Bejonses asistents pozē Kašera radītā cepurē

tautaruna.lv 23.okt
 
F64, Kaspars Krafts
Multimākslinieks Kaspars Blūmanis - Blūms jeb Kašers dalījies ar fotogrāfiju, kurā viņa radītajā cepurē pozē pasaulslavenās dziedātājas Bejonses Noulzas (Beyonce) asistents un viņas meitas Blue Ivy stilists Manuels Mendezs.

Kašers dalījies ar šīm fotogrāfijām gan savā Instagram, gan Facebook profilā, nespējot noslēt savu prieku. Pie Bejonses asistenta ievietotās bildes ir neskaitāmi komentāri, kurā tiek slavēts cepures dizains.

Pats mākslinieks raksta: "Dažreiz sapnis ir tuvāk nekā tev šķiet! "

Ekrānšāviņš no instagram.com

Tomēr cerība par iespējamo sadarbību ar pasaules līmeņa slavenību un Kašera elku Bejonsi izskanējusi jau iepriekš. Viesojoties Maijas Rozītes-Krištopanes raidījumā "Personība", Kašers atklāja, ka viņa sapnis ir izveidot cepuri dziedātājai Bejonsei. Pēc tam viņam uzrakstījusi kāda sieviete, kurai ir Bejonses stilista kontakti.

Kašers par iespējamo sadarbību ar pasaulslaveno dziedātāju atklāja jau šā gada jūnijā. Mākslinieks esot priecīgs par faktu vien, ka Bejonse iepazīstas ar viņa piedāvājumu: "Dzīvē viss ir iespējams. Nebeidziet tiekties uz sapņiem!"

Komentē 11

 
Anonīms
 

Kāpēc vienu zilu cilvēciņu sauc par mākslinieku. Pat par mulltimākslinieku. Beidziet tak to pederastu sumināšanu. Vai tad nav cita ko rakstīt.

23.oktobris Atbildēt

Pie velna. Es neplātos ka man 66 gados nav kā jaunībā. Bet. Lai es varētu skatīties uz veci kā iekāres objektu, ta nositiet mani. Tas ka tagad pediņi rullē, tas liecina ka nav kā daba likusi. Kàpēc netiek slavināti slepkavas, pedofli, vienkārši krievi. Tas tak ir līdzvērtgi zilajiem.

23.oktobris Atbildēt

Tu vecais CCCP stagnats,biez tupi dri,,,savos murgu komentaros,Imants..

23.oktobris Atbildēt

Bejonsei tas asistents ar pidera cepuri vajadzīgs, lai pašai tukšās pudeles nav uz taras punktu jānes. Darbs jau normāls, ja reizi nedēļā savāc un ar tačku aizved, nāhren, lai pa kājām nemaisās.

23.oktobris Atbildēt

Kas tev ir pret gejiem un lezbietem..

23.oktobris Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Man, Marci, viņus īstenībā žēl. Cilvēki ar īpašām vajadzībām. Bet ja viņi plātās un uzskata, ka pareizi dzīvo, tad, manā ieskatā, tas ir tas pats, ja kropļi veseliem cilvēkiem mēģinātu iegalvot, ka tieši viņi ir veseli un normāli. Vai Tev pašam tas liktos pieņemami?

23.oktobris Atbildēt

Destruktīvisms... :(

23.oktobris Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Fredijs Merkurijs,Sers Eltons Dzons,Edgars Rinkevics,Arnis Krze no TV 3 un parejie ari ir pideri,ko..

23.oktobris Atbildēt
Diduu > marcis

Protams, Mārci....

24.oktobris Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Jā, Mārci..! Dieva apdalīti cilvēciņi.

24.oktobris Atbildēt

Bet.... te jau stāsts pavisam par citu tēmu. Par mākslu. Vai nav vienalga kas to radījis? Mice, ta, patiesībā, ir cmuka!

24.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:24

Jaunākās diskusijas