Vīrietis prasa no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem izmaksāt "neizmaksātās" algas starpību

tautaruna.lv 19.mar
 
Pixabay
Sociālo tīklu Facebook "aplidojis" kāds "iesniegums", kurā vīrietis no Talsu puses prasa valstij viņam izmaksāt kompensāciju.

Uzrakstītajā "iesniegumā" vīrietis vārdā Agris skaidro, ka 10 mēnešus strādā Latvijā un saņem 350 eiro lielu mēnešalgu. Vīrietis norāda, ka valstī noteiktā minimālā alga ir 430 eiro, tādēļ vēlas uzzināt, kurš kompensēs "nesaņemtās" algas starpību.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Talsu pašvaldība esot norādījusi, ka tas ir "īpašs gadījums" un liek Agrim vērsties pie Saeimas, kur "topot likumi" un, lai starpību izmaksā no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

No 2018. gada 1. janvāra valstī minimālā alga ir 430 eiro. Plānots, ka minimālās mēneša darba algas apmērs 430 eiro paliks nemainīgs trīs gadus.
Minimālā mēneša darba alga tiek ņemta vērā kā mērs arī dažādās tiesiskajās situācijās - piemēram, nosakot minimālos uzturlīdzekļus bērnam vai izmaksājot tos no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, sodu sistēmā, personas materiālā stāvokļa noteikšanā un zaudējumu apmēra noteikšanā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Vienkārši ir divas izvēles.. 1) zagt un sēdēt cietumā uz valsts rēķina. 2). Mukt prom no šejienes kur lielie "gudrie" politiķi piebāž savas kabatas un pamazām iznīdē vienkāršos strādniekus kas pelna iztiku vaiga sviedros un neberž krēslos caurumus ar savām pakaļām!

20.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:40

Jaunākās diskusijas