Andris Kivičs: Tenerifē strādāt nav iespējams!

tautaruna.lv 27.mai 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Dziedātājs Andris Kivičs kopā ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi jau kādu laiku par savām mājām sauc Tenerifi. Gan Liene, gan Andris labprāt izrāda saviem sekotājiem sociālajos tīklos, kā viņiem klājas.

Tagad Kivičs izveidojis jaunu projektu, proti, video vietnē Youtube regulāri būšot redzami Kiviča vlogi.

Pirmajā no tiem - 5 minūšu garajā video - Kivičs stāsta par Tenerifi - iespaidiem, cenām un īpatnībām.

Kivičs detalizēti izstāsta par dzīvošanas un izklaides izmaksām Tenerifē, tostarp, atklājot, ka alus kauss maksā 1 eiro, līdz ar to "nodzerties te nav baigi grūti".

Tāpat Kivičs konstatējis, ka Tenerifē strādāt nav iespējams, tāpēc viņi abi ar Lieni pievērsušies mākslai - Liene glezno, bet Andris raksta jaunas dziesmas.

Tāpat abi turpina rakstīt kopīgu grāmatu.

Savukārt tiem, kas tomēr vēlas strādāt Tenerifē, Kivičs iesaka: "Bez spāņu valodas te nav, ko darīt!"

Jau ziņots, ka skandalozais mūziķis Andris Kivičs ar mākslinieci un skaistumkonkursu laureāti Lieni Skulmi pametuši dzimteni un pašlaik dzīvo vienā no Kanāriju salām Tenerifē.

Pāris nolēma pamest dzimteni, jo nevarēja paciest apkārtējo un sabiedrības nosodījumu par abu attiecībām, kas izveidojās pērnā gada nogalē.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tā nu bija jāaizbrauc, lai saprastu, ka darbam vajag Spānhju valodu, tad jādodas tālāk uz Āfriku tad uz Ķīnu u. t

27.maijs 2019 Atbildēt

No vienas puses ir labi, ka ir tāds pjoliņs kivis, un ja mēs katru žoga vāveri sauksim par dāmu, piewdevām vel ,, sabiedrības,, tas vnk ir nonstops. Nu protams, vai tad šie abi ,, aristokrāti,, miskastnieki vispār saprot, kas ir fizisks darbs? Divi liekēzi, gribētos zināt, uz ka kakla viņi tur sēž un rij? Pretīgi.

27.maijs 2019 Atbildēt

tak es tur 2x gadaa tenerife pensionaru paradize,...puerto de la krusa,santa krusa,los kristianos,,,nu var vini abi but par restoranu ieksaa saucejiem,...paslaik karsts,jabruc decembri lidz martam,...iesaku viniem doties uz Goa dienvidiem Kolvu vai Betalbatimu,vai Vasco da Gamu,Margao...tur gan forsi

27.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:20

Jaunākās diskusijas