Teātra kritiķe Radzobe: Kauns, ka latvieši ir tādas smirdošas hiēnas

Portāls nra.lv 15.feb
 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
Teātra kritiķe un teātra vēsturniece Silvija Radzobe skarbi izteikusies par latviešiem saistībā ar interneta komentāriem, kuros spriedelēts Latvijas olimpiešu sasniegumiem Phjončhanā.

"Šausmīgi pretīgi lasīt zākāšanos par mūsu izcilo sportistu neveiksmēm. Kauns, ka latvieši ir arī tādas smirdošas hiēnas," mikroblogošanas vietnē "Twitter" rasta S. Radzobe.

Kritiķes ieraksts radījis sašutumu par šādu nievājošu salīdzinājumu, taču S. Radzobe norāda, ka salīdzinājumu nav vērsusi pret visu latviešu tautu.

Komentē 8

 
Anonīms
 

latvieši ir arī tādas smirdošas hiēnas

----------------------------------------------------

Kā viņa zina, ka tie ir latvieši nevis kādu naidīgi ārvalstu troļļi. Profesionālām tulkošanas programmām primitīvi komentāru teksti nav problēma-būs gramatiski pareiza latviešu valoda. Iet nopietns informativais kariņš...

15.februāris Atbildēt

Salīdzinājumu S.Redzoba ir vērsusi pati pret sevi, jo vienpersoniski apņēmusies latviešu tautu PĀRSTĀVĒT. Tā sakot, pat sevis VISLABĀK pazīst, un - KAS CITS sunim asti cels, ja ne pats?

15.februāris Atbildēt

LABI nosauciet kaut vienu no uz medaļu pretendejušajiem? kuri nelielījās UN ko tukšus salmus kult? VAI iepriekšejie medaļu saņemēji TA LIELIJAS

15.februāris Atbildēt

Par dažiem labiem nu jau patiešām pienācis laiks hiēniski zākāties - lai pasmird! Piemēram, par Rastorgujevu, kurš to vien prot, kā prasīt finansējumu, bet šaut tik un tā neiemācīsies nekad. Nu nav lemts! Un nevienu citu tādu pāvu olimpiešu kopā nezinu... Ja nebūtu "vipendrojies" (a la dodiet man atbalsta punktu, un es apgāzīšu zemeslodi), tad visi priecātos par viņa veiksmēm. Bet tagad...

15.februāris Atbildēt

Ko tad kundze lasa visus komentārus, kas viņai tik ';oti nepatīk?

16.februāris Atbildēt

TāS HIēNAS IR KOMUNISTI UN kgbISTU BANDA.... lASIET WWW Mosties. celies, strādā! (Viņi ir starp mums!!!)

18.februāris Atbildēt

Tauta nav smirdoshas hienas.Jums kundze vajag domat ko rakstit,hiena ir dzivnieks ar savu kermenja smarzhu!varbut ka Jums ir smirdigs organisms,bet tapec jau nav jaapvaino dzivnieks.

18.februāris Atbildēt

Radzobes kundze domā pareizi. Tikai viņai vajadzēja teikt, ka nevis latvieši ir smirdoši hiēnas, bet , ka loti daudzi sporta līdzjutēji Latvijā ir tādi.

18.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:43

Jaunākās diskusijas