Astrologs Baņķis sašutis par kolēģa Rača prognozi

tautaruna.lv 12.janvāris, 9:20
 
Kaspars Krafts/F64
Astrologs Kristaps Baņķis astrologa Andra Rača prognozes attiecībā uz nākamo gadu sauc par dezinformējošām. Sociālajā tīklā Facebook Baņķis velta kritiku arī iepriekšējām Rača astroloģiskajām prognozēm.
Pēc Baņķa rakstītā, izriet, ka Račs uzskata - laikā no maija līdz jūlijam būs daudz labvēlīgu dienu kāzām. Baņķis to sauc par dezinformējošu prognozi.

"Račs: "2020. gadā daudzi pāri ir atlikuši plānotās kāzas, un tāpēc 2021. gadā to būs vairāk. Labu kāzu datumu nekad nav daudz, taču periodā no maija līdz jūlijam tādu ir gana arī nedēļas nogalēs.”

Baņķis: DIŽČIKS laikā + APTUMSUMA TUNELĪ + RETROSATURNS/ RETROJUPITERS + VENERAS SPRIEDZĒ AR NEPTŪNU (27.maijs), 5.jūnijā Plūtona un Marsa opozīcija?! - manā skatījumā totāli kļūdaini dezinformējoša prognoze! Pirmo reizi saskaros ar trik rupju ELEKCIJAS KĻŪDU!" raksta Baņķis.
Baņķis velta kritiku arī iepriekšējām Rača astroloģiskajām prognozēm.
"Par pārējo prognozi, kas pilnībā atšķiras jau kuro gadu (un kļūdaini) no manējām un ņemti vērā tikai primitīvi Ūdenvīra periods + Vērša gads, neizteikšos. Metāliska stihija NAV klusa, BET IR SKAĻA! Ar to arī viss pateikts," skaidro Baņķis.
Tikmēr, lūdzot arī citus astrologus komentēt šo jautājumu, viņi atsakās no tiešiem komentāriem, taču domā līdzīgi - minētajā laika periodā precēties neieteiktu.
"Atļaušos nekomentēt tieši. Bet, atbildot uz tavu jautājumu - pats šajā laika nogrieznī neprecētos un citiem arī nerekomendētu. Tur jau vēl vairākas Venēras, Marsa spriedzes ar Saturnu, Jupiteru, Urānu, Lilitu pēc tam jūlijā (ja jūlijs arī domāts). Tā ka, es vismaz neieteiktu. Un, šķiet, jūnijs šogad solās būt "švakākais" mēnesis, vismaz iesākumiem, arī citos jautājumos, ne?" teikts astrologa Valtera Šulca rakstītajā.
Iepriekš rakstījām, ka Astrologs Andris Račs, viesojoties kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas", prognozējis , kāds šis gads būs katrai horoskopa zīmei.
Piemēram, astrologs norādīja, ka Auniem šis gads būšot "kādas reizes 30" labāks. Viņš sola, ka šo zīmju pārstāvjiem gads būšot izcili labs un mīlestībā veikšoties "vieglāk" - būšot mazāk strīdu un attiecības būšot mierīgākas. Astrologs gan atzīmē, ka par naudu zvaigznes Auniem klusējot.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Pamatīga viedokļu sadursme, iznākums nav zināms. Neiejaukšos, tikai piebildīšu, ka to kas attiecas uz kāzām un tās galveno pasākumu nekādas zvaigznes vai Mēness fāzes neietekmē, to nu zinu pēc savas pieredzes. Galvenais lai ir uz trijiem.

12.janvāris, 9:37 Atbildēt

Bet ja pagriežās uz otru debess pusi? Tad deviņi arī derēs?

13.janvāris, 0:17 Atbildēt

Protams, ka derēs. Puses ir individuālas t.i. uz kuru pusi katrs TO nēsā. Kādreiz pie skrodera šuvu bikses, tad viņš tā arī pajautāja; uz kuru pusi Tu nēsā - pa labi vai kreisi, tas jāzina, lai bikses labi izskatītos un TAS netiktu pārmērīgi izspīlēts. 90% vīriešu TAS ir pa labi.DDD

13.janvāris, 8:37 Atbildēt
Ventuks > j.nis.lauks

Tu tiešām esi bezkaunīgs :DD

13.janvāris, 9:07 Atbildēt

Kas tur bezkaunīgs, vienkārši tā ir iedzimtība, kuru pats neviens nevar izmainīt, tas tāpat kā labroči un kreiļi.DD

13.janvāris, 10:16 Atbildēt

Lai Baņķis izsauc Raču uz dueli! Vai vismaz lai sader un šņabja kasti!

12.janvāris, 14:17 Atbildēt

Nu nez vai mums vispāt ir kāds astrologa vārda cienīgs?

12.janvāris, 16:52 Atbildēt

Cik astrologu, tik viedokļu, bet kurš pareizais neviens nezina...

12.janvāris, 17:15 Atbildēt

,,Astroloģija ir Astronomijas muļķā māsa",tāpēc arī no tās nāk visas tās muļķības.

12.janvāris, 18:54 Atbildēt

Kas ta nu??? Parasti jau savus amata brāļus neaptaisa.Cīņa par klientūru?

12.janvāris, 19:24 Atbildēt

Kur bija visi shie asto logi, kad pagaashgad decembrii staastiija cik labs buus 2020 gads! Pareizi Žiga teica par vinjiem teica savaa Jaungda uzrunaa!

12.janvāris, 23:11 Atbildēt

Levits..?

14.janvāris, 9:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:03

Jaunākās diskusijas