Kā jūtas Kristīne Garklāva pēc negadījuma?

tautaruna.lv 23.janvāris, 9:41
 
Vladislavs Proškins/F64
Žurnāliste Kristīne Garklāva, kura nesen salauzusi kāju un tagad atrodas "piespiedu mājsēdē", sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar skaistu fotogrāfiju.

Kristīne redzama ar platu smaidu sejā, viņa ietinusies siltā jakā, bet klēpī sēž kaķis. Tāpat redzama arī Kristīnes savainotā kāja. Viņa izskatās visnotaļ pozitīva.

Instagram īsajos stāstiņos viņa atklāj, ka šogad ziemas skatus bauda pa logu. Tāpat viņa saviem sekotājiem iesaka filmas, kuras ir vērts noskatīties.

Jau vēstīts, ka žurnāliste saviem Instagram sekotājiem atklāja, ka ir nokļuvusi neapskaužamā situācijā, jo, dodoties vakarā baudīt ziemas priekus, Kristīnei jautrā atpūta beidzās pavisam skumji. "Izbaudīju ielu slidenumu un bedrīšu burvību uz visiem 100. Lauzta kāja," saviem Instagram sekotājiem atklāja Graklāva.

Kristīne Garklāva ir TV3 rīta ziņu raidījuma "900 sekundes" vadītāja un divu dēlu māmiņa. Dēls Ernests pasaulē nāca 2011. gadā bet viņas otrais dēls Fricis dzima 2014. gadā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Lauzta kāja nav tas trakākais, spranda taču palika vesela.

23.janvāris, 9:55 Atbildēt

Nu fočēties ar skābu seju nav stilīgi, fakc!

23.janvāris, 10:45 Atbildēt

Gan jau skatās "Rīgas sargus", "Dvēseļu puteni" un Piļsēta pī upis".

23.janvāris, 11:40 Atbildēt

Kristīne! Lūdzu mājās esot paskaties rīta ziņas, kurās Tu visu raidījuma laiku zviedz, tas iet caur kauliem un nav iespējams skatīties un klausīties, kas notiek. Tajās nedēļās, kad Tu strādā vienkārši tās ziņas neskatos.

23.janvāris, 16:00 Atbildēt

Piekrītu. Absolūti nelietojama moderatore.

24.janvāris, 2:55 Atbildēt

Veselību

23.janvāris, 17:24 Atbildēt

Pilnigi piekrītu,tas tandems ar Griguli...labi,domājat tālāk,ko gribēju teikt...

24.janvāris, 21:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:39

Jaunākās diskusijas