Ašeradens par nodokļu maksātāju naudu iegādājies šiku aksesuāru

Portāls nra.lv 15.feb
 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
partijas Vienotība vadītājs Arvils Ašeradens pagājušā gada nogalē tomēr ir pakampis sev iPhone7 telefonu uz nodokļu maksātāju rēķina, ziņo portāls pietiek.com.

Kā rāda Ašeradena amatpersonas deklarācija par 2016. gadu, viņš vēl joprojām ir uzskatāms par Latvijas apstākļiem ļoti bagātu cilvēku: lai gan bankās pašreizējam ministram ir tikai nepilni 20 tūkstoši eiro, valsts parādzīmēs viņš ieguldījis 210,5 tūkstošus eiro, bet obligācijās un naudas tirgus instrumentos - vēl nepilnus 360 tūkstošus eiro. Papildus tam Ašeradenam ir arī pieci nekustamie īpašumi Rīgā, Rojā un Liezerē.

Pietiek.com raksta, ka Ašeradens nevar sūdzēties arī par ienākumiem: 2016. gadā Valsts kancelejā viņš algā saņēmis 51 679 eiro, Finanšu ministrijā - 6414 eiro, procentos par parādzīmēm no Valsts kases viņš saņēmis 10 500 ASV dolāru, ir arī bijuši citi - nelielāki procentu ienākumi.

Taču, neraugoties uz šo iespaidīgo turīgumu, ekonomikas ministrs nav spējis nepakampt arī mobilo telefonu uz nodokļu maksātāju rēķina. Kā rāda Ekonomikas ministrijas informācija, pagājušā gada 15. novembrī Ašeradena rīcībā nodots par budžeta līdzekļiem iegādāts iPhone7 telefons par 852 eiro.

Šis ir bijis lepnākais mobilais telefons, ko pērn iegādājusies Ekonomikas ministrija. Vēl viens iPhone, tikai 6S Gold versijā, par 633 eiro iegādāts vārdā nenosauktas „ministrijas valsts sekretāra vietnieces” vajadzībām. Ministrijā pašlaik ir viena valsts sekretāra vietniece Zaiga Liepiņa.

Normatīvie akti paredz, ka amatpersonu vajadzībām ir iegādājami arī mobilie sakaru līdzekļi, taču parasti valsts amatpersonas ar pieklājīgu turīguma līmeni no šādiem pirkumiem izvairās. Ašeradens šajā jomā ir izrādījies viens no retajiem izņēmumiem.

Avots: pietiek.com

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kas vainas telefonam par 200eiro?

15.februāris Atbildēt

Štrunts par aksesuāru. Cita lieta, kad Aivars Lembergs par nodokļu maksātāju naudu ir iegādājies miljardu, un ar to 27 gadus tautu DEMORALIZĒ.Te nu ir spilgts piemērs no Bībeles par adatas aci un par baļķi.

15.februāris Atbildēt

PIEPRASĀM CAURSPĪDĪGUMU VISAI NAUDAI VISIEM VALSTS IZDEVUMIEM,tikai tas glābs mūs www.youtube.com/watch?v=Yd2FRXVATrc

15.februāris Atbildēt

Mūs var GLĀBT tikai grēksūdze. Un tikai SAVU grēku nožēlošana, nevis grēku meklēšana CITOS.KATRS šo pasauli atstās ar SAVIEM grēkiem, nevis ar kāda cita, un katram pašam SAVĒJO grēku ir BEZ SKAITA.

15.februāris Atbildēt

Acīmredzot domā ,ka dzīvos mūžīgi,jeb varbūt pat vēlas pamest Latviju!

16.februāris Atbildēt

Tā domā bezmaz visi. Arī tie, kas Latviju nepamet.

18.februāris Atbildēt

daži ari savas privātās mašinas cenšas remontēt par tautas saziedoto naudu tātad Ašredens vēl ir taupīgi nekaunigs

19.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:43

Jaunākās diskusijas