Stepaņenko par Misānes lietu: 13. Saeima ir šausmīga!

Lelde Veinberga 21.feb
 
Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
"Atvainojiet, bet man tomēr ir jāizdara daži secinājumi KM (K.Misānes) lietas sakarā. Patīkami tas nebūs, bet tas ir jādara, lai nekad šādas lietas neatkārtotos," pēc tam, kad bija zināms, ka Latvijas pilsoni Kristīni Misāne izdos Latvijai, sociālajā tīklā Facebook ierakstu iesāka Saeimas deputāte, pie frakcijām nepiederošā Jūlija Stepaņenko.

"Par koalīcijas kolēģiem. Lai cik skaista diena mums visiem šodien nebūtu, 13.Saeima ir šausmīga. Brīdī, kad visiem jārīkojas kopā, augstprātība laikam tomēr jānoliek malā.

Tu opozīcijā vari ņemties, gatavot dokumentus: lēmumus, vēstules, idejas, bet labākajā gadījumā tavi kolēģi koalīcijā to izgrozīs un izmantos kā savu bez saskaņojuma, sliktākajā gadījumā - uztvers kā apnicīgu spamu.

Un tad tu skrien pakaļ un lūdzies, lai izlasa un atbild, bet no tevis atgaiņājas kā no apnicīgas mušas. Es ceru, ka tie kolēģi, kas mani lasa, sapratīs, jo ir tikai daži, uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi deputāti koalīcijā, kuri ir gatavi sadarboties šādos jautājumos. Tikai daži. Un paldies viņiem par to.

Pēdējais piemērs: bija vēlams sagatavot steidzamu vēstuli no Saeimas ar lūgumu ņemt vērā jaunus apstākļus KM sakarā. Vēstule par laimi vairs nav aktuāla, bet es jau 2. dienu neesmu saņēmusi atbildi no dažiem koalīcijas kolēģiem. Vienkārši “ignore”.

Ja šāda smaga situācija atkārtosies tādā vai citādā dimensijā, attiecības Saeimā nemainīsies. Man nav ideju, kā to izlabot. 12.Saeima bija savādāka. Tāpēc te to rakstu. Varbūt šis ieraksts to var izmainīt? Parunājiet ar saviem ievēlētajiem deputātiem. Tā nedrīkst," uzskata deputāte.

"Prezidenta apņemšanās svētdienas vakarā un amatpersonu izlēmīga rīcība tiešām palīdzēja sasniegt rezultātu. Bet tas viss varēja notikt jau ātrāk, jau janvāra beigās. Problēma bija tieši tajā, ka cilvēki savā starpā nesarunājās, jo viņus neviens nebija savācis kopā vienā telpā ar noteiktu uzdevumu: tagad mēs meklēsim risinājumu un par to ES uzņemos atbildību. Nē, bija dažādas darba grupas, sanāksmes un apspriedes, bija pat komisiju kopsēde pēc mūsu ierosinājuma. Bet diemžēl tas viss - bez līdera un bez atbildīgā politiķa, kas uzņemtos to visu vadīt un atbildēt par krīzes risinājumu.

Jau Saeimas komisiju kopsēdē bijušais premjers Māris Kučinskis teica: ja es būtu tagad premjers, es sasauktu visus un katram iedotu uzdevumu, Saeimas komisija tagad, šodien var šādu uzdevumu iedot valdības vadītājam. Tas bija 22.janvārī un kolēģi koalīcijā todien mums atbildēja aptuveni tā: nu bet tad mums tagad jāraksta attiecīgs papīrs, mēs taču neprotam. Un jautājums palika bez virzības. Mēs jautājām: varbūt ir nepieciešams īpašs likums, lai atrastu risinājumu? Kolēģi no koalīcijas (Judins) atbildēja: nu un kur tāds likums ir? Esat uzrakstījuši? Neesat!

Visu šo laiku kopš pieslēdzāmies KM stāstam, apspriedām to ar Baibu Rudevsku un viņa vienas nakts laikā uzrakstīja likumprojektu, kas iespējams palīdzētu KM gadījumā vismaz iedot vajadzīgos impulsus iestādēm, ja ne pat izveidot jaunu regulējumu, kas palīdzētu arī uz priekšdienām.

