Kivičs atklāj ļoti pikantas attiecību detaļas

tautaruna.lv 5.feb
 
Annija Meikšāne/ F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs nevairās runāt par savām attiecībām ar mākslinieci Lieni Skulmi. Kamēr reizēm mūziķis ar komentētājiem sociālajos tīklos iesaistās asākās diskusijās, šķiet, viņa attiecībās ar mīļoto valda idille un harmonija. Tiesa, Andris publiski nekautrējas izteikties arī par pikantākām abu attiecību detaļām. "Sekss mums ir daudz un labs, tas, lai jūs nesatrauc...," tā saka mūziķis.
Pirms dažām dienām mikroblogošanas vietnē twitter Andris Kivičs veltījis komentāru bijušajai žurnālistei Baibai Strautmanei. "Vēl viena nelaimīga, neirotiska sieviete, kura nezin, ka cilvēkiem bez seksa ir arī jūtas, rūpes vienam par otru, mīļums un vēlme otram dot vairāk, nevis ņemt.Bāc, cik tā mūsu apvītusī elite ir aprobežota.Neticami," komentējot B.Strautmanes ierakstu norādīja mūziķis.

Iesaistoties plašākās diskusijās ar citiem mikroblogošanas vietnes twitter lietotājiem mūziķis atklājis arī intīmākas detaļas par viņa un Lienes mīlas dzīvi. Plašāka diskusija par šo lasāma A.Kiviča mikroblogošanas vietnes twitter profilā.

Jau vēstīts, ka pēc 8 gadu kopdzīves Andris Kivičs izbeidzis attiecības ar sievu Madaru un ir kopā ar sabiedrības dāmu, māksliniece Lieni Skulmi.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Labak jau ta lai visi zin visu un laicigi izbeigt atiecibas kuras vairs nav liesminjas , neka kkur slapstities apkart ar milako un melot abam :/ Nezinu vai prata darbs ir bernu del mums jabut kopa :/ ja gimene siltums ir pazudis un kaisle ir nodzisusi ,

5.februāris Atbildēt

Labi-skaidrs, jūs izšķīrāties un ir jaunas attiecības. Tikai, vai jūsu abu prātos nav ienācis, ka visa šī ''jaunās idilles un mīlestības'' atspoguļošana nodara pāri gan bērniem, gan arī jūsu abu bijušajām pusītēm-AR KURĀM JUMS ARĪ IR BIJUSI LIELĀ MĪLESTĪBA?? Labi, izšķīrāties, sagājāt kopā..tā ir jūsu personiska darīšana..Zinot, ka jums ir bērni(kas visu lasa un skatās gan internetā, gan tv), ir bijušās/bijušie(te ir vienalga kādas ir jūsu tur tagadējās attiecības-bērniem tā ir mamma vai tētis, kas tagad plātās ar jaunajām attiecībām)...Ko jūs abi darāt? Kāda velna pēc ir vajadzīga visa šī plātīšanās??

5.februāris Atbildēt

Zemàs pierites.

5.februāris Atbildēt

Muļķis un (sabiedrības dāma - dāma sabiedrībai ?) kurai nesāp galva ?

5.februāris Atbildēt

Vienpirksta pierītes daunis.

5.februāris Atbildēt

idiot,neaizmirsti yzrakstit kada piza drazies,vai vina tev atsuka!visiem tak tas interese .vemuens no tevis pidar nak

5.februāris Atbildēt

Kivič, tava dzīve paiet pa tukšo, tev nav žēl, ka tu kā tāds apsēklotājs, staigā no vienas pie otras un radi bērnus, kurus negribi audzināt. Tev noteikti nopietni jāārstējas vai nu pie seksapotologa, vai psihiatra.

Madara, kāpēc tev jāraud, kaut kāda idiota dēļ, tādi jau mētājās uz katra stūra. Otrs spilgtākais ir arābs Abu Meri, kurš atbraucis uz Latviju, kā turku sultāns, lēkā no vienas pie otras un mūsējās stāvā sajūsmā. Normāla sieviete būtu laimīga, ka no tādiem tikusi vaļā.

5.februāris Atbildēt

Idiots. kam gan interesē viņa runas....

5.februāris Atbildēt

Kivičam ir viena kroka un tā pati zemāk par nabu

5.februāris Atbildēt

Bieži skatījos ''Rampas ugunis'' un domāju par pamācošām atziņām no raidījuma viesiem. Skumji, ka vadītājs nav ieklausījies.Skulme tiešām ir ''māksliniece''...Apsveicu!!!

6.februāris Atbildēt

Vai bildītes un vedio arī būs?

6.februāris Atbildēt

Man nav laika lasīt par tām intīmākajām detaļām, tāpēc pajautāšu lasījušajiem: vai ir pareizas manas bažas, ka Andris bāž savu dzimumlocekli Lienei tieši makstī?

6.februāris Atbildēt

Ja Andris ar Lieni no savas galvu reibinošās mīlas taisa šovu, tad ar atsauksmēm ir jārēķinās. Jo vairāk, ja ir gadījies jau ne reizi vien iepriekš skaļi lepoties ar savu mīlas laimi. Ja reiz veido ērzeļa- mačo reputāciju, tad jārēķinās, ka tas patiešām var arī izdoties, tikai ne gluži tā, kā gribētos pašam.

Ne Andris tāds vienīgais, ne Liene. Bet tādu mīlas šovu, toties, gan nav daudz. Ir šovs- ir skatītāji. Ir arī kritika.

6.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:15

Jaunākās diskusijas