Renāram Zeltiņam ir kauns par muļķīgu atgadījumu uz ceļa

tautaruna.lv 19.mar
 
Instagram/ekrānšāviņš
Pasākumu un TV raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš vietnē Instagram saviem sekotājiem pastāstījis par atgadījumu uz ceļa, kas noticis pagājušajā nedēļas nogalē. Zeltiņš norāda, ka par savu zināšanu trūkumu viņam tagad ir kauns.
"Aizvadītajā nogalē es devos uz Aizkraukli parunāties ar jauniešiem Uzņēmēju dienas ietvaros. Tajā virzienā pats ar mašīnu nekad es nebiju braucis. Izbraucu uz lielās šosejas, priekšā autobuss. Jādzen garām. Griežu stūri pa kreisi, dzenu garām un pēkšņi nenormālākā skaņa - trrr. Zem mašīnas. Es domāju, kas tas ir?" stāsta Zeltiņš.

Viņš atgriezies savā joslā un nolēmis atkal stūri griezt pa kreisi, taču atkārtoti izdzirdējis savādo skaņu. Zeltiņš nodomājis, ka mašīnai kaut kas nav kārtībā un ir jāstājas malā. Taču pirms tam viņš piezvanījis pazīstamam autocentra darbiniekam.

Darbinieks jautājis, uz kuras šosejas Zeltiņš atrodas. "Vai tu gadījumā neesi uz Tallinas šosejas, kur ir tādas kā speciālas rievas šoferiem, gadījumā, ja viņi aizmieg, tad viņiem ir skaņa, lai viņi pamostas? Es skatos - jā, un man paliek kauns," atzīst Zeltiņš.

View this post on Instagram

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Jāatgādina, ka Zeltiņš ar mīļoto sievieti Ievu Kohu apprecējās pērnā gada 7. jūnijā, taču mazulīte Emma Zeltiņu ģimenei pievienojās pagājušā gada novembrī.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Pa Tallinas šoseju uz Aizkraukli??? Patiesībā jau uz Aizkraukli var braukt arī caur Liepāju, bet tuvāk būtu pa tā saucamo Kokneses šoseju jeb P80 autoceļu... Renāram vairāk būtu jākaunas, ka nezina Latvijas ģeogrāfiju,

19.marts Atbildēt

Uz Aizkraukli var braukt arī no pilsētas, kas nav Rīga. Piemēram Ādaži, Saulkrasti, Salacgrīva, Dunte, Ainaži utt. Tad viennozīmīgi jābrauc pa Tallinas šoseju.

19.marts Atbildēt

Jums būtu jākaunas izdarīt secinājumus, nezinot apstākļus. Varbūt braukts tika no, piemēram, Ādažiem? Ko, neienāk prātā, ka ir arī citas vietas Latvijā, no kurām uz Aizkraukli braukt?

20.marts Atbildēt

Jā, es par to uzzināju jau 2015. gadā? Apmēram tā. Nabaga Zeltiņš!

19.marts Atbildēt

tautaruna.lv, kāds sakars te tam, ka Zeltiņš ar mīļoto sievieti apprecējās? Tas kaut kā maina to trrrr skaņu?

20.marts Atbildēt

Ir miljons lietu ko nezini, visu nevar zināt.

21.marts Atbildēt

Kas tur ko brīnīties.Lielākā daļa rīdzinieku nav bijuši tālāk par pārdaugavu un nezin kur kas atrodas pārējā Latvijā

21.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:06

Jaunākās diskusijas