FOTO: Tādas pusdienas pasniegtas izolētajā Tenerifes viesnīcā

Rita Lazda 26.feb
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Īpaša piesardzība jaunā koronavīrusa "Covid-19" dēļ šobrīd tiek ievērota ne vienā vien pasaules reģionā. Viesnīcā Tenerifē, kur istabās izolēti vairāki simti tūristu, apkalpojošais personāls rūpējas, lai tur mītošie vismaz būtu paēduši.
Kāds vācu žurnālists, kurš raksta vairāku valstu medijiem, mikroblogošanas vietnē twitter publicējis foto, kurā redzams, kāda maltīte pasniegta izolētajā viesnīcā mītošajiem dažādu valstu pārstāvjiem. Tāpat šobrīd vēl neesot skaidrs, kā situācija attīstīsies tālāk.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka viesnīcā Tenerifē, kur iespējama koronavīrusa "Covid-19" izplatības dēļ savās istabās izolēti simtiem tūristu, atrodas arī viens Latvijas valstspiederīgais, kurš saņem ĀM palīdzību, apstiprināja ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris.

Tenerifē atrodas vēl divi Latvijas valstspiederīgie, kuri neatrodas vīrusa, iespējams, skartajā teritorijā un pēc palīdzības ministrijā nav vērsušies.

Kanāriju salu veselības dienests vēlu pirmdienas vakarā paziņoja, ka itālim pārbaudē konstatēta inficēšanās ar koronavīrusu un viņš ievietots izolācijā, kamēr viņa rezultāti tiek atkārtoti pārbaudīti Madridē, kā to prasa Spānijas protokols attiecībā uz iespējamajiem inficēšanās gadījumiem ar jauno koronavīrusu "Covid-19".

Viesnīcas klients, kurš apmeties numuriņā, kur iepriekš dzīvoja minētais itālis, ziņu aģentūrai AFP atklāja, ka saņēmis zīmīti, kurā teikts, ka visiem viesiem jāpaliek savās istabās.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tas nu gan par traku. Cilvēki iztērējuši lielu naudu izbraukumam un atpūtai pie jūras, bet tagad jāēd tie sūdi. Jāprasa kompensācija

26.februāris Atbildēt

Nu ļoti “augsts” intelekts, ja var nosaukt normālu ēdienu par sūdiem. Lūdzieties, lai Jums nekad nepienāk brīdis, kad šāda pircija liktos kā maltīte augstākās klases restorānā.

Dzīvē viss ie mainīgs...

2.marts Atbildēt

Kāda kompensācija,labi,ka vēl dzīva.Nav ko vazāties pa pasauli ar bērnu vēderā.

27.februāris Atbildēt

"Nav ko vazāties pa pasauli" ir tipisks teksts, ko var teikt standarta mietpilsonis ar ierobežotu pieredzi un/vai uztveri un arī ar šauru skatījumu uz pasauli. Gan jau vēl arī esi liels nacionālists, kas pats par sevi nav slikti, taču slikti ir tad, ja nāk laukā šādi primitīvi teksti.

Bet tikai neapvainojies, lūdzu! Gan jau būs labi. Personīgi jau negribēju aizskart - tikai nevaru piekrist sacītajam. Lai tev jauka diena un nevazājies daudz pa pasauli apkārt.

27.februāris Atbildēt

Priecājies, ka vispār dod ēst. Ticiet man, ne par ēšanu tagad ir jādomā...

28.februāris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu cienījamajam JacKal . Visi kas lieto šādu izteicienu ir nožēlojami mietpilsoņi kuri nekad nekur nebrauc , neko dzīvē nav redzējuši , svešvalodas nemāk un nemācās , bet apskauž tos kuri ceļo pa pasauli un dzīvo interesantu , ar piedzīvojumiem bagātu dzīvi .

1.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas