Vai tiešām pēc Covid-19 vakcīnas mēnesi nedrīkst lietot alkoholu?

tautaruna.lv 4.marts, 12:09
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/LETA
Vakcinācijas birojs mikroblogošanas vietnē Twitter atbildējis uz kādu jautājumu - vai tiesa, ka nedrīkst lietot alkoholu veselu mēnesi pēc Covid-19 potes?

Vakcinācijas birojs skaidro, ka šādu jautājumu saņēmis no kādas Latvijas žurnālistes.

"Atbildam: Uztraukumam nav pamata, visas Latvijā apstiprinātās vakcīnas pret Covid-19 var droši apvienot ar alkohola lietošanu. P.S. Tomēr visu ar mēru!" teikts atbildē.

Tikmēr Twitter lietotāji ar ironiju uztvēruši šādu atbildi.

"Ļoti nekorekta atbilde. Var noprast, ka var DROŠI iet uz dzert uzreiz pēc potes (apvienot). Man ārsts līdz šim pēc jebkuras potes atgādina, ka alkoholu nevajag un nedrīkst," teikts kādā ierakstā.

"Pag, šis ir kaut kāds joks? Šķiet, ka ir daudz jo daudz citu būtisku jautājumu, kuriem atbildes nav sniegtas. Šī atbilde, faktiski, padara šo vakcinācijas mājas lapu par joku lapu. Tā var šķist mānīga!" teikts vēl vienā ierakstā.

Tāpat Twitter lietotāji ar ironiju raksta, ka beidzot redz, ka Vakcinācijas birojs strādā un, saņemot šo atbildi, Latviju pāršalca atvieglota nopūta un nācija guvusi sirdsmieru.

Tikmēr kāds Twitter lietotājs gan uzsver, ka jautājums nemaz nav tik mazsvarīgs.

"Tas ir pietiekami nopietns jautājums. Krievijā bija informācija, ka Sputņikam starp abām devām nedrīkst dzert. Ļoti daudzi tur teica, ka tāpēc nevakcinēsies. Tā ka normāla atbilde uz daudzus interesējošu jautājumu," teikts ierakstā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Nobijos, bet atbilde nomierina- veseli dzēruši.

4.marts, 12:55 Atbildēt

Sputnik Gold Vodka

Large Bottle

480cl / 40%

Sputņiku starp sputņiku tiešām nedrīkst?

4.marts, 13:18 Atbildēt

Ja nedrīkstētu, tad, jptvjmķ,,!

4.marts, 14:57 Atbildēt

Tev, īpaši stulbs, tas alcho laikam tuvu pie sirds. Kas Tev labāk patīk - Stoļičnoje vai Moskovsjoje? Cik tilpums? 1/2 l vai 1 l?

4.marts, 15:56 Atbildēt

Man garšo Baccardi rums, Jim Bim, īru viskijs un amerikāņu burboni. Zināmos apstākļos tilpums nav izšķirošā vērtība, lai gan esmu par alkoholisko dzērienu prohibīciju Jēkabpilī.

4.marts, 19:12 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > izidors.m.rkak.ns

Kas ir "prohibīcija Jēkabpilī"? Es to gribētu uzzināt, varbūt pat pie Tevis aizbraukt, lai gan alkoholu nelietoju, ja nu svētdienās pa kādai daikiri glāzītei, un nesmēķēju arī, tikai vienu mazu kāsīti svētdienas vakaros, kur tukšajā bērnudārzā mans iemīļotais soliņš, apkārt klusums un tumsa, nenāk klāt opji un nemāca, ka zāli pīpēt nav veselīgi.

4.marts, 21:09 Atbildēt

Skatos, Krista piesit kanti īpaši stulbs.... hmmmm

5.marts, 0:08 Atbildēt

Jā, jā, es to arī esmu ievērojis, laikam abiem ir saknes Jēkabpilī.

5.marts, 10:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:48

Jaunākās diskusijas