Likumprojektu no rīta nākamajā dienā nodevām Juridiskajai un Ārlietu komisijai kā līdzatbildīgajai. Ko jūs kā komisijas vadītājs darītu šādā situācijā? Ja viss ir skaidrs, tu tuvākā laikā sasauc sēdi un uzaicini atbildīgās iestādes. Ja kaut kas nav skaidrs, tu operatīvi uzdod jautājumus atbildīgām iestādēm, lai sniedz savu vērtējumu.

Ko dara Juta Strīķe kā komisijas vadītāja? Nodod Andrejam Judinam kā apakškomisijas vadītājam. Ko dara Andrejs Judins? Andrejs Judins nekur nesteidzas. Viņš gaida 12 dienas un tikai tad uzraksta jautājumus atbildīgām iestādēm: ko jūs domājat par šo likumprojektu? Viņam gandrīz momentāli atbild Ģenerālprokuratūra, Zvērinātu advokātu padome (dažās dienās izstrādāja grozījumus pie likumprojekta) un pēc tam Iekšlietu ministrija. Atbildes nāk tagad. Pēdējās dienas. Tad, kad jau viss ir bezjēdzīgi.

Ja Strīķe sasauktu sēdi, ja Judins būtu rīkojies ātrāk, iestādes uz šī likumprojekta pamata, iespējams, vienotos par rīcību. Jau janvāra beigās. Bet atbildīgajiem bija vienalga.

Mēs paši ar dažiem kolēģiem sarīkojām šādu sēdi, kad sapratām, ka neviens negrasās neko steidzami darīt. Mēs bijām ļoti priecīgi par to, ka piekrita piedalīties visas iestādes, kuras aicinājām: gan Prezidenta kanceleja, gan Tieslietu ministrija, gan Juridiskais birojs un Prokuratūra. Baiba Rudevska, kas tajās dienās bija Rīgā, laipni piedāvāja savu palīdzību. Mēs 2 stundas apspriedām dažādus variantus, dažādus risinājumus. Atnāca vien daži deputāti, lai gan aicinājām daudzus. Vai tas interesēja komisiju vadītājus? Strīķi? Judinu? Nē, viņiem bija citas lietas.

Likumprojekts palika guļam atvilktnē, bet Judins nepakautrējās izteikt par to publiski savu viedokli un pat ieņirgt, ka, lūk, likums neder galīgi nekam un šaumas šausmas. Ko Judins pats bija izdarījis šajā sakarā? Neko.

Parakstīja manis piedāvāto koalīcijas Saeimas lēmumu par KM un uzskatīja, ka ar to tēma ir slēgta. Ko darīja Strīķe? Atgaiņājās no manis katru reizi, kad lūdzu viņai rīkoties: izlasīt lēmuma projektu, sasaukt sēdi (labi, vismaz to viņa izdarīja), izlasīt vēstuli, uzklausīt Baibu Rudevsku. Nedod Dievs jūsu kāda liktenis būs jelkad atkarīgs no šādiem cilvēkiem. Nedod Dievs. Un nedod Dievs, KM lieta nebūtu ieguvusi plašu rezonanci - nebūtu tad nekā. Ne sēdes, ne lēmuma, nekā.

Par cilvēkiem. Pēdējās dienās sanāca lasīt daudz dažādu “baltā mēteļa valkātāju” ierakstus, kas tēloja, ka, lūk, gudri stāv malā un smīkņā, vērojot histēriju ap KM: - Fuui, stulbie mediji, tik provinciāli! Fuui, KM nav jāpalīdz, redz, ko viņas bijušais stāsta! Fuuui, te iepīti kaut kādi aizdomīgi ļaudis, laikam PR! Fuuui, tagad arī Goobzems pieslēdzies, ak nē, utt.

Bet tādu cilvēku bija maz. Saujiņa pret tiem, kas nerakņājās netīrā veļā, nemeklēja utis, nepētīja domubiedrus (ak, kā es tagad tā nostāšos vienā rindā ar fuipolitiķi), bet no sirds rukāja. Un tad vēl bija vesela virkne cilvēku, kas (ar lielajiem burtiem) RUKĀJA - ministriju darbinieki, amatpersonas, advokāti u.c., kas gatavoja simtiem papīru un kas nekad nevarēs iznākt un pateikt, cik lielu darbu personīgi katrs no viņiem paveica, jo tāds bija viņu darbs.

