ir noteikumi, tie var patikt vai nepatikt, bet neviens jau piespiedu kārtā nelido. Apriebušies visi šie vaidēšanas stāsti ar ģedertēm un hujedertēm, un citām vecām cackām.

26.februāris Atbildēt
Diduu > viktors.svirkovskis

Nu tiešu tā!!!!!

27.februāris Atbildēt

Es piekrītu! Tas ir totāli muļķīgs airbaltic kopanijas rīkojums. Drīz varēs lidot tikai tādi, kuri nav smagāki par 50 kg., vai tikai modeles:). Stulbi sanāk, ja man ar saviem 52 kg. pārsvars pirkumam Duty Free vekalā ir 100 gr., bet blakus rin'dā stāv cilvēks ar 120 kg.! What a...?

26.februāris Atbildēt

Pirms lidojuma Air Baltic savlaicīgi vismaz 3x e-pastā, SMS brīdina par bagāžas pārvadāšanas noteikumiem, piedāvā uzreiz iegādāties papildus kilogramus, bet nē! Kārtējo reizi uzrodas blonda vista kurai tas ir pārsteigums.

26.februāris Atbildēt

Tik neforši no vīrieša tā apsaukāties. Marikai taisnība. Labi, ka kāds ceļ augšā šo tēmu un raksta.

26.februāris Atbildēt

tur jau ir tas ABSURDS,ka -naudas -līdzekļi ALGOT CILVĒKUS.kas var sūtīt 3 -epastus,SMS IR,BET ļaut cilvēkam nopirkt DUTY FREE alkohola pudeli-TO NĒ !!! Par tās vešanu buš jāmaksā !!! Tad ko ja lidmašīnā ar visām piepildītām sēdvietām pasažieriem iekāps visi ar 150kg svaru(neviens jau līdz šim NESVER PASAŽIERUS) un katram būs bagāža NORMAS robežās ( BET VAR TAČU BŪT ARĪ VAIRĀK !!!JA PAR TO SAMAKSĀ) TAD KO - Air Baltic lidmašīna NEPACELSIES??? Vai turpat - paceļoties lidostā NOGĀZĪSIES ???

26.februāris Atbildēt
Pilnīgs Idiots > 964958968958382081

A no sievietes puses būtu forši tā apsaukāties?!

26.februāris Atbildēt

Varbūt šī sieviete nav vista ......bet izsaka savu vienīgo un pareizo viedokli !!

26.februāris Atbildēt
Fra

Vili nepurkšķini X3

26.februāris Atbildēt

Vecīt, jā, es atbraucu uz lidostu ar 6,7 kg koferi, paķeru Tax Free pēc chek-ina 3 - 7 pudeles alkohola kas rokas bagāžu palielina virs tiem 8 kg, bet... Tu resnais ībli, pieļauju ka 100+ kg dzīvsvarā ar savu kredītkarti kabatā, ampelē pie jobennijiem brīdinājnumiem, noteikumiem par drošu gaisa satiksmi un Latvijas aviokompānijas izdrāzienu tieši ānusā savam pavalstniekam, tieši tāpat kā to dara valdība ar visu tautu, kuras labākā daļa, jā labākā, nodokļu pelnītāja, strādīgākā un bērnu radītāja ir tur kur ir, nevis Latvijā! Gan es, gan Ģederte (izlabojiet raksta sākumā uzvārdu ar mazo burtu) ar visu savu +8-10 kg bagāžu nesver tik cik viens "vilis sxuja"! Tādā gadījumā lai tie "pekundiji" (es, protams, ļoti neviltoti un sirsnīgi atvainojos liekā, daudzā, pārmērīgā, slimības dēļ pilnā svara īpašniekiem) kas ir virs 100 kg arī maksā 1,5-4x lielāku lidojuma cenu nekā tie, kas ar visu bagāžu un "pelmeņiem" nepārsniedz 70-80 kg! Vai sKaydris?!

26.februāris Atbildēt
Valdis Panks > aivars.znotins

Lūk, par ko ir šis stāsts! Cilveka dzīvsvars ir daudz bīstamāks un man kā blakussēdētājam... kopš zinu cik saņem/izspiež/nozog algā Gauss, no valsts (manas, tavas, tautas nodokļu naudas) subsidētas kompanijas, lieku pusroku tādam airbaltik un lidoju no Viļņas....

