Brīdina par krāpnieciskiem e-pastiem, kas izsūtīti bankas vārdā

Lelde Veinberga 19.janvāris, 20:41
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Kārtējo reizi SEB bankas vārdā krāpnieki izplata e-pastus, kuros aicina atvērt norādītās saites vai ievadīt interneta bankas informāciju. SEB banka aicina šāda veida e-pastus vaļā nevērt , bet gan nekavējoties izdzēst.

"Uzmanību! Šobrīd tiek izplatīti krāpnieciski e-pasti SEB bankas klientiem.

Aicinām šos e-pastus nekavējoties izdzēst, nekādā gadījumā neatvērt e-pasta pielikumu un neievadīt paroles, jo tas ir krāpšanas mēģinājums ar mērķi iegūt klientu informāciju.

Atgādinām, ka SEB banka šādus e-pastus nekādos apstākļos nesūtītu saviem klientiem. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar SEB bankas Klientu centru pa tālruni 26668777 vai e-pastu info@seb.lv" ziņo banka.

Šī nav pirmā reize, ka ne tikai SEB bankas, bet arī citu Latvijā sastopamu banku vārdā zvana pa telefonu vai e-pastus nosūta svešas personas ar mērķi izvilināt bankas informāciju. Šādos gadījumos cilvēki aicināti savus datus neatklāt, bet sazināties ar banku.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Savu miljonu pārvaldīšanai esmu nolīdzis labu advokātu, bet pats tur nemaz neiejaucos, nerunājot nemaz par kaut kādu e-pastu atvēršanu.

20.janvāris, 9:49 Atbildēt

Esmu pārāk ziņkārīgs, neko nevaru sev padarīt, un visus e-pastus veru vaļā.

21.janvāris, 12:40 Atbildēt

Man arī no bankas atnāca īsziņa,ka varu pie savas I.bankas pieslēgt neierobežota skaita lietotāju,sēžu un brīnos...

25.janvāris, 13:29 Atbildēt

labākā banka ir 3 litru banka aprakta mežā.Droši,stabili un nevienam citam nepieejami. Kopš bankas ''Baltija'' un citu banku kraha ar zaudējumiem personīgi man, daru tikai tā.

26.janvāris, 17:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:41

Jaunākās diskusijas