Un tad bija vesela virkne politiķu, sabiedrībā pazīstamu cilvēku, kas visos veidos centās pievērst uzmanību KM lietai un radīja “sniega bumbas” efektu. Stāvēja ar plakātiem pie vēstniecības, gāja pie Brīvības pieminekļa, rakstīja petīcijas, katru dienu bija domās ar KM.

Mēs augam kā sabiedrība un ar katru jaunu gadījumu pierādām, ka esam ļoti saliedēti un spēcīgi. Jo tā bija tautas kustība, tie bija mediji, kas pamodināja mūs, snaudošos politiķus. No sava mazā burbulīša, no savas nelielās pieredzes, politiski iesaistoties KM lietā, es redzu tos lieliskos cilvēkus, uz kuriem var paļauties, bet es zinu, ka to ir krietni vairāk. Paldies visai mūsu saliedētai Saeimas opozīcijai, kas darbojās un līdzpārdzīvoja, paldies vienīgajam koalīcijas kolēģim Jānim Iesalniekam, kurš nepalika vienaldzīgs un krietni rīkojās, sadarbojoties KM lietā. Elita Veidemane, Baiba Rudevska, Irēna Kucina, Inese Kahanoviča, Edgars Tavars, Rūdolfs Brēmanis, kolēģi no mūsu "neatkarīgo frakcijas" - Aldis Gobzems, Didzis Šmits, Linda Liepina, Karina Sprūde, paldies Saulvedim Vārpiņam par operatīvu iesaisti, paldies Zvērinātu Advokātu padomei, Ģenerālprokuratūrai, Baibai Juganei-Linterei, Saeimas Juridiskajam birojam, Jurdisikās komisijas konsultantiem, visiem citiem krietnajiem cilvēkiem, kas šodien atgrieza Latvijai cerību.

Kā vēstīs, Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsones Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai (DĀR) un atzina, ka Misāne jāizdod Latvijai, vēsta aģentūra "Ritzau".

Misānes advokāts Dānijā Henriks Stagetorns aģentūrai LETA apstiprināja, ka Dānijas tiesa ir nolēmusi par labu Misānes izdošanai uz Latviju. Viņš atzīmēja, ka sieviete ir jāizdod Latvijai 20 dienu laikā.

Skaidrojot procedūru, aizstāvis norādīja, ka Dānijas prokuratūra tagad nosūtīs vēstuli Latvijas prokuratūrai, kurai pēc tam ir jānosūta uz Dāniju policijas konvojs, kas Misāni nogādās Latvijā. Viņš arī piebilda, ka DĀR uzsāktais kriminālprocess pret Misāni šobrīd ir iesaldēts.

Lēmumu par atteikšanos izdod Misāni Āfrikas valstij ģenerālprokurors Jāns Rekendorfs pieņēmis, jo Latvijas Ģenerālprokuratūra pēc jaunu pierādījumu saņemšanas izdeva Eiropas apcietinājuma orderi pret Misāni un nosūtīja Dānijas kompetentajai iestādei aicinājumu viņu izdot Latvijai.

Tagad Misāne tiks izdota Latvijai, kur viņa atzīta par aizdomās turēto par izvairīšanos no tiesas vai bāriņtiesas nolēmuma, par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu un par dokumenta viltošanu.

Ceturtdienas tiesas sēdē Kopenhāgenas pilsētas tiesā Misāne izskatījās nogurusi, taču atvieglota, vēsta "Ritzau".

Jau ziņots, ka Misāne kopš 2018.gada nogales atrodas apcietinājumā Dānijā, kur viņa tika aizturēta, jo DĀR tiek turēta aizdomās par sava bērna nolaupīšanu, kā arī viņai tiek inkriminēti citi pārkāpumi. Dānija iepriekš bija pieņēmusi lēmumu Misāni izdot DĀR, bet izdošana trīs reizes tika atlikta.

