FOTO: Kivičs un Skulme "uzspridzina" Valmieru

tautaruna.lv 15.apr
 
F64
Dziedātājs Andris Kivičs sociālajos tīklos dalījies ar fotogrāfijām, kuros redzams kopā ar savu mīļoto sievieti Lieni Skulmi, atpūšoties un strādājot Valmierā.
Kivičs raksta, ka abi viesojušies "Citāds bārs" Valmierā un Liene kļuvusi par dīdžejmeiteni.

"Vakar bija nereāli foršs vakars "Citāds bārs" Valmierā. Paradokss - internetā cilvēkiem patīk gānīties, bet reālajā dzīvē visi ir forši. Es pat Z-Scars ziedu laikos neatceros tādu cilvēku atbalstu. Paldies visiem, kuri atnāca, naktslokāls bija pilns!" raksta Kivičs.

Tikmēr komentāros, kā ierasts, cilvēki velta skarbus vārdus, paužot ka nemaz tik daudz cilvēku pasākumā neesot.

"Jūs dziedat pilsētās, kur tikai viens vai divi naktsklubi.
Protams, ka cilvēki ies atpūsties, pat ja tur Puzikovs uzstāsies un tikai tāpēc, ka viņiem gribas atpūsties! Uztaisiet lielo koncetru kādā koncertzālē, un tad varēs spriest par to, cik tad to atbalstītāju ir," teikts kādā komentārā.

Jau vēstīts, ka šonedēļ Andris kopā ar mīļoto Lieni Skulmi prezentēja savu jaunāko grāmatu "It kā tu kaut ko zinātu". Izdevums "Vakara Ziņas" informē, ka kamēr Andris Kivičs sniedza autogrāfus saviem faniem un viņa jaunās grāmatas «It kā tu kaut ko zinātu» pircējiem, tikmēr viņa izredzētā Liene Skulme bija mājās un organizēja pēdējos darbus pirms abu aizbraukšanas no Latvijas.

Kivičs sarunā ar »Vakara Ziņām« stāsta, ka dzīvoklī, kurā abi mitinās, būdami Latvijā, joprojām ir ļoti daudz mantu - gan kleitas, gan bērnu drēbes, no kurām ir jāatbrīvojas.

Pagaidām vēl nav izlemts, vai Lienei piederošais dzīvoklis Pārdaugavā tiks pārdots vai izīrēts. Līdz 20. aprīlim, kad pāris plāno pamest Latviju, ir vēl daudz darāmā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Paldies Andrim un Lienei par foršo atpūtu.Bārs bija pilns .Tie,kas nosoda un nicina,paši neko nav sasnieguši un pašiem savā dzīvē nav mīlestības un laimes.

15.aprīlis Atbildēt

Ginta ! Tu esi zombēta govs ! Riebjas, tādi bezsmadzeņu cilvēki, kā Tu.

17.aprīlis Atbildēt

Pieci cilvēki desmit rindās... Nu miljoniem cilvēku....

15.aprīlis Atbildēt

" Naktslokāls " pilns ar sīkpiržiem, kuri no dzīves neko nejēdz, tikai ganīties pa vecu pagrabu, ko lepni nosauc par naktsklubu, un šo resno kurkuli par dziedātāju var nosaukt cilvēks, kurš neko labāku nav dzirdējis!

15.aprīlis Atbildēt

Viņš nav kurkulis. Viņš ir pedofīls un mētelīšu virinātājs vannā un mazu bērnu pavedinātājs. Mērglis, vienvārsakot, kuram vieta cietumā uz parašas.

17.aprīlis Atbildēt

Kur nu vēl pretīgāk !

15.aprīlis Atbildēt

VAI BIENREIZ VAR AIZVAKT SITISIZVIRTULUS NO FEISBUKA NU GALIGI BESI ARA DIVI DURAKI .

15.aprīlis Atbildēt

Kad vienreiz beigsies šis murgs

15.aprīlis Atbildēt

Nekad, Lien, nekad. Jo Siles Vepriem ir vajadzīga bezsmadzeņu masa, kas akli skatās, kā šie shēmo - vajadzīgas amēbas, kas fano par pedofīliem.

17.aprīlis Atbildēt

Jāni Zvilna! Iemācies vispirms rakstīt! Un kas uz cita saka, tas pats ir (piemēram, duraks)!

16.aprīlis Atbildēt

Galvenais, ka pati perfekti zināt gramatiku : " uz citA ", tad jau var arī otru pamācīt, bet tekstiņš pirmklasnieka līmenī !

16.aprīlis Atbildēt

Par ko priecājaties? Par mauku, kas bērnus pametusi vai nodzērušos idiotu? Vai jums, tauta, pilns rublis?

16.aprīlis Atbildēt

Ļoti gribētos pajautāt masu medijiem - ko Jums, tādu sliktu, ir izdarījusi tauta, ka Jūs bombardējat to ar šī neķītrā pāra gaitām ? Jūs tak ļoti labi saprotat, ka zombējiet un debilizējiet tautu ar šo "šovu". Kādēļ Jūs reklamējat reālu pedofīlu, kura ģenitālijas, mazi bērni, var skatīt internetā ? Jums, tiešām, sirdsapziņa nesaka priekšā, ka Jūs reāli nodarāt, savai Dzimtenei un Tēvu zemei - Latvijai ļaunu ? Nesaprotu arī, kur palikušas tās daudzās bērnu aizsardzības organizācijas, kas histēriski brēc uzreiz, kad kāds tēvs savai atvasei uzdod pa pakaļu ? Šim necilvēkam, saprātu un kaunu zaudējušam individam, jāsēž cietumā, nevis bērniem jārāda savi plikumi vannā. Šai, šī jampampiņa, naudas kārei un lētai porno slavai jādara gals !

17.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas