Apinis: Esmu pret mājsēdi, kādā formā tā ir pie mums

tautaruna.lv 23.janvāris, 10:28
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Ārsts, žurnāla "Latvijas ārsts" galvenais redaktors Pēteris Apinis kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Uz līnijas" pauž, ka ir pret mājsēdi, kādā formā tā ir ieviesta Latvijā.

Apinis uzskata, ka galvenais uzdevums būtu tieši cilvēkus iedrošināt un aicināt vairāk doties ārā no mājas svaigā gaisā.

"Uzstādījums būtu - kustība un ārā no mājas. Elpojiet svaigu gaisu, cik ilgi vien variet un cik daudz vien variet," pauž ārsts.

Viņš arī norāda, ka ierobežojumus virzītu uz iekštelpu pulcēšanos un pulcēšanos ārpus telpām neierobežotu. Ārsts gan piemetina, ka pašreiz esošā mājsēde ir pasaulē akceptēts variants un valdības lēmums.

"Man pašam personīgi liekas, ka tas nesasniedz vēlamo rezultātu," ar personisko viedokli dalās Apinis.

Kariņš atzina, ka šonedēļ pirmo reizi vērojama Covid-19 izplatības stabilizēšanās, tomēr situācija slimnīcās saglabājas izteikti kritiska.

Kā zināms, Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 9.novembra līdz 7.februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Iespējams par dezinformāciju būtu šī persona jāsauc pie atbildības!

23.janvāris, 11:22 Atbildēt

Gan jau Apīnis zina, ko runā.

23.janvāris, 11:49 Atbildēt
Mia

Tas taa kaa buutu skaidrs pat bez mediciiniskaas izgliitiibas. Bet dazhiem galvaa sistajiem nepielec, shiem taads prieks kverneet uz diivaana un nekusteeties, tikai vaajie praati nesaprot, ka peec taadas seedeeshanas to viirusu, ko vareeja izslimot viegli, jau nu noteikti vairs tik viegli neizslimos, jo imunitaate buus nekaada.

23.janvāris, 13:33 Atbildēt

Visa Eiropa un arī citur pasaulē pastiprina vēl vairāk ierobežojumus, bet demagogs un pajolītis Apinis turpina runāt muļķības un apdraudēt daudzu citu cilvēku veselību. Apinis ir drauds cilvēku veselībai un Latvijas drošībai!

23.janvāris, 15:53 Atbildēt

Viens veselīgā dzīvesveida piekritējs ārstē savu viedokli ilgi un nopietni, bet šis laikam jau dabūjis poti.

23.janvāris, 16:02 Atbildēt

Ej aplokaa,zombeetaa aita !

23.janvāris, 18:47 Atbildēt

Mājsēde jau ir no 22.00- 5.00. Sanāk, ka jāiet ārā ir pa nakti.

23.janvāris, 21:52 Atbildēt

nakti ejot dirsināt suni ārā ir lielākais risks kovidu noraut. es ticu

24.janvāris, 10:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:16

Jaunākās diskusijas