Kiviča mīļotajai skarbi vārdi par mūziķu izskatu

tautaruna.lv 2.feb
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Sestdienas vakarā Daugavpilī noskaidrota "Muzikālās bankas 2019" vērtīgākā dziesma. Protams, pasākuma skatīšanos nav garām laidis arī Kiviču pāris. Kamēr Andris kritizējis Dona dziesmu, tikmēr Liene izteikusi viedokli par dalībnieku izskatu.
"Man jau šķiet, ka arī lielajiem māksliniekiem jāizrāda mazliet lielāka cieņa skatītājiem, kaut nedaudz papūloties sapucēties, stāvot uz lielās skatuves, nevis uzraujot mugurā kaut ko, kas pa rokai, it kā rimčiks vērtos ciet pēc 5 min. Tomēr pa teļļuku rāda," mikroblogošanas vietnē raksta L.Kiviča. Komentētāji gan tālākās diskusijās par šo tematu nav iesaistījušies.

Arī mūziķis Andris Kivičs ir piedalījies "Muzikālajā bankā". Piemēram, 2015.gada "Muzikālajā bankā" talanta cienītāji varēja nobalsot par A.Kiviča dziesmu “Notēlotā mīlestība”.

“Nesen atradu savu skolas laika dzejoļu kladi un acīs iekrita viens 23 gadus vecs dzejolis. Uzreiz paņēmu rokās ģitāru un tapa uzmetums jaunai dziesmai. Kādu laiku dziesma gaidīja savu pirmatskaņojumu, taču šis rudenīgi drēgnais laiks man šķita vispiemērotākais dziesmas pirmatskaņojumam“, tā Andris toreiz teica par savu dziesmu.

Savukārt, 2003.gadā Andris grupas "Z-Scars" plūca "Muzikālās bankas" uzvaras laurus ar dziesmu "Tu tuvojies sev".

Komentē 11

 
Anonīms
 

Nu ko.... šī ir tā reize, kad jāpiekrīt tai jaunizceptajai Kivičkundzei...

2.februāris Atbildēt

2003 gads ha ha jau 17 gadi ir pagājuši un rezultātu nav un nebūs jo Kiviča laiks ir iztecējis un kāpēc? Vnk atbilde prasts ne audzināts bezkaunīgs cilvēks kurš izraisa riebumu cilvēkos. Un ne jau Tu būsi tā kura kritizēts kāds kurš izskatās uz skatuves vnk kauna nav paskaties uz sevim kāda Tu esi normāla māte ceļas un vēlas ar šā iem bērniem kopā rītos un vakaros

2.februāris Atbildēt

Domā ka tu aizsměrě acis melnas ...tad tas ir skaistums Labāk dabiski un gěrbties vienkārśi

2.februāris Atbildēt

Nu nē, protams labāk staigāt dabīgai un tizlai nekā sakoties un izskatīties forši. Pastalnieku domāšana

3.februāris Atbildēt

Esot talu no majam skatijos internet tiesraidi...nu ari lasu komentarus….negribu piekrist Kivica kungam….bet Lienei soreiz ja....tiesam tas nav cirks un dazs labs bija ieradies ka uz tirgu….un daziem maksliniekiem bija skats,nu labi uzaicinajat...tad jau es ari treninterpa varu atslat...visi tadi melni drumi….varbut citreiz…..

2.februāris Atbildēt

Lūdzu izbeidziet vienreiz glorificēt Kiviču. Ne talanta, ne izskata, vnk nekā.

Andri, ja Tu lasi komentārus....noslēpies nu, Tu neesi nekas. Tukša, uzspūsta, neinteresanta būtne. Pats sev ''piars''.

2.februāris Atbildēt

Tu esi NNUUULLEE Kivič!!! Ziņas vairs nelasu, jo tur ik pa laikam parādies ''tu'' kivič.

2.februāris Atbildēt

Šoreiz Lienei taisnība (bet viņa jau nu nebūs īstā kritiķe, ja pašai problēmas ar stilu). Vai šī "ielu stila" plejāde pasākumā bija tāpēc, ka tā bija Daugavpils? Sak, ko tur Latgalē pūlēties skaisti ģērbties uz skatuves? Es teiktu, ka tā bija necieņa pret skatītājiem.

3.februāris Atbildēt

Šoreiz tiešām viņai taisnība... Apģērbs, mati, izskats.....dziesmas....Bēdu ieleja

3.februāris Atbildēt

Es vienmēr domāju,nez ko šie cilvēki velk mugurā,kad iet uz tirgu pēc kartupeļiem?Droši vien ar tām pašām drēbēm iet arī uz skatuves.Laikam tā viņi grib parādīt,ka uzspļauj tiem ļautiņiem,kas sēž zālē.

4.februāris Atbildēt

Tautas varoņi. tauta gaida savu nacionālo varoņu seks video. .

8.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:27

Jaunākās diskusijas