Gribas nolamāties! Skarbi izsakās par Līdakas atlaišanu

Rita Lazda 21.feb
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Vakar no pašvaldības SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" atbrīvots valdes priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka. Visai skarbu viedokli par notikušo sociālajā tīklā facebook publicējusi žurnāliste Inese Supe.
"Es no visas sirds vēlos izteikt atbalstu Ingmāram Līdakas kungam! Šodien lasīju daudz..komentārus, pārmetumus, ka Ingmārs bija politiķis utt. Es domāju, ka šis Rīgas domes lēmums cilvēku iznīcinās ne tikai emocionāli! Jūs, Rīgas dome, atņēmāt darbu cilvēkam, kuram no sirds rūp Rīgas Zoo, kurš ir atdevis šim darbam ilgus gadus,lielāko daļu sava mūža! Viņš ir iemācījis arī man un ,domāju, daudziem manas ( un ne tikai) paaudzes cilvēkiem - mīlēt dzīvniekus. Ar savām publiskajām aktivitātēm iemācījis mums vispār izzināt kukaiņu, rāpuļu, mērkaķu, lūšu,lauvu utt. dzīves unikalitāti!" norāda žurnāliste.

"Šis lēmums ir izrāvis sirdi, teju līdz vēmienam arī man! Kā tā drīkst!? Pārbraukt ar politisko, iespējams, mantkārības pārbagāto ceļa rulli cienījamam cilvēkam, kurš Zoo ir pacēlis tādā līmenī, kāds tas ir šobrīd! Ceru, ka šī "tīrīšana" saudzēs citus Zoo dārza patriotus! Gribas nolamāties...tiešām!" tik skarbus vārdus pēc notikušā nekautrējas teikt I.Supe.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka no amata atbrīvotais priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka vēlētos zooloģiskajā dārzā turpināt darbu, savukārt atbrīvotais valdes loceklis Andris Morozovs (S) kandidēs Rīgas domes vēlēšanās.

Kā preses konferencē sacīja Līdaka, viņš cer, ka viņa kā zoologa profesionālā pieredze arī turpmāk būs nepieciešama zooloģiskajam dārzam. Atkārtoti konkursā uz valdes priekšsēdētāja amatu viņš nekandidēšot.

Līdaka neizslēdza iespēju kādreiz atgriezties politikā, lai arī Rīgas domes izpilddirektora Jura Radzeviča apsūdzība par Mežaparka vides piesārņošanu "Zaļās partijas" politiķim godu nedara. "Protams, ka šie pārmetumi ir nelabvēlīgi ietekmējuši manu politiķa reputāciju," sacīja Līdaka.

Komentē 23

 
Anonīms
 

Radzevica ielikteni pardos ne voen zemi,bet ari dzivniekus,un tad pàvi,antilopes,zirafes u.c.prieces lembergveidigos un sleserveidigos vinu darzos un apartamentos.Jàglàbj gan Lidaka kg.,bet vel vairak Zoodarzs.Ja kopa Misàni varejàm nosargat pret Dienvidafriku,tad Lidaku pret perkamiem sikiem Rigas ierednisiem ari varesim!!!!!!

21.februāris Atbildēt

Kas konkrēti pieņēma šo lēmumu par Ingmāra atlaizšanu? Vārds uzvārts no kuras partijas? Tad vēlēšanu urnās es ceru,ka savu vārdu un uzvārdu neatradīs,kā arī partijau kuru pārstāv izredžu būs krietni vien mazāk.

21.februāris Atbildēt

Nu tie razdevica minētie argumenti ir tādi pasmieklīgi. Tas taču skaidrāks par skaidru, ka būvējot notiek īskaicīgas pārmaiņas. razevi`ca zemē tie gruži varēja stāvēt, bet, kad pārvietoja, lai vēlāk aizvāktu, nav labi.

21.februāris Atbildēt

Slava vēlētājiem!

21.februāris Atbildēt

Glābiet radošu, gudru cilvēku, kurš tik daudz darījis zooloģiskajam dārzam un tagad viņa darbs būs samīdīts.

21.februāris Atbildēt

Tik daudz laba I.Līdaka darījis zooloģiskajam dārzam gadiem ilgi un tagad viņa darbu samīdīs . Glābsim šo cilvēku, kas visu sevi atdevis šim darbam!

21.februāris Atbildēt

Piketu! Un ne mazāku kā Misānei. Viņš ir īsts Lavijas cilvēks un tautai viņu jāaizstāv. Atlaida Radzēvičs, bet nezinu, kas lika to izdarīt. Jau ar to, ka zoodārzā izvēlējās Latvijas prezidentu, šī ir Latvijas vieta nr.1.

