Nosaukts dienas laiks, kad kafiju dzert ir visveselīgāk

tautaruna.lv 25.okt
 
pexels.com
Rīta kafijas tasei būšot daudz lielāks efekts, ja tā tiks malkota noteiktā diennakts laikā, apgalvo veselības eksperte Šerija Rosa portālā "The Health".

Pēc pamošanās mūsu organismā ir augsts stresa hormona kortizola līmenis, kas liek mums justies nervoziem. Šī iemesla dēļ, ja kafiju dzer agri no rīta, mazinās tajā esošā kofeīna iedarbība.

Rosa norāda, ka labāk kafiju ir baudīt trīs līdz četras stundas pēc piecelšanās vai agrā pēcpusdienā. Šajā diennakts laikā organismā kortizola līmenis būs ievērojami sarucis un ķermenim būs nepieciešams uzmundrinājums.

Nozīme esot arī kafijas daudzumam. Speciālisti iesaka lietot 400 miligramus kofeīna dienā, kas ir aptuveni trīs līdz četras krūzes kafijas, lai nekaitētu veselībai.

Tāpat tiek norādīts, ka jāizvairās no kafijas dzeršanas vēlā pēcpusdienā, jo tad var tikt traucēts miegs, kas negatīvi ietekmē veselību.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kā ar šņabi?

25.oktobris Atbildēt

Vislabāk būtu, ja lietotu nepārtraukti, ja reiz atkarība, tad tā pa īstam ar to jānodarbojas. Pazinu vairākas sievietes, kas tā arī darīja, vismaz 3 - 4 kafijas krūzes pa dienu dzēra, visas aizgāja pie Pētra, nesagaidījušas pensiju ar vēzi.

26.oktobris Atbildēt

Tu nemurgo sava vecuma demense,neviens no kafijas dzersans nav nomiris,

26.oktobris Atbildēt

Kafiju dzert visveselīgāk ir JEBKURĀ laikā)))

27.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:59

Jaunākās diskusijas