Kosmētiķe ierobežojumu laikā kļūst par santiāri Jelgavas slimnīcā; ko viņa atklāj?

Viktorija Gabrjuna 19.janvāris, 17:30
 
Ilustratīvs attēls / Dmitrijs Suļžics /F64
Kāda Facebook lietotāja, kas pēc profesijas ir kosmētiķe, laikā, kad tostarp arī viņai aizliegt strādāt, iekārtojusies darbā Jelgavas slimnīcā par sanitāri.

Runājot par savu pagaidu darbu, viņa uzsver, ka viegli nav, taču jūtas vajadzīga.

"Pieteicos par sanitāri. Nav viegli, bet jūtos vajadzīga un esmu gandarīta par savu izvēli .Ja kāds vēl netic ka COVIDS ir, nākiett un pārliecināsieties, ir vakances un izglītība nav nepieciešama, tik vēlme palīdzēt!

Savā šī brīža pamatprofesijā ( kosmētiķe -ārstniecības persona) man nav atļauts strādāt un uz valsts atmaksātu pabalstu nekvalificējos," viņa raksta.
Tikmēr komentāros sieviete saņēma neskaitāmus atbalsta apbrīnas pilnus vārdus.
"Malacis! Arī šāda pieredze noderīga un ļoti drosmīgi! Turies!" teikts kādā komentārā.
Jau iepriekš vēstījām, ka sociālajā tīklā Facebook popularitāti guvis kādas rīdzinieces Ilzes ieraksts. Sieviete, kas ikdienā strādājusi par frizieri, bet valstī noteikto ierobežojumu dēļ to vairs darīt nevar, uzrunā Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu, Veselības Inspekciju un Ekonomikas ministriju.
Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 9.novembra līdz 7.februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu, tostarp aizliegt strādāta frizētavām un manikrīra saloniem un kosmetologiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Gan jau slimnīcas personālam noderēs viņas pakalpojumi arī kā kosmetoloģei.

19.janvāris, 18:38 Atbildēt

Nu aapsveicami,ka mums ir tādi cilvēki,kuri grūtā brīdī gatavi palīdzēt.Lai šai sievietei veicās darbos,un pašai stipra veselība.Malacis!!!!

19.janvāris, 18:56 Atbildēt

Pie mums te, Jēkabpilī, daudzi frizieri un kosmetologi tā izdarījuši un tagad strādā par sanitārēm, māsiņām un infektologiem.

19.janvāris, 19:34 Atbildēt

par medmāsām, medbrāļiem un infektologiem mācās, par sanitāru var bez specifiskas izglītības. vēl par minis†riem!

19.janvāris, 20:43 Atbildēt

Noskatijos LV televizijas filmu Netīrā zona, Kā vienmēr tikai par ārstu darbu. nenoliedzu,paldies, bet slimnīcā strādā arī māsiņas, māsu palīgi,sanitāri un pat apkopēji.Apkopēji parasti nav slimnīcas darbinieki,tāpēc uz viņiem nekādi bonusi nepienākas,kaut katru dienu riskē ar veselību.Par visiem šiem cilvēkiem, kam profesija zemāka par ārstu,labi vārdi medijos ir reta parādība, GRIBETU VĒL TEIKT, KA PIRMS EPIDEMIJAS DAUDZIEM MEDICINAS DARBINIEKIEM AIZLIEDZA STRĀDATVIENĀ DARBA VIETĀ VAIRAK KĀ VIENU SLODZI .Tā viņi staigā no vienas medicinas iestādes uz nākošo, no viena pansionāta uz nākošo,Ja jau ir komendantstunda, tad vajadzētu ari padomāt par darbiniekiem.Paldies un veiksmi tiem, kas palīdz,

20.janvāris, 9:38 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:45

Jaunākās diskusijas