FOTO: neticami! Vilis Bukšs sniega kupenā atrod īstu naudu

Viktorija Gabrjuna 23.janvāris, 13:44
 
Oksana Džadana/F64
Dabas vērotājs Vilis Bukšs, kurš sociālajos tīklos visbiežāk dalās ar novērojumiem dabā, dalījies ar kādu neparastu atradumu - viņš sniegā atradis eiro banknoti.
Bukšs sniegā atradis 10 eiro banknoti. Interesanti, ka viņš centies naudai atrast īpašnieku, taču bez rezultāta.

"10 EURO stirnas pēdā... Piezvanīju četriem vīriem malkas cirtējiem, kuriem pirms dažām dienām tas varētu būt zudums, bet neviens neatzinās... Beigās pateicu, ja kāds tomēr atzīst zudumu, tad pēc goda kodeksa, man 50 procenti," raksta Bukšs.

Jāpiebilst, ka iepriekš rakstījām par to, ka Bukšs prognozēja laika apstākļus janvārī. Pēc viņa teiktā, kopumā janvāris rādās būt ar dažāda veida nokrišņiem bagāts un drusciņ siltāks kā parasti. Tostarp viņa prognozē, ka mēneša otrajā pusē, laikā ap 20. janvāri, būšot vairāk nokrišņu un vējainu dienu. Temperatūra pārsvarā turēšoties ap 0, +5 grādiem. Ja šajā laikā nebūs izveidojusies kaut cik noturīga sniega sega, tad arī Austrumlatvijā iespējams bezsniega periods.

Komentē 5

 
Anonīms
 

WOW!! Šis noteikti būs Gada raksts!

23.janvāris, 14:19 Atbildēt

Kādi 50%? Civillikums paredz gadā tikai 6%.

23.janvāris, 15:38 Atbildēt

viņš droši to atradumu var paturēt sev.

23.janvāris, 16:13 Atbildēt

Tā bija burvju stirna, kur viņa iet, tur pēdās paliek nauda. Bija arī burvju antilope, tā ar nagiem varēja izšķilt zelta monētas. Ziemā mīksts sniegs, ne vienmēr tās banknotes tik viegli šķinas.

23.janvāris, 18:34 Atbildēt

Turies, vel paveiksies! Mums tē deputati tukstošiem atrod visur kur pastaigas.

23.janvāris, 22:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:38

Jaunākās diskusijas