Aculieciniece par redzēto vietējā veikalā: Esmu šokēta par mūsu cilvēkiem

Portāls nra.lv 15.feb
 
Publicitātes foto
Šarlotes redzētais vietējā veikalā patiesi pārsteidza. Viņa dalījusies ar stāstu, lai liktu citiem aizdomāties par vecvecākiem, kuriem būtu biežāk jāsniedz palīdzīga roka.

"Es esmu šokā par mūsu cilvēkiem.. šodien biju veikalā, kur ienāca kundze nu jau ļoti labos gados(varētu būt pāri 80!!), pirka lopiem graudus apmēram 40kg kopā, viņa bija kopā ar vedeklu un mazmeitiņu, kurai nopirka vēl veselu kasti cepumu, tikko kā cepumus dabūja, vedekla ar mazmeitu izgāja no veikala.

Kundze grasījās pati stiept smago graudu maisu uz automašīnu, mēs ar veikala pārdeveju viņai palīdzējam, tas ko es ieraudzīju..es biju šokā. Automašīnā sēdēja viņas dēls, liels, labi paēdis vīrietis, vedekla ar mazmeitu un vēl viena sieviete. Pilna mašīna cilvēku, kuri ir spēcīgāki pēc veco kundzi, bet neviens neiedomājās palīdzēt viņai.. skumji.

Veikala pārdevēja stāstīja, ka tā visa famīlija dzīvo vienā mājā, taču kundzīte viena brauc ar autobusu bieži uz vienīgo veikalu tuvumā un pērk produktus, kas sver kopā pāri 20kg un neviens no līdzcilvēkiem viņai nepalīdz..

Lūdzu, ja kāds izlasīja šo stāstu, padomājiet, vai Tu rūpējies par saviem vecākiem, vecvecākiem, kuri ir devuši Tev dzīvē visu, ko vien viņi spēja. Tā sajūta, kad Tu kādam palīdzi, kad viņš sirsnīgi pasaka paldies, ir neaprakstāma! Paņem telefonu un piezvani vecākiem/vecvecākiem un vienkārši pajautā - kā iet? Tev tas aizņem 5min, taču viņiem tas nozīmē tik daudz," saka Šarlote.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Šitādi atsaldēti 'dēli' nenokrīt no zila gaisa; māmulītes pašas tādus nejēgas vien izaudzina, kopš mazotnes visu darot viņu vietā.....

15.februāris Atbildēt

Liene atkal spamo...

15.februāris Atbildēt

Tāpēc...uz veikalu dodos iepirkt produktus ar savu 16 gadīgo dēlu (viņš palīdz man)....un savai mammai esmu liegusi iepirkties ģimenei, ja nu vienīgi kādu mazumiņu...ilgi gan man vajadzēja mācīt mamuku....nestiept smagumus...

15.februāris Atbildēt

Kristīne,vai Tu tiešām domā,ka esi tik liela noteicēja,un drīksti kādam kaut ko aizliegt?

16.februāris Atbildēt

Gan jau tie labi paedusie slikdami udeni prasis .

15.februāris Atbildēt

Katrā ģimenē savi paradumi,ko tur jaukties. Ja prasītu palīdzību,tad,protams. Bet tā- viņa taisījās stiept pati- tātad 1) viņai to vajadzēja,nevis tiem ģimenes locekļiem, 2) viņa bija pārliecināta,ka spēj

16.februāris Atbildēt

Man bija 35, vecaimatei 83. Vina nelava man skaldit malku,,Zel,, teica, Ari mazdeli 25gadigie staigaja apkart un sienu nekrava. Si viena pati. Grib pieradit, ka ir varosa un vajadziga, nekas cits. Veca cilveka psiholodija. Jauniba pati ravas, kamer parravas, nu negrib, ka jauniem tas pats.

16.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:39

Jaunākās diskusijas