"Sen šajā statusā esmu"; Samanta Tīna izsakās par personīgo dzīvi

tautaruna.lv 23.oktobris 2020, 19:00
 
Vladislavs Proškins/F64
Dziedātāja Samanta Tīna STV Pirmā! kanāla šovā "Slavenības. Bez filtra" runājusi par izmaiņām interjerā un, runājot par violeto krāsu, aizskārusi tēmu par vecmeitām.

Kā apgalvo pati Samanta, violeta krāsa ir ļoti skaista krāsa, bet tā esot vecmeitu krāsa. "Es vēl, kā saka, sevi nenorakstu pie vecmeitām," video uzsver dziedātāja.

Dziedātāja norāda, ka šobrīd valdot uzskats, ka meitenes jau no divdesmit pieciem gadiem ir vecmeitas.

"Man ir pietiekoši, es jau kā sen esmu pāri šim te, sen šajā statusā esmu, un ziniet? Nav nemaz tik slikti," smej Samanta.

Kā zināms, Samanta Tīna apstiprināja, ka ir pašķīrusies no ilggadējā drauga Naura Liepiņa. "Jā, esam pašķīrušies. Taču šobrīd strādājam pie savām attiecībām, regulāri satiekamies," saka Samanta, kura gan vēl šovasar noliedza, ka attiecībās iestājusies krīze.

Samanta ir pārcēlusies uz dzīvi augstceltnē "Panorama Plaza". Viņa vairs nemitinās Mārupē kopā ar Nauri, ar kuru satuvinājās pirms vairāk nekā sešiem gadiem.

Jau vēstīts, ka dziedātāja Sandija Vīgante, kuru sabiedrība iepazina talantu šova "OKartes skatuve" otrajā sezonā, kļuvusi neticami līdzīga dziedātājai Samantai Tīnai. Izdevums "Privātā Dzīve" gan norāda, ka Sandija par savu līdzību ar Samantu gan saka, ka viņai ir cits matu tonis un frizūru viņa arī veido savādāk.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Šito bildi, lūdzu, vairāk nelieciet! Izskatās, ka Santai starp pupiem spalvas aug un var padomāt, ka viņa ir kaut kāds nevīžīgs transvestīts.

23.oktobris 2020, 19:44 Atbildēt

Tu meitenit vispar neesi nekas. Gribi popularitati, iemacies dziedat vai ari turpini ar to geju tuset, tad tev izredzes lielakas.

23.oktobris 2020, 20:23 Atbildēt

Laipni lūdzam: NOPIETNU UN GODĪGU INDIVIDUĀLU AIZDEVUMS TIEŠSAISTĒ.

Kredīta piedāvājums starp privātpersonām ātrais ātrais kredīts, lai izbeigtu jūsu rūpes mazāk nekā 72 stundu laikā. Jums ir aizliegta jūsu banka, un visi jūsu mēģinājumi citās un citās finanšu iestādēs līdz šim neko nedeva jūsu slikto kredītu vai citu dēļ. neuztraucieties, sazinieties ar mani, un mazāk nekā 72 stundu laikā ar saprātīgu likmi 2% gadā, un par jums piemēroto atmaksas laiku es jums izsniedzu aizdevumu, kas ietaupīs jūsu dzīvību. Lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu: marialeydi06@gmail.com

23.oktobris 2020, 23:51 Atbildēt

Komā rakstīji, vai, ka publiski draudi..? Kādu dzīvību ietaupīs?

24.oktobris 2020, 14:33 Atbildēt

ne pa têmu

24.oktobris 2020, 22:29 Atbildēt

Nu gan ,muļķības runājat.Var jau nepatikt Samanta,bet balss viņai .....super!

24.oktobris 2020, 0:40 Atbildēt

"šobrīd valdot uzskats, ka meitenes jau no divdesmit pieciem gadiem ir vecmeitas." - tas nav nekāds "šobrīd" uzskats! Tas sen jau novecojis. Tā uzskatīja senatnē.

Tagad vecmeitas statusu vārētu sākt piešķirt pēc gadiem 35 varbūt....

24.oktobris 2020, 0:48 Atbildēt

Tukša muca ,tālu skan! Tur nu kadam taisnība,vispirms ir jāiemācās dziedāt! Un kādeļ ir jābauro,ka nodokļus NAV no kā valstij samaksāt,bet vienā no dārgākajām mājām gan var atļauties īrēt!!!! Smieklīgi,ka tik mazā valstelē pilns ar cirka klauniem!

24.oktobris 2020, 15:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:00

Jaunākās diskusijas