Absurds Latvijā! Bērnam rindā pie ārsta jāgaida 2 gadi

tautaruna.lv 15.apr
 
F64
Kāda māmiņa vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu") pastāstot par kādu absurdu situāciju, mēģinot bērnu pierakstīt pie ārsta.

Sieviete raksta, ka vēlējusies bērnu pierakstīt pie zobārsta.

"Vēlējos pierakstīt bērnu valsts rindā uz pirmreizējo vizīti pie zobārsta Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtā. Man atbildēja, ka maksas vieta ir maijā, bet valsts rinda ir 2 gadus gara. Vai tiešām bērns valsts rindā jāpieraksta pie zobārsta uzreiz pēc piedzimšanas?” vaicā sieviete.

Tikmēr komentāros cilvēki dalās ar savu pieredzei. Izrādās, ka citās klīnikās rindā esot jāgaida mazāk - no pāris līdz vairākiem mēnešiem. Taču komentētāji raksta arī par zobārstniecības klīnikām, kurās arī gaida gadu vai pat divus, piemēram, Liepājā.

Jāpiebilst, ka iepriekš kāds pacients bija sūdzējies ar zobārsta attieksmi minētajā ārstniecības iestādē. Proti, kāds pacients dalījies negatīvā pieredzē, apmeklējot Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūtu. Vizīte pie zobārsta esot pārvērtusies gluži vai murgā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

ļoti loģiski,varbūt pēc diviem gadiem, vairs nebūs jātērē valsts līdzekļi,

kuri valdības parazītiem var izrādīties vajadzīgāki...

15.aprīlis Atbildēt

Ar krieviskumu minētajam absurdam nav nekāda sakara.Karaspēka daļā,kur dienēju(Maskavā) rindas pie zobārsta nebija,bet zobārste iznākusi no tualetes tūdaļ ķērās pie darba,neapgrūtinot sevi ar roku nomazgāšanu.

15.aprīlis Atbildēt

Tas ir veids ka apiet bezmaksas mediciinu LV... Ja valdiibaa zagli straadaa, tad arii slimniicas un polikliinikas ar taa buus. Tas nekas ka visas taas iestaades buuvee par nodoklu maksaataaju naudaam, vajag 3x aadu nopleest.

16.aprīlis Atbildēt

Absurda ir valsts pārvalde, kas nelietderīgi izmanto iedzīvotāju nopelnīto un nodokļos samaksāto naudu savu ambiciozo mēŗķu sasniegšanai, bet iedzīvotāju labklājība nekad nav bijusi šī režīma prioritāte - par to liecina nabadzības rādītāji mūsu valstī un savukārt, korumpēto politiķu bagātības rādītāji.

18.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas