VIDEO! Vai Kivičs ar Skulmi apmānīja sabiedrību? Sekotāji smīkņā par Lieni

tautaruna.lv 1.okt 2019
 
Ekrānuzņēmums no video
Otrdien skandalozais pāris, mūziķis Andris Kivičs un māksliniece Liene Skulme, publicējis vairākus ierakstus sociālajos tīklos, kas liek domāt, ka pāris ir salabis un atradis ceļu viens pie otra. Pāris pat padalījies ar savu juano dziesmu, kurai ir visai interesants nosaukums - "Incidents". Tas licis cilvēkiem internetā domāt, ka konflikts starp abiem bijis tikai mārketinga triks.

Jau pirmdien ziņojām, ka Liene atteikusies no tuvinieku piedāvātā patvēruma un pēc vairāk nekā nedēļas ilgas "slēpšanās" atgriezties pie Andra Kiviča. Otrdien jau pāris publicēja kopīgas fotogrāfijas un video, kuros abi ir viena otra skavās.

Starp publicētajiem ierakstiem ir arī video no automašīnas, kur abi laimīgi dzied savu jauno dziesmu.

"Šodien superīga, saulaina diena. Nolēmām Jums piedāvāt savu jauno grāvēju "INCIDENTS". Kaut kad būs arī normāls klips," sola Kivičs.

Komentāros cilvēki gan metušies kritizēt un izteikt secinājumus, ka viss konflikts starp abiem bijis tikai mārketinga triks, gan norādīt, ka Liene nemaz neatspoguļo viņas tuvinieku teikto, ka sievietei ir sadauzīta seja.

Kivičs sociālajos tīklos šodien pavēstījis, ka atradis Lieni Skulmi. Andris raksta, ka Liene bijusi principā ieslodzījumā. "Atradu Lieni un vedu mājās.Noslēpta bija ļoooti rūpīgi, principā ieslodzījumā, nogriezta no ārpasaules," raksta Kivičs.

Jau ziņots, ka pāris pēc strīda pašķīrās un vairāk nekā nedēļu Kivičs tā arī mājās nebija sagaidījis savu mīļoto. Tika ziņots, ka Liene ir it kā piekauta divas dienas pēc kārtas - gan izklaides centrā "Bowlero", gan pie Nacionālā teātra - un radinieki viņu nogādājuši Liepājā, pat izskanēja ziņas par klosteri.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Stulbas spelites, stulbas dziesmas...nozelojami, ka piesarno internetu shitie ...nozelojami, ka taa japelna iztika.Reiz jau tas beigsies, letticigie latvieshi paliks dusmigi :) Tik jeelas spelites !

1.oktobris 2019 Atbildēt

Šamējie dirš vienā diršanā

1.oktobris 2019 Atbildēt

nu kā var 40 gadīgu cilvēku, kurš nav psihiski slims, vai rīcībnespējīgs ar varu kautkur noslēpt. Un kam vispār ir tādas tiesības. NU izdomājuši pasaku. Skaidrs, ka viss ir viens liels safabricējums, Pataisa to lieni par autkādu gumijas lelli, pilnīgu bezsmadzeņu būtni un kiviču par varmāku, sieviešu sitēju. Tikai uz sejas ne skarambas. Viss tas ir fiņa fantazijas, lai uzkurinātu lasītāju interesi.

1.oktobris 2019 Atbildēt

Nu. kur gan varbūt naivi.vai tad tiešām nebija viss jau zināms pirms nedēļas ar ko viss beigsies

1.oktobris 2019 Atbildēt

tā i ka divi slimie samīlās!daļēji noblefots!ja jau uz poda uzkāpuši mīl tusēt,ta kāds labu galu neņems,moš kopā vannā apskāvušies satīti palagā=vienā skūpstā!tas kā maitu ērglis lems!moš abi jūk prātā aiz laimes,ka viņus apceļ un abi labpatikā!sviests totāls!

2.oktobris 2019 Atbildēt

Palikusi ievērojami pretīgāka pēc skata

2.oktobris 2019 Atbildēt

Piekrītu! Tā šausmīgā rēta pāri visai sejai.... Vēl pat šuves nav izņemtas... Ārprāc!

2.oktobris 2019 Atbildēt

Psihiatrija!

2.oktobris 2019 Atbildēt

Abus vajaga saukt pie atbildības par viltus ziņu izplatīšanu,Steidzami Apollo un TVNET un citiem ziņu portāliem pārtraukt publicēt kiviča un Skulmes melus.Izskatās kad soc.mēdija palīdz viņiem izplatīt melus un varbūt pat maksā par šiem meliem.

2.oktobris 2019 Atbildēt

tos kropĺus jàizolè no pasaules

2.oktobris 2019 Atbildēt

viñaiuz sejas neredz neko gan jau piedzìvos nelabo lai viñai vieglas smiltis......

2.oktobris 2019 Atbildēt

Kas ir kivic,un liene pa kuriem te sarakste.

3.oktobris 2019 Atbildēt

Kur ta Aija Andrejeva ar Kalnu bērniem pāri palikuši? Davaj abi bariņā pie kiviča, :)

3.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:48

Jaunākās diskusijas