Ērglis: Teorētiski vakcīnas pasargā arī pret jauno Covid-19 mutāciju

tautaruna.lv 25.februāris, 9:43
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Kardiologs, Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis kanāla Rīga TV24 raidījumā "Preses klubs" apgalvo, ka teorētiski vakcīnas pasargā arī pret jauno Covid-19 mutāciju.
"Teorētiski, visticamāk šīs vakcīnas noteikti pasargās arī no šiem vīrusiem, tāpēc, ka vīrusa mutācija pēc būtības (...), lai viņa būtu totāli atšķirīga, viņai jāizmainās par 15%, 20%. Bet lielākoties viņa tā neizmainās. Faktiski viņa daudz mazāk izmainās," pauž Ērglis.

Viņš uzskata, ka visā pasaulē jaunā vīrusa paveida kontekstā liela nozīme ir tieši politikajām interesēm.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā no 96 sekvenētajiem Covid-19 gadījumu paraugiem 8% gadījumu atklāts Lielbritānijas paveids.

Tikmēr gada sestajā nedēļā - no 8. līdz 14.februārim - atrasto Lielbritānijas paveida gadījumu īpatsvars bija 3,1%, bet vēl nedēļu pirms tam - februāra pirmajā nedēļā - 1%.

Vietējas transmisijas šī paveida gadījumi atklāti Daugavpilī, Rēzeknē, Dobeles novadā un divi Rīgā.

No visiem līdz šim atklātajiem gadījumiem septiņi ir ievestie, bet pieci ir vietējie.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) valdība sēdē pauda, ka, saskaņā ar viņa aprēķiniem, jau aprīļa sākumā britu Covid-19 paveids būs prevalējošs, uzsverot, ka minētā vīrusa mutācija ir krietni lipīgāka.

Jau ziņots, ka SPKC iepriekš uzsvēra, ka jaunais Covid-19 variants, kas ir konstatēts Lielbritānijā, pēc slimības smaguma norises neatšķiras no esošā, bet tā atšķirība ir augstāks lipīgums, proti, jaunais Covid-19 paveids nav bīstamāks par esošo.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Un lietošanai der tikai maskas ,kuras lieto mediķi covid slimo pacientu palātās....un ko tagad ieteiks sabiedrībai?

25.februāris, 10:36 Atbildēt

Ko tu neteiksi..., pa kuru laiku tika paarbaudiits, ka vakciina pasargaa? Vai vakcineetie ir paspeejushi buut taados viirusu biezoknjos ,kur neviens nav izdziivojis un peec taam ir veseli kaa rutki? To vai pasargaa, vai nee... redzeesim naakamgad...!Shodien taa ir tikai vaavuljoshana par teemu.

25.februāris, 11:04 Atbildēt

Oficiāli - tā ir eksperimentāla vakcīna. Pfizer un Izraēlas līgumā tas ir skaidri norādīts. Izraēlas valdība piekrita eksperimentēt uz saviem cilvēkiem. Dokuments piejams internetā. Latvijā info nav nopludināta, jo SAB un ministru kabinets ir savu uzdevumu augstumos. Neticu, ka līguma nosacījumi var būt citādi. P.S. Sekas nebūs pēc gada. Eksperiments vien ir paredzēts uz vairākiem gadiem...

25.februāris, 21:25 Atbildēt

un ko noziimee...teoreetiski vakciina pasargaa? Teoreetiski es varbuut esmu princese....!

25.februāris, 11:06 Atbildēt

Foto studijā

25.februāris, 13:04 Atbildēt

Teorētiski, sniegam jāsāk kust, sākot no 0 un virzienā uz + grādiem. Diemžēl, pasaule nav tāda, kādu to iedomājas teorētiķi. Spilgts piemērs, sniegs nekūst!

***********

youtu.be/s8DpabjT938

****************

Katra Saule (Zvaigzne) rada savu Pasauli, savā Saules Telpā (Dvēselē). Jebkurš atoms sastāv no apziņas un informācijas. Ievadītā informācija ir programa, kuru pilda atoms. Apziņa ir tas spēks, kurš dod iespēju, pildīt atoma programu. Lai transformētu sniega atomus par ūdens atomiem (video), vajadzīga cita, Saules paredzēta programa. Plus temperatūra te nestrādā. Arī "Ērgļu"teorijas pasaulē nestrādā. Vīrusu rada augstākie spēki. Vīruss, pats par sevi, nemodificējas. Kāda informācija ielikta jaunajos vīrusa atomos, to nezina neviens "Ērglis".

25.februāris, 11:38 Atbildēt

Teorētiski jau ar pliku dirsu pa asfaltu ar var šļūkt....

25.februāris, 11:45 Atbildēt

Tu pats Tedi vari par pliku asfaltu dirsu pisties,

25.februāris, 12:21 Atbildēt
Tedis > marcis

Nu,kā,kašers tev beidzot samaksāja par pēdējām reizēm,vai atkal pakaļu pa velti mocīji?

25.februāris, 12:33 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Neta piderass nevar rimties.

25.februāris, 13:16 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu neta mauka un tavi neta draugi pederasti nevarat rimties drocis savus slimos murgu komentarus,un Tedi debilas izdzimums ej un vienreiz pakaries dolbanas idiots.

25.februāris, 18:12 Atbildēt
Tedis > marcis

PiderMārcis lodāmuru karsē,iestūķē ānusā,un saka,ka ir izredzētais,bet ir jau ar.....

25.februāris, 18:19 Atbildēt

lohotrons rullē nu tagad pelnīs uz termometriem.Viss viņiem ir teorētiski un uz pieņēmumiem,bet vakcināties vajaga. Lohotrons totāls

25.februāris, 16:14 Atbildēt

Kardiologs saka: ...teorētiski, visticamāk.. Nudien eksperta vērtējums! Tauta! Atveriet acis! Totālā disciplīna = totāls ierobežojums! Aizstāvēt miljardieru intereses, lai izput vidējais slānis- lūk ir gripas patiesais mērķis!

25.februāris, 21:19 Atbildēt

Ergli,,lido taalak,, mums taapat bez vakcinam,, tu edi maitas un dzivo!!

26.februāris, 17:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:25

Jaunākās diskusijas