Pircējs dusmīgs par notiekošo Latvijā populārā lielveikalā

tautaruna.lv 4.marts, 17:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Kāds veikala Depo apmeklētājs pārmet darbiniekiem nevēlēšanos strādāt un apkalpot klientus, kā rezultā pircējiem jāstāv garā rindā.

Kā portālā "sudzibas.lv" raksta veikala apmeklētājs, esot veikalā, viņš saskaitījis vismaz piecis darbiniekus, kas, pēc viņa teiktā, nedarīja neko.

"Iebraucu nopirkt granulas, uzkrāvu 10 maisus un atstāju pie informācijas, aizgāju uz kasi maksāt, un te pamanīju ka rindas gals ir bezcerīgā attālumā, kādi 10 cilvēki rindā, strādā 1 kase (un vēl 2 - juridiskajām personām) .

Pajautāju informācijā (kur sēdēja 2 dāmas) - neko nezina, pajautāju vienai garām ejošai kasierei (viņa bija atvērusi kases vietu kaut ko paņemt), šī saka "kur gribi - tur maksā", uz jautājumu, vai viņas neredz, ka tikai viena kase un gara rinda, atbildēja, ka pircēji paši ir vainīgi.

Pirms aiziet no veikala, rādu kasierei reklamāciju būdā uzkrauto granulu maisu kaudzi, saku, ka nav iespējas samaksāt - tur gara rinda, bet nekādas reakcijas. Ventilācija veikālā slikta, gaisa nav, āra drēbēs ir karsts. Varbūt citiem nospļauties uz savu veselību, bet es neiešu drūzmēties rindā, ja ne kovids, tad kāda vietējā gripa noteikti tādā antisanitārajā telpā pielips. Es saskaitīju vismāz piecus darbiniekus, neskaitot apsargu, kuri nedarīja neko vai gandrīz neko. Es saprotu, kā maksā - tā strādā. Bet varētu pieņemt darbā mazāk cilvēku, bet tādus kuri grib strādāt, un maksāt vairāk. Riebjas," raksta veikala apmeklētājs.

Runa ir par veikalu, kas atrodas Dreiliņos, Noliktavu ielā.

Jāpiebilst, ka pircēji bieži vien dalās ar stāstiem par to, ka cik nelaipna attieksme bijusi no veikalu dabinieku puses. Tā, piemēram, pirms kāda laika vēstījām, ka veikalā Liepājā kādai pircējai nācās iekulties nelāgā situācijā, jo, mēģinot iegādāties enerģijas dzērienu, pārdevēja to neesot vēlējusies pārdot.

Avots

Komentē 15

 
Anonīms
 

Jā, Dreiliņos vienmēr tā ir, tagad iepērkos tikai Lubānas ielā, kad ir vajadzība.

4.marts, 17:52 Atbildēt

Nejauciet adreses Dreiliņu Depo ir Lubānas ielā nevis Noliktavu. Noliktavu ielā ir loģistikas centrs, kurā noteikti neko nevar nopirkt

4.marts, 19:42 Atbildēt

Depo si sistema visur.ieskaitot valmieru.vinus vispar vajadzetu ignoret.

4.marts, 21:01 Atbildēt

Pie Lubānas ielas Depo grūti ar mašīnu iebraukt, jābrauc liels līkums apkārt, ja negribi šķērsot galvenā ceļa balto strīpu un tad vēl jāstāv kā muļķim, kamēr visas mašīnas pa pretējo joslu aizbrauc. Un iebraukt Brīvības gatves Depo stāvvietā vispār ir neiespējamā misija. Kasieres gan man gadījušās laipnas un atsaucīgas.

4.marts, 22:05 Atbildēt
Fra

Tad jau jātaisa ciet tie Depo veikali, ja nav no viņiem nekādas jēgas. Lai mirst pandēmijas laikā tas Depo dabiskajā nāvē.

4.marts, 23:26 Atbildēt

Protams, ka darbinieku neko nedarīšana ir stipri apšaubāma, pa cik visas veikala kameras ir pieejamas priekšniecībai attālināti, bet Depo akcents ir uz pašapkalpošanos, cik tas klientam ir iespējams. Un vispār, tas ir būvmateriālu un dārzu veikals - tas nozīmē, ka ir jarēķinās ar ilgāku iepirkšanās laiku, nekā ieskrienot Maximā pēc baltmaizes.

7.marts, 11:17 Atbildēt

Depo tā ir visur. Iespējams, ka tāpat kā Jysk - izmanto to, ka ir liels apmeklējums un klienti nāk tāpat. Būtu labāk uztaisījuši automātiskās kases, lai pavisam nesabojātu iespaidu par firmu. Domāju, ka tikko parādītos sakarīgi konkurenti, šiem nāktos pacensties.

5.marts, 0:21 Atbildēt

Veikals-noliktava DEPO,

Tur daži šķauda, citi klepo.

6.marts, 12:06 Atbildēt
Witka > izidors.m.rkak.ns

Ja tu nebūtu atnācis un piebezdējis, tad darbiniekiem nebūtu alerģiski jāsķauda un jaklepo.

7.marts, 12:01 Atbildēt

Gudrajiem pircējiem jau vienmēr liekas, ka pārdevēji ''neko nedara''. Un 10 cilvēku rinda nav nemaz tik bezcerīgs attālums, sūdzības autors laikam nekad nav maximā iepircies.

7.marts, 21:01 Atbildēt

10 cilvēku rinda man liek iet projām ..un ne tikai man..

7.marts, 22:31 Atbildēt

reiz gadījās redzēt ,k kāds pircējs ielīdis starp preču kaudzēm ,nolika kluci---un darbiniekm bija pie kājas

7.marts, 21:07 Atbildēt

Tas nebiju es!

13.marts, 10:36 Atbildēt

Vismaz Berģu Depo pārdevēji ir ļoti atsaucīgi. Vienīgais, ka viņu tur ir pārāk maz, nevar vienlaicīgi preces krāmēt un katram pircējam palīdzēt.

13.marts, 9:54 Atbildēt

Te jau izklausās tauta uzvilkusies, ka tik atkal kāds nesapīpejas un neiet dedzināt to depo

26.marts, 8:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:25

Jaunākās diskusijas