Paskat, cik labā formā ir Oļegs Znaroks!

Portāls Sportacentrs.com 26.augusts 2018, 21:06
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Sanktpēterburgas SKA padomes priekšsēdētāja vietnieks un bijušais KHL prezidents Aleksandrs Medvedevs atklāj, ka ir treneris Oļegs Znaroks labā formā, tāds speciālists bez darba nepaliks.
Teicami izskatās - nometis svaru un iededzis. Tāds speciālists bez darba nesēdēs.

Pavasarī pārsteidza šķiršanās no Znaroka. Kāpēc nolēmāt neturpināt sadarbību? "Tā jau ir vēsture, kas un ko izlēma. Vēlos vērst uzmanību, ka Oļegs pats teica, ka vēlas atpūsties. Tagad viņu redzēju olimpiešu vakariņās. Teicami izskatās - nometis svaru un iededzis. Tāds speciālists bez darba nesēdēs," norāda Aleksandrs Medvedevs.


Kā jau ziņots, aprīļa pirmajā pusē Znaroka vietā pie Krievijas stūres stājās līdzšinējais asistents Iļja Vorobjovs, savukārt mūsu Harijs Vītoliņš zaudēja asistenta amatu. Krievu hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks toreiz norādīja uz lielo slodzi, strādājot gan ar Sanktpēterburgas SKA, gan ar izlasi. Drīz vien Znaroks un Vītoliņš zaudēja darbu arī klubā.

2017.gadā Sanktpēterburgas SKA izcīnīja KHL galveno trofeju, līdz ar to treneru duets Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš kļuva par trīskārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem (2012, 2013, 2017), šogad apstājās pusfinālā. Krievijas izlases nesenie stūrmaņi uzvarējuši arī pasaules čempionātā (2014) un olimpiskajās spēlēs (2018).

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:27

Jaunākās diskusijas