Dānijas tiesa pagājušajā nedēļā nolēma neatbrīvot Misāni no apcietinājuma, kas it kā liecināja, ka viņu varētu izdot DĀR. Pēc Misānes pārstāvju sniegtās informācijas, piektdien tiesā tika vērtēts, vai sieviete būtu atbrīvojama, jo viņa varētu būt jau izcietusi sev piemērojamo sodu, vai arī viņa būtu izdodama tiesāšanai Dienvidāfrikai, kur viņai draud 15 gadu cietumsods par pašas bērna nolaupīšanu un citām apsūdzībām. Dānijas apgabaltiesa piektdien nolēma paturēt Misāni apcietinājumā. Pēc Latvijas pilsones pārstāvju iepriekš paustā, tas faktiski nozīmētu, ka viņu 20.februārī izdotu DĀR.

Komentē 40

 
Anonīms
 

Visi "rukāja", lai atdabūtu uz Latviju vienu noziedznieci. Iejaucās Dānijas tiesu darbā. Nu tiešām, svarīgāku problēmu jau te nevienam nav.

21.februāris Atbildēt

Noziedzniece vai nav noziedzniece, to lems tiesa. Tikai viņa ir un paliek Latvijas iedzīvotāja. Noziedzīga rīcība ir pie mums piekoptā prakse vainot cilvēkus nepierādītos noziegumos. Pagaidām viņa ir Latvijas pilsone ar aizdomās turamā statusu. Par noziedznieci sauksim tikai pēc tiesas sprieduma, ja spriedums apstiprinās, ka viņa tāda ir.

21.februāris Atbildēt
viensviens > juris.5bdb034a4d835

Kad viņai gāja labi, tad viņai bija nospļauties par Latviju! Kamēr nebija sataisījusi sūdus, ārpus Latvijas,viņu neviens nezināja un nepazina, tagad galvenā Latvijas pilsone! :D Laikam neredzēji video,kur viņa stāstīja, ka Latvijā viņai auksti un galva sāpot, ko tad tagad tik ļoti grib atpakaļ un Latviju??? Tūkstošiem pa pasauli tagad vazājas lielo naudu pelnīdami, bet kā sūdi, tad atpakaļ uz izsmieto un apkārt staiguļiem nevajadzīgo mammu - Latviju!

21.februāris Atbildēt
Aivars Znotins > juris.5bdb034a4d835

JURI ! Viņa tikai tāpēc tiek izdota Latvijai ,ka pati "VAĻSIRDĪGI"(te zirgam jāsmejas) ATZINUSIES NOZIEGUMOS,kas ir ar līdz 4 un 5 gadu cietumsodu izciešami,nerunājot jau par izciesto par bērna nolaupīšanu

21.februāris Atbildēt
Aivars Znotins > juris.5bdb034a4d835

Vai tad ,kad būs tikusi Latvijā ,tad NOLIEGS savu vaļsirdīgo atzīšanos un teiks-es tik tāpat vien to uzrakstīju ,lai tiktu uz Latviju... tagd PIERĀDIET,ka tā patiešām bija! VAI NAV SMIEKLĪGI?

21.februāris Atbildēt
Eduards > juris.5bdb034a4d835

Un kā tad ar tiem latviešiem,kas notiesāti anglijā,ASVun citās valstīs?Ar ko misāne labāka par viņiem? Un ja kas,tad nekas nav jāpierāda.Viņa pati,tjipa,atzinās,ka viltojusi bankas dokumentus,izmantojusi svešu kredīt karti,un pretēji DĀR tiesas lēmumam neizvest bērnu no valst,to tomēr izdarīja un visas viņas atrunas un viņas māsas kladzināšana ir ar baltiem diegiem šūtas.

21.februāris Atbildēt
Arvids Zagars > juris.5bdb034a4d835

Pilnigi piekritu!Malacis!

21.februāris Atbildēt
Dainis Bērziņš > aivars.znotins

Gan jau katrs saņems pēc nopelniem. Paldies, ka aizstāvi trešo valstu godīgos zēnus un vēlu neviena paša meitai neuzrauties uz citmēļnieka.

22.februāris Atbildēt
Dainis Bērziņš > eduards

Gribi barot viņu? Lai tak labāk kladzina, nekā neadekvātu ilgumu sēž. Labāk pacepies, lai atjauno nāvessodu. Katrs pilsonis ir vērtība - tikai LV trekngalliste to īsti nekad nav sapratusi.

