PVO eksperti atklāj, kad varētu beigties pandēmija

tautaruna.lv 25.februāris, 13:09
 
Reuters/Scanpix/LETA
Covid-19 pandēmija beigsies 2022. gada sākumā, paziņoja Pasaules Veselības organizācijas Eiropas reģionālajā birojā. Sliktākais scenārijs jau ir aiz muguras, sacīja biroja vadītājs Hanss Klūge. Viņš arī uzsvēra, ka koronavīruss turpinās izplatīties, taču visi ierobežojumi, kādi ir patlaban, nebūs vajadzīgi, vēsta dāņu TV kanāls DR.
“Sliktākais scenārijs ir aiz muguras. Mēs zinām par vīrusu vairāk salīdzinājumā ar 2020. gadu, kad koronavīruss tikko sāka izplatīties,” viņš teica.

Pēc ekpsperta teiktā, pandēmija "izbalēs" pēc gada, bet vīruss turpinās izplatīties. Tomēr vajadzība pēc visiem ierobežojumiem izzudīs. Neskatoties uz to, kā uzsvēra amatpersona, joprojām nav iespējams droši runāt par nākotni - mēs runājam par iespējamo notikumu attīstību.

Klūge komentēja arī koronavīrusa mutāciju problēmu. Pēc viņa teiktā, tas ir normāls process - Sars-CoV-2 mēģina pielāgoties cilvēkiem. Viņš uzsver, ka PVO pārrauga Covid-19 vakcīnu efektivitāti straujo vīrusa izmaiņu dēļ - zāles var pielāgot arī jaunajiem paveidiem.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Urrā!

25.februāris, 13:12 Atbildēt

Latvijā ''kovids'' beigsies kad viss piķis kovida būs notrallināts.

25.februāris, 16:11 Atbildēt

Mani pārņēma neaprakstāma sajūsma.

25.februāris, 17:27 Atbildēt

Izklausās ticami,jo ar laiku jau arī izgudros zāles pret šo vīrusu,cerams.Tā kā cerība jau ir.

25.februāris, 18:28 Atbildēt

Dzintar, foršs komentārs! Kā es smējos. :)))

25.februāris, 20:16 Atbildēt

pandēmija nav pat tagad....izslimos tauta un būs miers....kad nauda beigsies....

25.februāris, 20:31 Atbildēt

Pandēmija beigsies kad to izlems SORASS GEITS un viņu šesķorkas....Tādi kā AFĒRISTS KARIŅŠ HUJAUĻUTS BORDĀNS LEVITS u.tt....Domāju to saprot tikai cilvēki ar smadzenēm.

26.februāris, 0:00 Atbildēt

Nekada pandemija lidz shim nav bijusi,, ja izsledz netu un paaris nekam nederigus meeslus tad dzive rit normaalas sliedees..

26.februāris, 17:49 Atbildēt

Inta Kalēja, tavs Dzintars gramatiku nav apguvis.

26.februāris, 22:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:39

Jaunākās diskusijas