Vai Petraviča ierobežojumu laikā bijusi pie manikīra?

tautaruna.lv 19.janvāris, 10:06
 
Oksana Džadana/F64
Kāda iedzīvotāja mikroblogošanas vietnē Twitter pamanījusi, ka Labklājības ministre televīzijas intervijā parādījusies ar šķietami svaigu manikīru.

Iedzīvotāja 16. janvārī soctīklos uzrunājusi ministri, jautājot, kur Petraviča veic manikīru, atsaucoties uz Riga TV24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" redzēto.

Ieraksts izpelnījās plašu uzmanību un komentāros izvērtās diskusija par ministres iespējamo rīcību.

"Vai uz brīdi nevar pieļaut domu, ka varbūt viņai ir meita, kas varbūt dzīvo vienā mājsaimniecībā ar viņu un kas iespējams ir manikīra meistare? Nu, bet varbūt," teikts vienā no komentāriem pie ieraksta.

"Pie šī jautājuma šodien ik pa brīdim atgriežos. Nepatīk doma, ka diviem noliedzējiem kopīgi samaksājot sodu, ministres vienlprātība tiktu kaut kādā veidā attaisnota. Protams, to jau Tu arī neraksti, bet es domāju", pauž komentāra autors.

Diemžēl Petraviča komentāru Twitter nav sniegusi, bet portālam "Apollo" ministre noliedz, ka izmantojusi manikīra pakalpojumus un uzsver, ka video nav redzama ar "svaigu manikīru". Petraviča nagus kopj pati mājas apstākļos un viņai tiešām palīdzot arī meita.

Jau vēstīts, ka iepriekš izdevumam "Vakara Ziņas" ministre pauda neapmierinātību par to, ka nevarot apmeklēt manikīra speciālistu. Viņa norādīja, ka jau desmit gadus reizi mēnesī liekot gela nagus. Pēdējo reizi viņa manikīra speciālistu apmeklējusi, pirms stājies spēkā aizliegums manikīra pakalpojumu darbībai.

Jau vēstīts, ka no 6. novembra Latvijā Covid-19 ierobežošanas nolūkos ir aizliegti visi skaistumkopšanas pakalpojumi un vēl virkne citu pakalpojumu.

Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 9. novembra līdz 11. janvārim tika izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu, kura 29. decembrī tika pagarināta līdz 7. februārim.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Tauta runā dzēš ārā komentārus kaut ari netiek pārkāpti nekādi komentāru satura noteikumi.Šeit ari visi ir uzpirkti.Ar jūtamu simpātiju vakcinēšanai un citiem pret tautu vērstiem lohotroniem . Tas ir ļoti bēdīgi.

19.janvāris, 10:46 Atbildēt

Te nu rodas jautājums,bet kādēļ nedzēš Marča riebeklības,kuras pārkāpj visus satura noteikumus?

19.janvāris, 11:33 Atbildēt

Ar manikīru vai bez,viņa izskatās vienmēr un visur kā izplūkāta:)

19.janvāris, 12:13 Atbildēt

Roku tuvplāna bildi studijā !! Man sieva pati lako nagus un kaut ko tur vēl dara.

19.janvāris, 12:35 Atbildēt

Beidziet! Lalvijas sievieties visu var veikt pašu spēkiem!

19.janvāris, 13:08 Atbildēt

Par meitu manikīri:,,Daudzi gan pieļāva, ka Rozentāle varbūt nagus sakopj mājās pati, kamēr kāds piebilda, ka profesores meita ir manikīra speciāliste, kura dzīvo ar viņu vienā mājā, kas varētu izskaidrot viņas jauno nagu lakas krāsu ".

Pazīstamu vecāku bērni ar ļoti noderīgām specialitātēm pandēmijas laikā.

19.janvāris, 13:25 Atbildēt

Es pats sev visu mūžu taisu manikīru, pedikīru un barbekjū.

19.janvāris, 19:36 Atbildēt

Vai ministre dzīvo vienā mājsaimniecībà ar meitu.

Un savā vecumā redz tik labi, ka abām rokām var veikt vienlīdz labi. Laikam ļoti praktizējusies.

19.janvāris, 20:45 Atbildēt

Meitas manikīres...

20.janvāris, 0:31 Atbildēt

Tad nu gan tēma... Var taču samelot un palikt ''skaista''. Neticu vecenei, kura stāstīja, ka pat atkritumu maisu nespēj iznest līdz konteinerim neuzmālējusies un uzfrišināta :D

21.janvāris, 2:12 Atbildēt

Jāaiziet uz stalli un jāpaskatās vai zirgi nesmejās par šādiem attaisnojumiem? Manu prāt profesināls manikīrs uz skata noteiks (pat par gabalu) vai manikīrs ir delitanta darbs vai pastrādājis profesinālis?

22.janvāris, 9:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:39

Jaunākās diskusijas