Sieva Madara atklāj nelāgas lietas par Andri Kiviču

tautaruna.lv 19.mar
 
facebook.com
Madara Kiviča nolēmusi vairs neklusēt un atklāti stāsta, kāda ir viņas komunikācija ar Andri pēc viņa aiziešanas pie sabiedrības dāmas Lienes Skulmes, vēstīts Martas Martinsones rakstā "Viņš jau teica, ka mani ir krāpis", izdevumā "Kas Jauns".

Madara saka, ka par viņu, balstoties uz Andra vārdiem, presē tiek runāts kā par izlutinātu skuķi, kas dzīvojusi uz citu rēķina un prasa naudu, it kā to prasītu sev.

Madara saka, ka ir strādājusi gan iepriekš, gan arī tagad mēģina atrast dažādas iespējas, kā nopelnīt naudu sev un bērnu uzturēšanai.

Pēc Madaras teiktā, Andris, aizejot prom, viņai pateicis ko zemisku.

"Viņš man, kad gāja prom no mājām, teica: "Tev tagad ir uzdevums atrast vīrieti, kurš jūs nodrošinās." Uzskatu, ka tas ir zemiski," atklāja Madara, uzsverot, ka nevienam citam vīrietim nav jāuzņemas atbildība par abu bērniem.

Tāpat Madara atklājusi, ka pārtrauca ar Andri komunicēt, kad viņš, būdams alkohola reibumā zvanīja viņai un draudēja ar visu, ar ko vien var draudēt. Savukārt, esot skaidrā, zvanījis un stāstījis, cik viņam grūti klājoties.

Madara uzsver, ka šo manupulāciju vairs nevar paciest.

Jāatgādina, ka pēc tam, kad kļuva zināms par Andra Kiviča attiecībām ar Lieni Skulmi, mūziķis paziņoja, ka oficiāli šķirsies no sievas Madaras. Tajā pašā laikā uzvirmoja runas, ka Kivičs nemaksā sievai alimentus par bērniem vai maksā mazu summu. Pats Andris gan pauž, ka sievai palīdz.

Komentē 13

 
Anonīms
 

IR APNIKUŠI ŠO ABU STRĪDI UN PUBLISKOŠANA-KĀ NAV KAUNS,SLAVENI CILVĒKI ,BET NETĪRO VEĻU MAZGĀ PUBLISKI!!!

19.marts Atbildēt

kā redzams un saprotams,šie visu laiku cenšas paši līst soctīklos,lai tik viņi būtu topā ar savas netīrās veļas mazgāšanu,vai pašiem nav apnicis te līst un sūdzēties vai pareizāk sakot rieties,kuram tas interesē,atradušies te nelaimīgās čupiņas,daudzi šķiras un aiziet katrs uz savu pusi un nebāžas ar saviem absurdiem stāstiem soctīklos... Vai tiešām vairs kauna nav... ja nedomājiet par sevi,tad vismaz padomājiet par bērniem....

19.marts Atbildēt

Klausies Madara. Viņš izklausās pēc Sociopāta, piedod bet palasi par to.

19.marts Atbildēt

Arī tu, Madara... Muļķa skuķis un rupjš tēviņš tagad sāks gāzt viens uz otru samazgas.. Tagad jau trīs klauni...tfu!

19.marts Atbildēt

nu taču publicē izvilkumu no konta ar ieskaitīto naudu katru mēnesi un būs miers!! Citādi Andrītis saka, ka viņam ir maksājumi par lielu summu, Madara saka, ka pavisam par citu summu... vienas tuksās runas - pierādījumus studijā!!!! un visiem viss skaidrs būs - kurš melo. kurš ne! Ķeza jau ir citur - ja visiem būs viss skaidrs, tad nebūs iespēju zīmēties pa soctīkliem un uzkurināt tautas interesi par sevi!! Pretīgi!

19.marts Atbildēt

Nu kā var pamest Madaru, tik elegantu, gudru un skaistu sievieti un aiziet pie vannā piegulētājas, kura ne tuvu līdzi nestāv !

19.marts Atbildēt

Ja būtu kaut cik gudra, tad turētu muti un nevāvuļotu par to večišķo hormonu plosīto pajolu kiviču!

19.marts Atbildēt

Nevar Madarai pārmest šo publisko ziņu. Ja neesat pamanījuši, atgādinu - ilgu laiku Madara neko nav teikusi. Tas, ko publicēja par fitnesu, Instagram nedienām, meitiņām, tas pilnīgi neattiecās uz Kiviču. Un šodienas intervija ar L&K vispār ir kaut kāds apzināts pretīgs kopīgs gājiens pret Madaru.

19.marts Atbildēt

Piektdiena Madara nav vainīga , nabaga Madara pēc šķiršanās no kivica viņai nav miera no kivica kivic kad beigsi uzbasties madarai? Tu viņu pameti liec viņu miera

19.marts Atbildēt

Dzivo priekš berniem madara pasaki lai andrim lai liek tev mieru un vel kad ir katriem teviem ir jamaksa almentus un lai kas notiktu tava starpa pasaki andrim ka ja tu mili bernus mili tad mani nesauka

visa tv priekša es gribetu ka tu but

19.marts Atbildēt

Tas paliek smiekligi ,pieauguši cilvēki izvēlas, kā bērni smilšu kastītē

20.marts Atbildēt

Uzvedas

20.marts Atbildēt

Liekat Madarai mieru viņai jaadzina meitenites jo vinas stāvoklis nav apspriezams,bet atbalstams,turies Madara un domā tikai par meitiņām,tikai nekad nepieņem bijušo atpakal lai cik būs kādu brīdi grūti,bet tev ir vecāki,draugi,lai laime tev staigā pa priekšu! :-) :-) :-) :-) :-)

20.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:18

Jaunākās diskusijas