Kivičs atklāj ļoti pikantas attiecību detaļas

tautaruna.lv 5.feb 2019
 
Annija Meikšāne/ F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs nevairās runāt par savām attiecībām ar mākslinieci Lieni Skulmi. Kamēr reizēm mūziķis ar komentētājiem sociālajos tīklos iesaistās asākās diskusijās, šķiet, viņa attiecībās ar mīļoto valda idille un harmonija. Tiesa, Andris publiski nekautrējas izteikties arī par pikantākām abu attiecību detaļām. "Sekss mums ir daudz un labs, tas, lai jūs nesatrauc...," tā saka mūziķis.
Pirms dažām dienām mikroblogošanas vietnē twitter Andris Kivičs veltījis komentāru bijušajai žurnālistei Baibai Strautmanei. "Vēl viena nelaimīga, neirotiska sieviete, kura nezin, ka cilvēkiem bez seksa ir arī jūtas, rūpes vienam par otru, mīļums un vēlme otram dot vairāk, nevis ņemt.Bāc, cik tā mūsu apvītusī elite ir aprobežota.Neticami," komentējot B.Strautmanes ierakstu norādīja mūziķis.

Iesaistoties plašākās diskusijās ar citiem mikroblogošanas vietnes twitter lietotājiem mūziķis atklājis arī intīmākas detaļas par viņa un Lienes mīlas dzīvi. Plašāka diskusija par šo lasāma A.Kiviča mikroblogošanas vietnes twitter profilā.

Jau vēstīts, ka pēc 8 gadu kopdzīves Andris Kivičs izbeidzis attiecības ar sievu Madaru un ir kopā ar sabiedrības dāmu, māksliniece Lieni Skulmi.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:14

Jaunākās diskusijas