22.februāris Atbildēt

Daini Bērziņ ! Vai vari man pastāstīt kādu kriminālnoziegumu ir izdarījis tēvs-Groblers,atšķībā no mātes-Misānes ,kurai inkriminēti 3 kriminālsodāmi noziegumi,kuros pati atzinusies ?

22.februāris Atbildēt

P.S. Neatkarīgi no Groblera(pēc Misānes teiktā-draudiem) Misāne tiks sodīta par saviem noziegumiem,ja nu - tāpat kā MŪSU ārsti atzinuši,ka "nav alkoholiķe" - MŪSU ārsti atzīs ,ka IR NEPIESKAITĀMA ! Varbūt ka tā?

22.februāris Atbildēt
Andrejs Krumins > viensviens

Tie tūkstoši pa pasauli nevazātos, ja nekustamo īpašumu bizness nepieprasītu lielo naudu par tiesībām dzīvot, strādāt un maksāt nodokļus Latvijā.

23.februāris Atbildēt

Stepaņenko kundze! Jūs aizmirsāt pateikt pašu galveno- NEKO mēs nevarējām un nebūtu varējuši panākt ,ne prokurori,ne SAEIMA ar visu savu POLITISKO IEJAUKŠANOS ,ja Kristīne Misāne,jūtot patiesu cilpu ap savu kaklu ,NEATZĪTOS kā rakstīja "vaļsirdīgi"(te jāsmejas -vaļsirdīgi pēc GADA un 4 mēnešiem??? ) par saviem izdarītajiem noziegumiem un neizdarītu to RAKSTISKI - steidzamības kārtā.

21.februāris Atbildēt

Nu, ko, darba diena beigusies :D Ehh, dumam putnam, duma dziesma. Mazais draudziņ, visam tam, ko te inkriminē, nav nekāda seguma.

21.februāris Atbildēt

Tiešām 100 gudrām galvām cits nekas svarīgāks , kā ņemties lai dabūtu Misāni uz Latviju ???

21.februāris Atbildēt

Un tādu Emīliju dēļ ir vienaldzība visapkārt. Kaut pašai reiz nenāktos ko tādu piedzīvot un lasīt par sevi šādus komentārus!

21.februāris Atbildēt
Eduards > inese.siltare

Viņai nenāksies,jo ne visas ir tik stulbas,kā misāniete.

21.februāris Atbildēt
Dainis Bērziņš > eduards

Katrs saņems pēc nopelniem. Arī dār suņuburkšķa advokāti.

22.februāris Atbildēt

Man prieks par iznākumu.

Lai lemj Latvijas tiesa par ko un cik vainīga.

21.februāris Atbildēt

Baiģā taisnība,sūdus sataisaDĀR,bet tiesāties grib latvijā.Kāds latvijas tiesai sakars ar misānes DĀR izdarītajiem likumpārkāpumiem,lai DĀR tiesa lemj vainīga vai nē.

21.februāris Atbildēt
Arvids Zagars > eduards

EDZU,JANEM TACU VERA,KA NOLAUPIJA MEIRANE S A V U BERNU!!!

21.februāris Atbildēt
Dainis Bērziņš > arvids.zagars

Edzus visus gribeetu piecīnīt, vinjam uz sievietēm tāds naids izskatās iemājojis. Viņš uzskata, ka ir adekvāti atsēdēt 15 gadus par neko. Zelta gabals jau vinja nav, bet tas moris arii nav taads princis kaa youtube raada.

22.februāris Atbildēt

Diemžēl tās gudrās 100 galvas neko nedara jo saņem algu par sēdēšanu siltā vietiņā bez piepūles ...Pusi termiņa jau gandrīz nosēdējuši bet ko izdarījuši ??? Tikai kašķi un šmuce..un tad vēl tie savādie ministriņi ….

21.februāris Atbildēt

Gribētos redzēt to Mariu sejā. Cik viegli ir aplikt svešu cilvēku. Kurš ir "staigājis K.Misānes kurpēs"? Ja negribas teikt un domāt neko labu, kaut nepazīsti šo cilvēku, vismaz paklusē!

21.februāris Atbildēt

Tu gribēji teikt,ja negribas domāt,un teikt to,ko es,tad klusē.Neklusēs vis! Katram ir tiesības izteikt savu viedokli.patīk tas tev vai nē!

21.februāris Atbildēt

Es tik redzu,ka taps jauna partija ar Gobzemu un abiem Stepaņenko priekšgalā.Tajā būs arī Vinnika,Aldermane,Šmits,Liepiņa u.t.t. un t.j.p.

21.februāris Atbildēt

Būs vēl viena ,,kaimiņa''partija N.2

21.februāris Atbildēt

Gobzems tikai atriebjoties par to,ka netika par premjeru un tika izsviests no KPV ,bļustās pa saeimu u tjipa cīnās par tautu.Istenībā viņam par tatu nošpļauties.Tauta viņam ir tikai priekšmets piāra taisīšanai.Kāda viņam attieksme pret tautu,to var redzēt pēc viņa komentāriem FB,kuros tas, ar napoleona vai hitlera sindromu slimais,gobzems nolamā un apsaukā visus,ka izsaka viedokli,kurs nesakrīt ar zig hail gobzema viedokli

21.februāris Atbildēt
Arvids Kluga > eduards

Par gobzēnu sen vis skaidrs,bet par misāne komentētājiem būtu jāsaprot,ka sākot dzīvi svešā valstī,tiek apskaidrots,ka ja pārkāpsi likumu,sodīs pēc likumiem,kas ir dotajā valstī un viss.Faktiski viņu bija jāsoda DĀR.

23.februāris Atbildēt

Jūlija Stepaņenko ir tīrākā afēriste un gaisa stūmēja, tāpat kā Ždanoka, Vladova, Ločmele-Luņova un viņām līdzīgas. Dānija un DĀR tiesas atzina afēristi Misāni par likumu pārkāpēju, kurai būtu jāsēž cietumā, bet Stepaņenko taisa nevajadzīgu šovu afēristes glābšanā...

21.februāris Atbildēt

++++++++100

21.februāris Atbildēt
Fra

Stepaņenko 13. Saeimā ir visšausmīgākā.

21.februāris Atbildēt

Tā jocīgi sanāk , ja uztaisi sūdus tāltālā zeme , esi nabaga dvēselīte , kam jāpalīdz , bet ja savā, esi bandīts.

21.februāris Atbildēt

Palasīju komentārus.... Man ir TIK skumji, ka šie visi "rējēji" ir mani tautieši! Kā Jūs nesaprotat, ka viss nāk atpakaļ! - gan labais, gan ļaunais... Kad ar Jums pašiem notiks kāda nelaime..., un sajutīsiet tādu pašu attieksmi, tad varbūt aizdomāsieties... Visu šo laiku no sirds jutu līdz Kristīnei, dalījos FB ar informāciju, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu par šo prātam neaptveramo situāciju, jo arī es esmu mamma..., pat iedomāties negribu, kā ir neredzēt savus bērniņus vairāk kā gadu un apzināties, ka vari viņus vairs nekad neieraudzīt. Un tas ir par tik niecīgiem pārkāpumiem!!! Sajūta tāda, ka lielākā daļa komentētāju pat īsti nezin visus apstākļus, bet galvenais - izmest žulti un uzrakstīt ko riebīgu... FUI!

21.februāris Atbildēt

Tie nav vienkārši rājēji, bet padibenes, kurus noteikti piemeklēs daudz lielākas problēmas kā KM.

22.februāris Atbildēt
Gunta Gramane > linard.grantins

++++++++100

22.februāris Atbildēt
Amber Howell > linard.grantins

100%

22.februāris Atbildēt

To jau jūt uz āru, kas jums Saeimā notiek. Par OIK vispār nerunās, citādi sakausies, un Zolitūtes tiesu arī iekšēji neaiztiks... Dzīvnieku cirku nolikvidēja, lai taptu cilvēku cirks. Pat pēdiņās nelieku. Saeima un valdība ir viens liels CIRKS!.

22.februāris Atbildēt

Paldies Jums Jūlija,ka esat tik atklāta,ir ļoti labi,ka tauta zina savus "varoņus"!!!

22.februāris Atbildēt

Nu nevar būt. Ieskaties ciešāk, tak tik smuki, arvien paliek apaļāki. Un kā viņi prot izdarīt tā ka dara un izdarīts nav nekas. Malači, smukiņi.

23.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:35

Jaunākās diskusijas