26.februāris Atbildēt
Diduu > 964958968958382081

Viņa ir BLONDA VISTA un ar gadiem paliek ar vien blondāka!!!

Turklāt, kāds sakars te ar lidostu? Noteikumi ir lidsabiedrībai un tie ir jāizlasa! Un šie airbaltic noteikumi pastāv arī Londonā un Frankfurtē un Dublinā.... tikai tās lidostas jau neviens nelamā....

27.februāris Atbildēt

He, he man tādu problēmu nav. Es nelidoju ar AirBaltic. Vienreiz lidoju iespiests starp sēdekļiem - pietiek. Jo lidot otreiz tā jau ir izvēle.

At to lido un vēl te aizstāv tikai bomži.

26.februāris Atbildēt

Tas režģis ir domāts, lai zinātu, vai koferis ielīdīs bagāžas plauktā. Ja nelien, ir iespēja likt zem priekšā esošā krēsla. Ja stjuarte palūdz to izdarīt - atkal lielā bļaušana, ka nebūs kur kājas likt 40min lidojuma laikā (neesmu gan redzējusi nevienam kājas, kuras spētu palocīties zem priekšā esošā krēsla). Un stjuartiem NAV jānēsā pasažieru koferi. :) Kārtējā reize, kad nelasa noteikumus, bet visi citi ir tie stulbeņi un nekauņas.

26.februāris Atbildēt

...un signe, kas bez kofera un tampona sver 100+ ir Cūka! pilnīgi bez cieņas, ar zināmu niknumu, nosaucot lietas īstajos vārdos!

26.februāris Atbildēt

cien.Uldi Maurin-es atvainojos,bet es neesmu bomzis .cik man zināms bomži ar lidmašīnām nelido.varbūt izturēsimies viens pret otru ar cieņu

26.februāris Atbildēt

Silvija Martuka, bomzis nav apvainojošs vārds.

26.februāris Atbildēt
Diduu > beatrise.ezera

Ir gan!!!, ja tā nosauc kādu, kurš nav bomzis!!!

Bet, ja tas nav apvainojoši, tad saku - Tu, Beatrise Ezera, bomzene tāda! Ej izgulies, Cūka!!!

Cūka - tas nav apvainojošs vārds, ja kas!

27.februāris Atbildēt

Agrāk bija labāk,tas tiesa.Svaru viņi tur vēro un reiz atceros,ka vienu sievieti gribēja aizsēdināt citur un arī to izdarīja,jo lidmašīnai neesot balansa.Kaut vien viņa pa sēdvietu bija samaksājusi.

26.februāris Atbildēt

Var taču ēdienu veikalā nopirkt un apēst, nebūs jāmaksā par lieko svaru.

26.februāris Atbildēt

Bet mēs varam būt lepni, ka mums ir "NACIONĀLĀ aviokompānija" ...

26.februāris Atbildēt

AirBaltic sen ir problemas ar attieksmi pret saviem klientiem!!! AB sux

27.februāris Atbildēt

Jefiņ, AB jau sen bankrotējusi! Ja nezini, tad AB bija AirBerlin!

28.februāris Atbildēt

Latvānija rulzs! Ņammu parto - bonzāmun viņiem dažādi pietuvinātajiem gribas ar katru dienu vairāk,jo kuņģīši spēj pastiepties:))) Tad nu kaut kas jāizdomā,nu kaut vai bagāžas kalibrēšanas būris pie trapa,super!:)))

27.februāris Atbildēt

Interesantakais ir tas,ka lidojot ar Air Baltic no Mihenes uz Rigu,neviens rokas bagazu neliek nekur likt un merit,bet lidojot no Rigas uz Minheni ar to pasu rokas koferi,ar kuru es lidoju jau gadiem ilgi,Riga peksni sakas problemas...koferis ir peksni par lielu...Zel,ka no Minhenes uz Rigu lido tikai Air Baltic,sen butu izvelejusies citu kompaniju...

27.februāris Atbildēt

kas latvietim ir'' labakais ediens''?PARAKUMA SAJUTU NEVAR DABUT ARA ,TA JADEMONSTRE DARBA vislabak pret pasazieriem ,si socialisma laika kutura ir varena.

27.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:47

Jaunākās diskusijas