Endziņš ar Karmenas Puķjānes palīdzību uz boksa maču sasauks miljons cilvēku

tautaruna.lv 22.feb 2019
 
Facebook/ekrānšāviņš/F64
Skandalozais "viltus ziņu tēvs" Niks Endziņš sociālajā tīklā Facebook atklājis, ka bēdīgi slavenā Karmena Puķjāne, kura pērn izraisīja lielu ažiotāžu, paziņojot, ka viņas uzstāšanos Priekuļu sporta svētkos klausījušies miljoniem cilvēku, palīdzēs Kiviča un Endziņa boksa mačā piepildīt "Arēnu Rīgu" ar tikpat lielu auditoriju
"Čau, visiem! Ar mani šodien privāti Facebook sazinājās Karmena un viņa man piedāvāja, vai uz manu boksa maču ar Kiviču negrib atnākt miljons skatītāju!" pārsteigumu pauž Endziņš. Arī pati Puķjāne viņam piebalso un norāda, ka visu varot noorganizēt.

Tikmēr soctīklotāji trin mēles un abiem jauniešiem izsaka asus komentārus. Kāda sieviete skaidrojusi, ka iepriekš nezinājusi, ka Priekuļos dzīvo miljons iedzīvotāju. "Sanāk, ka puse Latvijas dzīvo Priekuļos!" smīn Lolita. Savukārt Svens paudis izbrīnu, ka Endziņš savu izdarību dēļ vēl ir starp dzīvajiem.

Jāatgādina, ka Endziņš plašāku sabiedrības ievērību guva pēc tam, kad pagājušā gada augusta nogalē viņu aizturēja policija par viltus ziņu veidošanu un izplatīšanu. Viena no šādām ziņām vēstīja, ka 15. jūlijā sabrucis lielveikals “Alfa” un bojā gājuši simtiem cilvēku. Apcietinājumā 21 gadus vecais jaunietis pavadīja 3 mēnešus. Šī gada janvārī Endziņš paziņoja par iesaistīšanos politikā, iestājoties “Latvijas Sociāldemokrātiskajā strādnieku partijā” (LSDSP).

Savukārt Valentīna dienā, 14. februārī, Endziņa mesto izaicinājumu uz boksa cīņu pieņēma Andris Kivičs, kurš pēdējo mēnešu laikā kļuvis par vienu no apspriestākajām personām medijos un sociālajos tīklos. Saistībā ar šo notikumi nesnauž "Betsafe" bukmeikeri, kas jau izteikuši prognozes par gaidāmo tikšanos ringā. Ja šāda cīņa notiks, par favorītu tajā tiek uzskatīts Niks Endziņš - varbūtība, ka viņš uzvarēs, vērtēta ar 63%. Tiesa gan, iespēja, ka šāda cīņa notiks līdz šī gada 1. jūnijam, tiek vērtēta kā zema - vien ar 33%.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vecāki noteikti ar šiem lepojas! Plānprātība augstākajā līmenī!

23.februāris 2019 Atbildēt

Strādāt nemēģinājāt ?

23.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:47

Jaunākās diskusijas