21.februāris Atbildēt

nu ne nu ta gluzi ir... ar zoo izdevaas izbraukt politikaa bet zoodarzs bija un bus.. neatkarigi no lidakam un grunduliem...

21.februāris Atbildēt

Kautkāds murgs,kas par noteicēju ir Radzevičs, Dome taču atlaista, ko viņš tur sprēgā, Līdaka kuās ar rasību

21.februāris Atbildēt

Atvainojos par teksta kļūdu- Līdaka kungu jāaizstāv tautai,nedrīkst Radzēvičam ļaut tā rīkoties,un galu galā Dome taču atlaista, ko viņš tur vēl sprēgā?

21.februāris Atbildēt

Rīgas Dome taču ir atlaista?! Tas nav nelikumīģs rīkojums? Glābsim Ingmāru Līdaku, tāpat kā K.Misāni. Protams, ka atkal kāds tēmē uz Zoodārza zemi. Nu gan atraduši iemeslu, ce'ltnieki nav novākuši laukumu. Tad jāatlaiž celtnieku darbinieki vai jāsoda , par neizdarītu darbu! Ingmāram Līdakam jāstrādā zoodārza labā!

21.februāris Atbildēt

Zinu Radzeviču familiju , sākot at tēvu visi baigi glumie , kad šis ielīda domē man jau likās kautkādas šausmas.

21.februāris Atbildēt

Gudri cilvēki bieži ir neērti citiem,sevišķi,ja darbs ir goda lieta

21.februāris Atbildēt

Atbalstu Baibas teikto.... nedrisktam vairs klusitinam sedet rokas klepi salikusi un noskatities,ka dazi labi te LV uzdarbojas...!

21.februāris Atbildēt

Par lamāšanos /kur bija vajadzīgs/, tevi atlaidīs no darba čukstoņu un klusētāju puse. Vajagot skaidri, lēni un saprotami izrunāt vārdus. Bet patiesībā tavu vietu sen jau iekāroja SŪDS. Cik "cēli" atlaidēji no darba! Sūds tiks celts kosmiskā ātrumā ar slavas dziesmām un algu fantastisku, "tautas atzinību" un tiks no tautas atzīts par savu dobrodušije, sedečnostj, skromnostj, utt.. Tāda ir reālā dzīve. Tu dzīvo it kā miglainajā Albionā. Krēslas valsts, bet tā ir tava valsts. Ko darīt?

22.februāris Atbildēt

Tā lūk pieviļ kādreizējie draugi :( aizmirsusi,ka reiz kopā sēdēts pie klāta galda.....vien bailes par to,kas nāks viņa vietā,te nu citu iedomāties grūti, bet kāds gan jaunums.....tiks sagrauts tas kas vēl palicis :(

22.februāris Atbildēt

Kā drīkstēja atlaist likvidēto fabriku darbiniekus? Kā drīkstēja atlaist citus svarīgus cilvēkus sabiedrībai? Nevienam nav imunitāte pret atlaišanu. Supe sev tikai spodrina tēlu un meklē uzmanību.

22.februāris Atbildēt

Tik dārgas biļetes ir Zoo, ka cilvēki ar minimālo algu to nevar atļauties. Zoo ir jābūt pieejamam un personām ar invaliditāti ieeju bez maksas!

22.februāris Atbildēt

Celtniecības gruži jānovāc celtniekiem pēc darba beigšanas. Par to atbild paši celtnieki. Saeima nepacēla mediķiem algas kā rakstīts likumā. Tad jāatlaiž arī Saeima, ja kas nav izdarīts.

Zooloģiskais dārzs ir tomēr unikāls un vienīgais LaTVIJĀ, kur pašiem jātiek ar visu galā. Nav kā daudzskaitlīgās skolas, policijas, tiesas u.t.t.

Algas pašvaldības iestādēs nenosaka paši sev, bet gan pēc valsts un amtpersonu atalgojuma likuma.

Ja pēc vadītāja algas lieluma samērojot ar darbinieku algām, tad jāatlaiž arī citu iestāžu vadītāji ( dzelzceļš, lidosta, banka, pasts u.c. ).

Līdaka ir cilvēks, kas konkrēti strādā. Gribētos zināt likuma pantu, uz kura pamata Līdaku atlaiž.

22.februāris Atbildēt

Gribas nolamāties! Skarbi izsakās par LĪDAKA atlaišanu. Latviski ģenitīva jautājums "kā" - "Līdaka" !!!

22.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:01

Jaunākās diskusijas