Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa dzīvo dārgā muižā

tautaruna.lv 19.mar
 
facebook.com
Kopš aizvadītā gada aprīļa ārsts un politiķis Hosams Abu Meri ir ekskluzīvas mājvietas saimnieks. Viņš par 159 000 eiro Garkalnes novadā iegādājies dzīvokli 2004.gadā uzceltā lepnā trīsstāvu namā, kas nosaukts par Berģu muižu, vēstīts Intas Mengišas un Ulda Landmaņa materiālā ""Hosams un Linda ģimenes ligzdu vij muižā", izdevumā "Kas Jauns".
Izdevums vēsta, ka mājokļa iegādes dienā Abu Meri uz to nostiprinājis hipotēku bankā 202 725 eiro apmērā.

Jaunajā mājvietā Hosams dzīvo kopā ar Lindu.

Projekts "Berģu muiža" atrodas ainaviskā vietā Berģos, netālu no Juglas ezeraun Brīvdabas muzeja, kā arī 50 metru attālumā no meža.

Jāpiebilst, ka portālā cityreal.lv teikts, ka tā ir jauna māja, kas atrodas labiekārtotā teritorijā 3500 kv.m platībā. 3 stāvos ir iekārtoti 5 dzīvokļi.

City Real Estate

Cena par kvadrātmetru ir no 1235 eiro.

City Real Estate

Jāatgādina, ka Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa iepazinās 2017.gada novembrī, kad Abu Meri viesojās Krūmiņas raidījumā Latvijas Televīzijā, savukārt ciešāk abi satuvinājušies pēc gadu mijas. Pirms tam - 2017.gada jūnijā - Abu Meri šķīra savu laulību ar kādreizējo iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci, kas ilga piecus gadus.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Ja jau ir kur zagt,var atļauties dzīvot jebkur.

19.marts Atbildēt

Šis jau nu nav tas kas zags Aleksandr, šim gana daudz naudas dzimtenē, lielākie zagļi ir vecie budži no psrs laikiem....... godmanis, šķēle......beidzot ar Lembergu. Man reiz skolā skolotāja pirms kontroldarba teica - Ja tu špiko, tad špiko tā, lai nepieķer :D Te es varētu teikt - Ja māki zagt, tad zodz :D Ja māk zagt, nav žēl :D

19.marts Atbildēt

Cik ilgi pastāvēs tā ligzda???

19.marts Atbildēt

cik zinām,ka putni vij ligzdas,bet cilvēki iegādājas un iekārto sev dzīves vietu, un uz cik ilgu laiku... ??????????

19.marts Atbildēt

nav jau nemaz tik dārgs dzīvoklis priekš diviem labos darbos strādājošiem cilvēkiem labākajos gados. Ja nopirktu par miljonu jūrmalā vai klusajā centrā tad varētu padomāt kur naudu dabujuši.

19.marts Atbildēt

Latvietes, ir lohadrunas, mekle vieglu dzivi, taka Anglija duras mekle bieezos, un cies no ta kad ieberzas, skarbi, kad visas Latviesu meitenes ir padauzas vieglas dzives mekletajas ,Kauns nav kurwas??

20.marts Atbildēt

Tu tak esi stulbs, ar savu aprobežoto domāšanu. Vienu varbūt tādu dzīvē esi saticis un tagad visas tev vienā maisā bažāmas?!

20.marts Atbildēt

Es arī tajā rajonā spēju nostrādāt tikai 2 ndēļas, aizmuku, jo tur narkpmānu celtnieki bija viena svienīgās šausmas.

20.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:40

Jaunākās diskusijas