Cūciski! Izdemolēta iecienīta atpūtas vieta Jelgavas pusē

tautaruna.lv 15.apr 2019
 
Ekrānuzņēmums
Kļūstot laikapstākļiem siltākiem un patīkamākiem, cilvēki brīvdienas dodas pavadīt ārpus mājas, svaigā gaisā pie dabas krūts. Diemžēl šogad aizvien biežāk sociālajos tīklos atpūtnieki ziņo par vandāļiem, kuri izdemolē izveidotās atpūtas vietas.

Kā ziņo "Latvijas valsts meži", aizvadītajās brīvdienās nopostīta daudzu iecienītā labiekārtotā atpūtas vieta Zaķu pļava, Jelgavas novada Vilces pagastā. "Šodien kolēģi ir sakopuši izdemolēto, un esam sākuši atpūtas vietas atjaunošanas darbus," raksta uzņēmums, kurš dalījies ar kādas atpūtnieces fotogrāfijām.

No vandāļu uzbrukumiem ik gadu cieš vidēji 20 "Latvijas valsts mežu" apsaimniekoto atpūtas vietu, liecina kompānijas publiskotā informācija. Vandāļi tās apsaimniekotajās atpūtas vietās galvenokārt lauž un dedzina atkritumu urnas, solus un galdus, kā arī demolē tualetes.

Piemēram, šogad vienā no Smiltenes pilsētas apkārtnes iecienītākajām atpūtas vietām pie Niedrāja ezera pagaidām nenoskaidroti ļaundari nelikumīgi nozāģējuši divas 170 gadus vecas priedes, tās uzgāžot uz "Latvijas valsts mežu" ierīkotās koka laipas.

Komentē 3

 
Anonīms
 

vai tad nevar uzstādīt kameras,? no Smiltenes taču nebrauc uz Jelgavu demolēt. Tuvumā dzīvojošie huligāni, narkomāni arī demolē. Dažas kamers nofiksētu vandālus plaistu vietējā tv, vai avīzē gan jau vietējie atpazītu. Ja vieniem liktu samaksāt ar uzviju un vēl nosacītu sodu tad citi padomātu

15.aprīlis 2019 Atbildēt

Šur tur jau var uzlikt arī kameru, bet tās nekad nebūs visās vietās. Arī videonovērošana maksā...

16.aprīlis 2019 Atbildēt

Vilces pagastā ir viena iestāde, no kuras iemītniekiem arī nāk lielākā daļa šo dzimtenes mīlestības apliecinājumu.

25.aprīlis 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:48

Jaunākās diskusijas