VIDEO: Latvijā pārdod "brīnumiekārtu", kas sola iznīcināt koronavīrusu

Viktorija Gabrjuna 26.feb
 
Ekrānšāviņš no video
Zanes dzīvesdrauga mamma pēc kāda semināra apmeklējuma Jelgavā par aptuveni 500 eiro iegādājusies iekārtu, kas ”spējot nogalināt vīrusus, mikrobus, pelējumu, cērmes un pat vienšūņus”, kā arī sola pat uzvarēt cīņā ar koronavīrusu, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Iekārta esot jāizmanto katru nakti. Kā stāsta Zane, ”aparāta darbības princips balstoties uz biorezonanses terapiju, un ierīce ģenerējot elektromagnētiskā lauka impulsus, lai attīrītu ķermeni.”

Rīgas Stradiņa universitātes profesors Aivars Vētra aicina būt piesardzīgiem un nesteigties ar šādu ”brīnumiekārtu” iegādi, iztērējot iespaidīgas summas.

"Ļoti svarīgi, lai būtu pierādījumi iekārtu efektivitātei. Pierādījumi ir ļoti atsevišķi, ar ne pārāk augstu ticamību, rodas iespaids, ka šie autori, kuri ir pētījuši, ļoti tic šai metodei. Tas vienmēr liek apšaubīt, vai tiešām tas viss ir tā, kā pētnieki to grib redzēt," saka Vētra.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

ja valdības zaglīgo pedarastiju un pakļaušanos fašizmam-to vajag iznīcināt!mūābeles sēž valdībā,un kā tik labāk apčakarēt tautu!e-veselība,to naudu jau norija zilie un pēdējie veselības ministri!es pateikšu,ko latvijas likums saka,ja tev ir dokuments citā valodā,tu esi to aneksējis,samaksājis,a likums skan,tagat vajag valsts valodā,maksā akal!tas skan tā!man kā krievam,jānosit deputāts latvietis,kas noslepkavojis cilvēku un jānolej savas asinis un jājielej viņa!tad es būšu tīrāks polis!ja es esmu dzimis krievijā,un 8mēnešu vecumā atvests uz latviju,tagat man jāmaksā par to ka man dokuments ir krievu valodā,ja viņš jau95 ir aneksēts!man jābūt vainīgam par to,ka man dokuments citā valodā!latvijas valdība vienkārši rok savai tautai kapu!kara gadijumā es vienkārši visam lieku mīksto!labāk mirt sēžot,nekā aizstāvēt pidarasizmu!domāju ka tā labāk!atrāk mirt nekā kauties ar tupu valdību!

26.februāris Atbildēt

Ja Zanes dzīvesdrauga mamma ir padebīla, tad tur neko nevar darīt. Visticamāk, ka dzīvesdraugs ģenētiski arī ir pamuļkis. Žēl Zanes !

29.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:01

Jaunākās diskusijas