Liepājā fiksē simtiem beigtu putniņu; kādēļ tā notiek?

Lelde Veinberga 1.okt 2019
 
Ekrānuzņēmums/Dabas aizsardzības pārvalde/Nature Conservation Agency of Latvia/Facebook
Rudens nav iedomājams bez gājputnu došanās uz siltākām zemēm, taču ne visi sasniedz savas ziemas mājvietu. Dabas aizsardzības pārvalde skaidro, kādēļ migrācijas laikā iet bojā pat simtiem mazo putniņu.

"Putnu rudens migrācija rit pilnā sparā un lidoņiem šis ir ārkārtīgi sarežģīts un arī briesmu pilns periods. Diemžēl daudzi no viņiem savu galamērķi nesasniedz.

Piemēram, zeltgalvīši patlaban lielos baros migrē pa piejūras reģioniem uz dienvidiem un daudzi iet bojā, ietriecoties stiklos. Liepājā pēdējās dienās šādā veidā lidojums aprāvies desmitiem, pat simtiem mazputniņu.

Tādēļ Dabas aizsardzības pārvalde un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina dabas draugus, kuri ir pamanījuši pie saviem namiem mirušus putnus, šajā laikā dekorēt lielos logus, lai putni tos pamanītu un neietriektos," aicina dabas aizstāvji.

Lejupielādēt trafaretu, lai to izdrukātu, izgrieztu un dekorētu savus logus var šeit: https://www.daba.gov.lv/…/F…/DOC_VI/putni_uzlime_siluets.pdf

Komentē 9

 
Anonīms
 

Sprāgoņi, kropļi pārstājiet dirst cilvēkiem savus melus nolādētos ! Liepāja ir pilsēta kurā tika uzstādīts 5G - tieši augstfrekvences nejonizējošais starojums nonāvē putnus ! Kas tālāk ? - a vot tālāk sekos cilvēku nāves ! Kropļi nolādētie aizvāciet savus 5G mēslus prom no Latvijas ! Valstīs kurās tika testēts 5G bojā gāja simtiem strazdi !

1.oktobris 2019 Atbildēt

un kāds tam ir sakars ar 5G??? kāpēc citās pilsētās, kur arī ir 5g tas nenotiek? strādāju 200m no viena 5g raidītāja - kaut kānemanu kritušos putnus.

2.oktobris 2019 Atbildēt

Es,izlasot virsrakstu,zināju,ka atradīsies "gudri" cilvēki,kas vainos 5G.

2.oktobris 2019 Atbildēt

Ja no urlu valsts nenāktu 89% garīgi slimu ideju,varbūt pat paskatītos to video,bet ja virsraksts virs video saka,ka 5g jau galina nost bērnus,tad ar to jau viss ir pateikts

2.oktobris 2019 Atbildēt

Tas ir noziegums , Kuru oficiālie mēdiji un Dabas aizsardzības pārvalde melīgi noliedz!!!Mikroviļņu kaitīgums.

www.youtube.com/watch?v=hGvdS...ature=youtu.be

www.youtube.com/watch?v=mNuW6...m9O5Uo6JwIEriY

Neredzamie draudi EM starojums

1.oktobris 2019 Atbildēt

Nemuldiet! Tās ir ķīmiskās trases! Arī koki iet bojā! Ozolu lapas nokaisītas baltas,to pulveri ar nagiem var nokasīt! Pēc dienām parādās brūni plankumi un vēlāk izkrīt caurumi! Cilvēki man netic! Man esot šizofrēnija!

2.oktobris 2019 Atbildēt

Tev galvā ir Ķīmiskās trases.

Pareizi vien cilvēki saka ka tev ir šizofrēnija.

6.oktobris 2019 Atbildēt

es-ireland.com/5g-5th-genera...eater-dangers/

tas par 5g visiem "gudrajiem" tehnoloģiju aizstāvjiem

2.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:13

Jaunākās diskusijas