Blogeres Grigules ieraksts sociālajos tīklos izraisa sašutumu

tautaruna.lv 15.apr
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Modes blogere Agnija Grigule mikroblogošanas vietnē Twitter publicējusi ierakstu, kas daudziem vietnes lietotājiem licis nodomāt, ka blogerei nepatīk bērni kafejnīcās.

Grigule aprakstīja kādu situāciju kafejnīcā.

"Sēžu kafejnīcā, gaidu kafiju. Pie blakus galdiņa piesēžas divas māmiņas ar saviem bērniem. Oficiants: Lūdzu! Jūsu kafija! Es: Paldies! Vai varētu pārliet līdzņemšanas krūzītē?" rakstīja Grigule.

Šis ieraksts daudziem Twitter lietotājiem licis nodomāt, ka Agnijai nepatīk, kad kafejnīcās atpūšas un ietur maltīti vecāki ar maziem bērniem.

Kāds komentētājs, kas Grigulei aizrādījis, pauda: "Nē, nu neviens jau te "neuzbrauca" māmiņām ar bērniem, kas atļāvušās ieiet kafejnīcā un patraucēt CILVĒKIEM, es tāpat vien piekasījos, aiz neko darīt."

Pēc viedokļu apmaiņas Grigule gan piebildusi: "Atvainojos tiem vecākiem, kurus aizskāru ar savu tvītu! Man ir specifiska humora izjūta un daudzi to var pārprast!".

Jāatzīmē, ka Grigule ir plaši pazīstama ar to, ka sociālajos tīklos bieži vien mēdz publiskai apskatei izlikt visai pikantas fotogrāfijas. Piemēram, pērnā gada februārī Grigule publicēja pavisam nešpetnas fotogrāfijas. Vienā no tām viņa bija redzama kaila, vannojoties sveču gaismā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nu jau nonākuši līdz tam, ka cilvēks nedrīkst aiziet no kafejnīcas, lai kāds nenormāls bērnu mīlētājs nepiesietos... debīlie ļautiņi!

15.aprīlis Atbildēt

tas gan problēmas ))

15.aprīlis Atbildēt

Nu un tad? Man arī nepatīk bērni pie blakusgaldiņa kafejnìcā.

15.aprīlis Atbildēt
Zet

Nu un? Viņa taču nesēdēja saviebtu ģīmi, un pikti neblenza uz māmiņām. Aizgāja pati.

16.aprīlis Atbildēt

es vinai butu iedevis savas churinas ko panemt lidzi,varbut tad butu staraa,,,kam interese vinas viedoklis,, man personigi pajat!!

16.aprīlis Atbildēt

Ārprāts! Pērnā gada februārī- tikai pusotru gadu atpakaļ šī Grigule bija vannā kaila! Nevis mētelī, ne kostīmā, ne pat pidžamā! Un vēl sveču gaismā! velns, neko tur nevarēja saskatīt- viss ūdenī, tik roka ārā. nepiedodama izlaidība! Lūk Kivičs, tas gan nelika vilties, vannā būdams ar savu skulmi!varēja jau būt kaut kas iespaidīgāks- bet, kas ir, tas ir, toties pa visiem kanāliem un blogiem!

Un atkal Grigule! Protams, māmiņas, kam mazi bērni, varētu savu dienu izplānot un mājās padzert to kafiju, lai mazuļi kopā paspēlējas pa to laiku. Uz kafejnīcu ar bērniem, tāpat kā uz koncertu vai teātri parasti jau neiet jo tos bērnus jau nav laika pieskatīt skatoties koncertu, jo dzirdēt jau nevar- tie mazie skraidot taisa tādu ļembastu bet, ko darīsi- pie mākslas jāved no mazotnes...Un ja jums, pilsoņi, te kaut kas nepatīk- tās, kā mēdz tagad teikt- ir jūsu problēmas!

16.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:44

Jaunākās diskusijas