"Ja nomiršu, tad nomiršu"; pensionārs par sejas masku

tautaruna.lv 23.oktobris 2020, 10:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Lai gan liela daļa Liepājā aptaujāto iedzīvotāju ievēro noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, netrūkst arī tādu, kas ir kategoriski pret tiem, vēsta "liepajniekiem.lv".

“Kurzemes Vārds”, apstaigājot vairākas tirdzniecības vietas, veica novērojumus, kā cilvēki attiecas pret šo prasību - lietot sejas masku.

“Kāda maska? Veikalā jāvalkā obligāti? Kurš to ir teicis? Mani neviens nemācīs, kas jādara,” medijam savu nostāju par mutes un deguna aizsegu lietošanu pauž tirdzniecības centra “Kurzeme” apmeklētāja.

Kaut arī lielākā daļa cilvēku maskas lieto un nopietni attiecas pret Covid-19, uzrunājot vairākus cilvēkus bez mutes un deguna aizsegiem, gadījās dzirdēt arī pa kādam skarbākam vārdam. Visspilgtāk negatīvā nozīmē savas domas par šo prasību izteica Pētertirgū pie skārņiem sastaptais pensionārs Leonīds, uzsverot, ka no maskām neesot nekādas jēgas, “ja nomiršu, tad nomiršu”.

Zinības par masku bezjēdzību viņš esot sasmēlies internetā.

Jāatgādina, ka Ministru kabinets pieņēmis lēmumu, ka mutes un deguna aizsegi obligāti būs jālieto arī tirdzniecības vietās: veikalos, pastos, aptiekās u.c.

Avots

Komentē 10

 
Anonīms
 

Un tieši tā!

Tā ir katra paša izvēle, lietot masku, nelietot. Un valdībai tur nav jālien, ne tāpēc viņa mums ir (government overreach)!

23.oktobris 2020, 11:11 Atbildēt

Būsim galīgās auzās visi dēļ Liepājas večukiem un Rukša. Domājat, ka visiem vajag jūsu vīrusus? Maska vismaz daļēji aiztur, tā ir iespēja nesaslimt.

23.oktobris 2020, 13:44 Atbildēt

Maskai jau ir jēga, ja to lieto abas puse. Tie kas nevēlās lietot maskas lūdzu nelietojiet, bet atceraties ka esat sabiedrības locekļi, sēdi mājās un nekur neej, bet ja tomēr esi izlēmis vilkties ārā tad ir jāciena citi cilvēki. Šādiem nelietotājiem pāris reizes uzliktu soda naudu, tad gan savas mutes aizvērtu. Un labākais ir tas, ka lasīs internetā kaut kāda idiota sacerētus murgus, nevis ārstam klausīs. Man būtu kautājums šiem masku nenēsātajiem pensionāriem. A daktera izrakstītās zāles tu arī nelieto?

23.oktobris 2020, 13:39 Atbildēt

Ko var gribēt no parastiem cilvēkiem! Zinātnes un kultūras progress nav ātrs process. Vēl taču salīdzinoši nesen bija normāli publiskās telpās pīpēt, spļaudīties turpat uz grīdas; pie galda atraugāties un pirst, un pie aptiekas stūra mīzt, bet tagad tādus nevērtē augstāk par pēdējo peredastu. Tāpat arī ar maskām - nevilkšu, un viss! Ar laiku vilks un pat nost nevilks.

23.oktobris 2020, 18:04 Atbildēt

neko neaizsturoša (pat putekļus nē) verdzības un pakļautības zīme

23.oktobris 2020, 23:26 Atbildēt

Ko darīt pensionāram ar sirds problēmām, ja uzliekot masku paliek slikti ar sirdi elpas trūkuma dēļ? Tad kāda starpība - saķert kovidu , vai nomirt sirds dēļ. Vai arī neiet uz veikalu un nomirt badā???

24.oktobris 2020, 0:07 Atbildēt

Nesā līdzi ārsta zīmi, ka ir veselības problēmas un vari masku nelikt.

24.oktobris 2020, 12:24 Atbildēt
AGNESE > anna.5d16218b0fa04

vai ārsta zīme pasargās no inficēšanās?

27.oktobris 2020, 11:33 Atbildēt

Esiet iecietiigi pret liidzcilvekiiem saja sarezgitajaa laikaa. Pati veikalaa uzlieku masku, jo cienu citus cilveekus, kas ir tur. Tajaa pat laikaa mani nesatrauc,ka kaadam nav maskas,jo man tacu ir. Tai jaabut katra pasa izvelei. Bet latvietim jau ir gruuti ar to tikt galaa, jo ja vins juutas slikti neesajot masku, tad jaadara viss iespeejamais lai arii tas otrs justos slikti.

25.oktobris 2020, 13:07 Atbildēt

Suka pimpi caur masku

27.oktobris 2020, 7:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:31

Jaunākās diskusijas