Cilvēki sajūsmā par redzēto ceļmalā Kocēnu novadā

tautaruna.lv 22.feb 2019
 
Ekrānšāviņš no facebook
Kocēnu novada pārstāvji sociālajā tīklā facebook publicējuši attēlu, kurā redzams, cik atjautīga ideja realizēta viņu pusē.
"2018. gada abolu raža ir bijusi ļoti liela, tāpēc augļkopības saimniecība "Rīvēni" atraduši realizācijas veidu, kas veiksmīgi darbojas vēl arvien. Tā ir ābolu pašapkalpošanās vitrīna Dikļu - Mazbrenguļu ceļa malā. Sākumā tā bija vienkārši kaste ar maisiņos safasētiem āboliem un kārbiņa, kur atstāt naudu. Sākoties nelabvēlīgiem laika apstākļiem, radās ideja uzstādīt apgaismotu elektrisko vitrīnu, kas gan pasargā ābolus no aukstuma un mitruma, gan piesaista garāmbraucēju uzmanību tumšajā diennakts laikā. Ikviens aicināts piestāt un nopirkt ābolus!" raksta novada pārstāvji. Kā redzams pie ieraksta publicētajā attēlā, tad patiešām ceļmalā atrodas vitrīna, kas pildīta ar maisiņos safasētiem āboliem.

Komentāros cilvēki norādījuši, ka šī ir patiešām apsveicama produkta pārdošana, turklāt izrādās, līdzīga ideja realizēta Anglijā, kur, piemēram, šādās vitrīnās ceļmalā var iegādāties olas un pienu.

Vēl aizvadītā gada rudenī vēstījām, ka līdzīgā veidā no pārlieku lielās produkcijas šķiras arī citu Latvijas novadu iedzīvotāji. Tā, piemēram, bija iemūžināts, ka Mārupe pusē uz sētas piestiprināts maisiņš ar āboliem, ar kuriem aicināts mieloties ikviens garāmgājējs.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Cilvēki dalās savā mazimiņā,no saviem dārziem, par ko viņiem, milzīgs paldies un cieņa,, bet nav kaut kā manīts, ka no sava "mazumiņa" dalītos tā tautas daļa , ko sauc par deputātiem, ministriem, oligarhiem...vai varbūt dalās, tikai nemanāmi, tik nemanāmi ....

22.februāris 2019 Atbildēt

Tā nav vienkārši dalīšanās, bet gan sekmīga, Eiropā populāra tirdzniecības forma.

26.februāris 2019 Atbildēt

Patiesi , sāk atdzimt dāsnums un labestība ! Lieliska ideja! Kaut būtu sekotāji !

22.februāris 2019 Atbildēt

Kā viņiem tā naudas kārbiņa vēl nav aizvilkta no deguna priekšas.

23.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas